Port Popowice

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Vantage Development S.A.

Wrocław, Fabryczna, Popowice, ul. Białowieska
Ceny od: 7 335 zł brutto/m2
Port Popowice

18 zdjęć

Port Popowice
Port Popowice
Port Popowice
Port Popowice

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Port Popowice dostępnych jest 125 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Promocje

 • Promocja

  NOWOŚĆ – budynek „H” JUŻ W SPTZEDAŻY!

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

Opis Inwestycji

PORT POPOWICE - PRZYSTAŃ NOWYCH MOŻLIWOŚCI

W otoczeniu Portu Popowice znajdziecie Państwo wszystko, co niezbędne do komfortowego życia dla całej rodziny. Nasz projekt zakłada powstanie w ciągu najbliższych 7 lat ok. 2,5 tysiąca mieszkań i powierzchni usługowych. Restauracje, sklepy, liczne strefy rekreacji, tereny zielone – wszystko będzie znajdować się w zasięgu ręki. Projektujemy tak by było Ci wygodnie. Planujemy, że sercem inwestycji będzie basen portowy, który chcemy zrewitalizować na kolejnych etapach projektu.

NOWOCZESNOŚĆ Z HISTORĄ W TLE

Inwestycja nawiązuje do 100 – letniej historii dawnego Portu Popowice. Inspiracje tradycją można dostrzec w motywach dekoracyjnych części wspólnych budynków i elementach małej architektury projektu. Koncepcja inwestycji łączy w sobie przeciwstawne bieguny: tradycję z designem, centrum miasta z bliskością natury, przeszłość i przyszłość. Ten wyjątkowy mariaż z niezwykłą atmosferą dawnego portu w tle sprawa, że projekt Port Popowice błyszczy pełnym blaskiem na mapie wrocławskich inwestycji.

WITAMY W PORCIE POPOWICE!

I etap inwestycji, obejmujący ok. 443 lokale w 3 budynkach (A,B,C) został ukończony, a mieszkańcy odebrali klucze do swoich wymarzonych mieszkań. Obecnie, na budowie prowadzimy zaawansowane prace na terenie etapu II (G,H).

W budynku G powstaje 157 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, na Państwa szczególną uwagę zasługują lokale z tarasami i ogródkami. W parterze budynku znajdą się także 3 lokale, wzbogacające ofertę handlowo-usługową, dostępną w Porcie Popowice. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także dwupoziomowy parking podziemny i naziemne miejsca postojowe.

UWAGA NOWOŚĆ budynek „H” z II etapu JUŻ w SPRZEDAŻY

Nowością w ofercie inwestycji jest budynek „H”, usytuowany w sąsiedztwie Parku Zachodniego. Znajdzie się tutaj 231 lokali o powierzchni od 27,6 do 126,8 mkw. W komfortowych, ustawnych mieszkaniach doskonale odnajdą się single, pary oraz rodziny z dziećmi. Do dyspozycji przyszłych właścicieli będzie parking podziemny, naziemne miejsca postojowe oraz 5 lokali usługowych, zlokalizowanych w parterze projektu.

Jeśli interesuje Państwa szybki odbiór mieszkania, nasza oferta w budynku „H” będzie dla Państwa idealnym rozwiązaniem. Przekazania lokali zaplanowaliśmy na 3Q2021 roku!

Mieszkania posiadają do wyboru: balkony, tarasy lub ogródki. W projekcie znajdą się też komórki lokatorskie i rowerownie: wszystko dla pełnego komfortu przyszłych mieszkańców Portu Popowice.

PORT POPOWICE - i ZIELEŃ i CENTRUM

Jednym z głównych atutów projektu jest jego doskonała lokalizacja. Obszar inwestycji znajduje się w świetnie skomunikowanej części Wrocławia tuż obok Parku Zachodniego oraz Parku Popowickiego. Wiele osób sądzi, że mieszkanie poza miastem jest jedynym sposobem, aby uzyskać dostęp do atrakcyjnych terenów zielonych. Port Popowice będzie łączyć wszystkie atuty życia w dużej aglomeracji z komfortowym wypoczynkiem na łonie natury.

SPORT I REKREACJA

W sąsiedztwie terenu inwestycji znajdują się liczne tereny spacerowo-biegowe, zlokalizowane w obu parkach oraz wzdłuż nadbrzeża Odry. Aktywnie wypoczywać można także w pobliskiej Hali Orbita pływając w basenie, a zimą doskonaląc umiejętności jazdy na łyżwach. Latem natomiast, zlokalizowana niedaleko plaża miejska, przyciągać będzie atmosferą relaksu i pięknym widokiem na rzekę. Mieszkańcy Portu Popowice będą mieli wiele możliwości, aby w atrakcyjny sposób zaplanować wypoczynek bez uciążliwych dojazdów. Zaoszczędzony w ten sposób czas poświęcą na to, co naprawdę dla nich ważne.

Inwestycja Port Popowice znajduje się na Popowicach, ul. Białowieska (4.2 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Vantage Development S.A..

Inwestycja Port Popowice jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 298 nowych mieszkań. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Port Popowice pozostało na sprzedaż 125 mieszkań o powierzchniach od 30 do 116 metrów kwadratowych w cenie od 7 335 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 30 m2 w cenie od 361 880 zł (1 mieszkanie)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 34 do 56 m2 w cenie od 346 859 zł (57 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 81 m2 w cenie od 548 095 zł (39 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 80 do 116 m2 w cenie od 666 763 zł (27 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 106 m2 w cenie od 1 164 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Vantage Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 298 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 125 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 30 do 116 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 346 859 do 1 164 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 335 do 11 915 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Port Popowice znajduje się 58 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Port Popowice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Port Popowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rysia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Port Popowice znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 w odległości 250 m, Puntk Przedszkolny "Horyzonty Wyobraźni" w odległości 330 m, Zespół Szkół nr 12 w Samodzielnym Publicznym ZOZ w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Port Popowice jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Neuromed w odległości 350 m, Aktywne Centrum Zdrowia w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Port Popowice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Hert, w odległości 140 m znajduje się Biedronka, w odległości 440 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Port Popowice w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.11.2018
Data aktualizacji: 09.04.2021
Vantage Development S.A. logo

Vantage Development S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Białowieska 91a, 54-234 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: