Nadmorskie Kamienice

mieszkania na sprzedaż

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Nadmorskie Kamienice zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Nadmorskie Kamienice to kompleks 5 budynków wielorodzinnych w niskiej, kameralnej zabudowie połączonych ze sobą halą garażową. Głównym wyznacznikiem w prejekcie było wykorzystanie architektury zarówno tradycyjnej, jak i nowoczesnej, która usatysfakcjonuje wszystkie pokolenia mieszkańców.Do dyzpozycji lokatorów zaprojektowalismy mieszkania 1-, 2-, 3-, 4-pokojowe z ogródkami, tarasami dachowymi, mieszkania dwupoziomowe, z dodatkowym poddaszem w zależności od potrzeb klientów. Mieszkania te, dzięki swojej przestronności, pozwolą uciec od zgiełku oraz zapewnią odrobinę luksusu.Całości dopełniają okna o strukturze drewna, drzwi antywłamaniowe, na balkonach i tarasach balustrady ze stali nierdzewnej w połączeniu ze szkłem, które powoduje, że mieszkania są bardziej doświetlone.Inwestycja składać się będzie z mieszkań o bardzo zróżnicowanej powierzchni od 34 do 118m2 z możliwością stworzenia własnego projektu aranżacji przy profesjonalnym doradztwie architekta wnętrz oraz wykończenia pod klucz. Wszystkie mieszkania, bez względu na metraż, mają przemyślany rozkład, który zapewni mieszkańcom funcjonalność i wygodę.Kameralna zabudowa pięciu komfortowych budynków z elementami elewacji w kolorze piaskowca, w otoczeniu zieleni tworzy miejsce z prestiżem i elegancją.Naszym celem jest zapewnienie przyszłym mieszkańcom Nadmorskich Kamienic komfortowych, bezpiecznych warunków zamieszkania oraz radości przebywania w tym miejscu.

Inwestycja Nadmorskie Kamienice znajduje się na Brzeźnie, ul. Iwo Galla (5,5 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Vesta Grupa Inwestycyjna.

Inwestycja Nadmorskie Kamienice została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Nadmorskie Kamienice pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Vesta Grupa Inwestycyjna przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne,
  • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne,
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: tv kablowa, internet.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się morze.

Lokalizacja inwestycji Nadmorskie Kamienice

Brzeźno to dzielnica Gdańska w kształcie prostokąta, ograniczona od północy plażą Gdańsk Brzeźno, od zachodu Parkiem im. Ronalda Reagana, od południa ul. Czarny Dwór a od wschodu torami kolejowymi i ul. Letnicką. Ma powierzchnię 2,74 km kw i jest zamieszkana przez 13 457 mieszkańców. To niezwykłe miejsce nie tylko z uwagi na bliskość kąpieliska i mola ale też miejsc historycznych – zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej zaczyna się Westerplatte. W odległości mniejszej, niż 500 m od Brzeźna znajduje się szpital COPERNICUS, Latarnia Morska, Stadion PGE Arena czy Park im. Jana Pawła II. Na terenie samej dzielnicy znajduje się m.in. Park Brzeźnieński , supermarkety Lidl i Biedronka i kilka nadmorskich restauracji a zabudowa mieszkalna składa się głównie z domków jednorodzinnych. Brzeźno okalają dzielnice Nowy Port, Letnica, Wrzeszcz Dolny i Zaspa Rozstaje.

Komunikacja

O wyjątkowym położeniu dzielnicy może świadczyć bezpośrednie sąsiedztwo dwóch kąpielisk morskich, zabytków (chaty rybackie, Westerplatte, Latarnia Morska) czy przystani promu odpływającego do Szwecji. Dodatkowo w okolicy można znaleźć szpital COPERNICUS, Uniwersytet Gdański czy Galerię Bałtycką, co sprawia, że miejsce to doskonale nadaje się do życia. Na terenie dzielnicy są 2 supermarkety i 6 aptek. W odległości 700 metrów od inwestycji Nadmorskie Kamienice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Brzeźno.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nadmorskie Kamienice znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Morskich w odległości 850 m, Przedszkole nr 67 - Wesołe Skrzaty w odległości 950 m, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Gedanensis w odległości 1 000 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m Apteka Polska, w odległości 650 m Belladonna Apteka, w odległości 800 m Apteka Brzeźno.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. I Oddział w Gdańsku w odległości 500 m, Bankomat BGŻ S.A. w odległości 550 m, Bankomat EURONET w odległości 550 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Golf Viktoria - Wyposażenie golfisty i pól golfowych w odległości 1 050 m, BlueFit Centrum Fitness i Szkoleń w odległości 1 200 m, Studio Relaks Tania w odległości 1 250 m.

Data publikacji: 6 listopada 2012 10:01

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Zapytaj o szczegóły oferty

Vesta Grupa Inwestycyjna

Vesta Grupa Inwestycyjna

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Biuro sprzedaży
  • ul Iwo Galla 15
    80-516 Gdańsk

+48 794...

Wiadomości powiązane z Vesta Grupa Inwestycyjna

Znajdziemy dla Ciebie