Nadmorskie KamieniceSPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Vesta Grupa Inwestycyjna

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 102 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Inwestycja Nadmorze została doceniona przez użytkowników portalu i zajęła 3 miejsce w głosowaniu na najlepsze inwestycje deweloperskie w kategorii: Najlepsza architektura w Trójmieście.

Nadmorze (547 m dalej)

Inwestycja Nadmorze znajduje się na Brzeźnie, ul. Krasickiego (6,1 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.. Inwestycja Nadmorze została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 103 lokale mieszkalne o powierzchniach od 45 do 104 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Gdańsk, Brzeźno, ul. Krasickiego (6,1 km od centrum Gdańska)
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 102
 • Powierzchnia: 45 - 104 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. Mieszkania spełniające kryteria

Nowa Letnica – Etap B i D (955 m dalej)

Inwestycja Nowa Letnica – Etap B i D znajduje się na Letnicy, ul. Starowiejska (4,6 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Robyg Grupa Deweloperska. Inwestycja Nowa Letnica – Etap B i D jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 29 do 81 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Gdańsk, Letnica, ul. Starowiejska (4,6 km od centrum Gdańska)
 • Termin oddania: 3 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 9
 • Powierzchnia: 29 - 81 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Robyg Grupa Deweloperska Mieszkania spełniające kryteria

Nowa Letnica – Etap A (964 m dalej)

Inwestycja Nowa Letnica – Etap A znajduje się na Letnicy, ul. Starowiejska (4,6 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Robyg Grupa Deweloperska. Inwestycja Nowa Letnica – Etap A jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 129 lokali mieszkalnych o powierzchni 30 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Gdańsk, Letnica, ul. Starowiejska (4,6 km od centrum Gdańska)
 • Termin oddania: 2 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 1
 • Powierzchnia: 30 m2
 • Liczba pokoi: 1
Robyg Grupa Deweloperska Mieszkania spełniające kryteria

Nadmorskie Kamienice to kompleks 5 budynków wielorodzinnych w niskiej, kameralnej zabudowie połączonych ze sobą halą garażową. Głównym wyznacznikiem w prejekcie było wykorzystanie architektury zarówno tradycyjnej, jak i nowoczesnej, która usatysfakcjonuje wszystkie pokolenia mieszkańców.Do dyzpozycji lokatorów zaprojektowalismy mieszkania 1-, 2-, 3-, 4-pokojowe z ogródkami, tarasami dachowymi, mieszkania dwupoziomowe, z dodatkowym poddaszem w zależności od potrzeb klientów. Mieszkania te, dzięki swojej przestronności, pozwolą uciec od zgiełku oraz zapewnią odrobinę luksusu.Całości dopełniają okna o strukturze drewna, drzwi antywłamaniowe, na balkonach i tarasach balustrady ze stali nierdzewnej w połączeniu ze szkłem, które powoduje, że mieszkania są bardziej doświetlone.Inwestycja składać się będzie z mieszkań o bardzo zróżnicowanej powierzchni od 34 do 118m2 z możliwością stworzenia własnego projektu aranżacji przy profesjonalnym doradztwie architekta wnętrz oraz wykończenia pod klucz. Wszystkie mieszkania, bez względu na metraż, mają przemyślany rozkład, który zapewni mieszkańcom funcjonalność i wygodę.Kameralna zabudowa pięciu komfortowych budynków z elementami elewacji w kolorze piaskowca, w otoczeniu zieleni tworzy miejsce z prestiżem i elegancją.Naszym celem jest zapewnienie przyszłym mieszkańcom Nadmorskich Kamienic komfortowych, bezpiecznych warunków zamieszkania oraz radości przebywania w tym miejscu.

Inwestycja Nadmorskie Kamienice znajduje się na Brzeźnie, ul. Iwo Galla (5,5 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Vesta Grupa Inwestycyjna.

Inwestycja Nadmorskie Kamienice została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Nadmorskie Kamienice pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Vesta Grupa Inwestycyjna przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: tv kablowa, internet.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się morze.

Lokalizacja inwestycji Nadmorskie Kamienice

Brzeźno to dzielnica Gdańska w kształcie prostokąta, ograniczona od północy plażą Gdańsk Brzeźno, od zachodu Parkiem im. Ronalda Reagana, od południa ul. Czarny Dwór a od wschodu torami kolejowymi i ul. Letnicką. Ma powierzchnię 2,74 km kw i jest zamieszkana przez 13 457 mieszkańców. To niezwykłe miejsce nie tylko z uwagi na bliskość kąpieliska i mola ale też miejsc historycznych – zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej zaczyna się Westerplatte. W odległości mniejszej, niż 500 m od Brzeźna znajduje się szpital COPERNICUS, Latarnia Morska, Stadion PGE Arena czy Park im. Jana Pawła II. Na terenie samej dzielnicy znajduje się m.in. Park Brzeźnieński , supermarkety Lidl i Biedronka i kilka nadmorskich restauracji a zabudowa mieszkalna składa się głównie z domków jednorodzinnych. Brzeźno okalają dzielnice Nowy Port, Letnica, Wrzeszcz Dolny i Zaspa Rozstaje.

Komunikacja

Po dzielnicy kursują autobusy dzienne jak i nocne. Najbliższe stacje SKM i PKP znajdują się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy – Gdańsk Zaspa i Gdańsk Wrzeszcz. Można z nich dojechać do Gdańska, Gdyni i Sopotu a także pozostałych miast w województwie. W odległości ok.50 m od Brzeźna znajduje się stacja promu do szwedzkiego Nynashamn. Lotnisko im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok. 15 km. W odległości 700 metrów od inwestycji Nadmorskie Kamienice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Brzeźno.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nadmorskie Kamienice znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Morskich w odległości 850 m, Przedszkole nr 67 - Wesołe Skrzaty w odległości 950 m, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Gedanensis w odległości 1 000 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m Apteka Polska, w odległości 650 m Belladonna Apteka, w odległości 800 m Apteka Brzeźno.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. I Oddział w Gdańsku w odległości 500 m, Bankomat BGŻ S.A. w odległości 550 m, Bankomat EURONET w odległości 550 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Golf Viktoria - Wyposażenie golfisty i pól golfowych w odległości 1 050 m, BlueFit Centrum Fitness i Szkoleń w odległości 1 200 m, Studio Relaks Tania w odległości 1 250 m.

Data publikacji: 6 listopada 2012 10:01

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Podaj kryteria szukanej nieruchomości, a nasi specjaliści bezpłatnie znajdą oferty odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

Wybierz czego szukasz

Cena maks. którą chcesz zapłacić

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wiadomości powiązane z Vesta Grupa Inwestycyjna

Znajdziemy dla Ciebie