Lokal użytkowy na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 66,39 m² - numer S.13

Kraków, Dębniki, ul. Madalińskiego 11AInwestycja: Riva VeronaDeweloper: Verona Building Sp. z o.o.

Riva Verona

9 zdjęć

Riva Verona
Termin oddania:
Gotowe
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
66,39 m²
Piętro:
Parter
Strona świata:
zachód, północ
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku
Udogodnienia
informacja u dewelopera
Przyroda
informacja u dewelopera.
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
podpisanie umowy przedwstępnej
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Riva Verona

Przystanek Tramwajowy - 260 m

Przystanek Autobusowy - 90 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

15 kawiarni i restauracji, 17 placówek edukacyjnych, 7 obiektów sportowych, 1 plac zabaw, 1 sklep

Lokalizacja inwestycji zapewnia bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej, a także łatwy dojazd do głównych arterii komunikacyjnych. Riva Verona znajduje sie w bezpośrednim sąsiedztwie ścieżek rowerowych oraz ścieżek spacerowych zlokalizowanych na Bulwarach Wiślanych. Rezydencja Riva Verona powstaje w jednym z piękniejszych zakątków Krakowa tuż przy zakolu Wisły, Bulwarów Wiślanych, parków i Krakowskich Błoni. Taka lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój wszystkim mieszkańcom, którzy po ciężkim dniu chcą odpocząć w domowym zaciszu. Doskonała lokalizacja gwarantuje również szeroki wachlarz możliwości wypoczynku i rekreacji w pobliżu własnego domu. Zaletą tak wyjątkowego usytuowania jest możliwość zarówno biernego, jak i aktywnego odpoczynku nad wodą, w parku, na błoniach lub w jednej z pobliskich kawiarenek, także tych na wodzie. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, które chcą spędzać czas wśród przyrody, a dla aktywnych sportowo idealne miejsce na poranny lub wieczorny jogging, spacer na krakowskich błoniach, lub u stóp Wzgórza Wawelskiego nad brzegiem Wisły. Miłośników szachów ucieszą znane i cieszące się dużym zainteresowaniem stoły szachowe nad brzegiem Wisły.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Opis oferty

Riva Verona logo

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 66,4 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Riva Verona na Dębnikach, ul. Madalińskiego 11A (1.8 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Verona Building Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się nowych lokali użytkowych.

Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne oraz od 1 do 2 kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Riva Verona została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Lokal użytkowy o oznaczeniu S.13 znajduje się na parterze budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm.

Dla przyszłych właścicieli Verona Building Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Opis Inwestycji

Tereny zielone12 parków w okolicy
Kameralny budynek

Riva Verona powstaje w jednym z najładniejszych miejsc w Krakowie, wzdłuż Bulwarów Wiślanych w Starych Dębnikach przy ulicy Madalińskiego 11a. Budynek posiada piękny trzykondygnacyjny przeszklony holl wejściowy z bezpośrednim wyjściem na ścieżkę spacerową i rowerową na bulwarach wiślanych. Riva Verona znajduje się w bliskim sąsiedztwie Wawelu, parku Dębnickiego oraz Błoń. Niedaleko stąd do Rynku i Plant.

Elegancja i wysoki styl wykończenia rezydencji Riva Verona idealnie wpisuje się w wyszukany kontekst lokalizacji bulwarów wiślanych. Trzypiętrowy budynek Riva Verona czerpie z motywów dzielnicy w której się znajduje i przekształca je w pełne światła mieszkania ze wspaniałym widokiem na Wisłę. Zaprojektowany został przez włoskich architektów, którzy z włoskim smakiem zadbali o dobór detali i elegancję formy, dzięki czemu łączy w sobie nowoczesny design oraz funkcjonalność lokali mieszkalnych.

Riva Verona to enklawa spokoju, gwarantującą bezpieczeństwo. Budynek będzie ogrodzony i chroniony 24 godziny na dobę. W recepcji cały czas obecny będzie ochroniarz.

Data publikacji: 21.01.2022
Data aktualizacji: 24.01.2022
Riva Verona logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Głowackiego 6/2, 30-085 Kraków

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: