Port Popowice

Mieszkania na sprzedaż ul. Białowieska, oferowane bezpośrednio przez Vantage Development S.A.

Wrocław, Fabryczna, Popowice, ul. Białowieska
Ceny od: 9 967 zł/m2
Port Popowice

8 zdjęć

Port Popowice
Port Popowice
Port Popowice
Port Popowice

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Port Popowice dostępnych jest 67 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Promocje

 • Promocja

  Nowa oferta mieszkań – IV etap już w sprzedaży!

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

PORT POPOWICE - PRZYSTAŃ NOWYCH MOŻLIWOŚCI

W otoczeniu Portu Popowice znajdziecie Państwo wszystko, co niezbędne do komfortowego życia dla całej rodziny. Nasz projekt zakłada powstanie w ciągu najbliższych lat ok. 2,5 tysiąca mieszkań i powierzchni usługowych. Restauracje, sklepy, liczne strefy rekreacji, tereny zielone – wszystko będzie znajdować się w zasięgu ręki. Projektujemy tak by było Ci wygodnie. Planujemy, że sercem inwestycji będzie basen portowy, który chcemy zrewitalizować na kolejnych etapach projektu.

NOWOCZESNOŚĆ Z HISTORĄ W TLE

Inwestycja nawiązuje do 100 – letniej historii dawnego Portu Popowice. Inspiracje tradycją można dostrzec w motywach dekoracyjnych części wspólnych budynków i elementach małej architektury projektu. Koncepcja inwestycji łączy w sobie przeciwstawne bieguny: tradycję z designem, centrum miasta z bliskością natury, przeszłość i przyszłość. Ten wyjątkowy mariaż z niezwykłą atmosferą dawnego portu w tle sprawa, że projekt Port Popowice błyszczy pełnym blaskiem na mapie wrocławskich inwestycji.

WITAMY W PORCIE POPOWICE!

I etap inwestycji, obejmujący 443 lokale w 3 budynkach (A,B,C) i II etap, obejmujący 388 lokali w budynkach (G, H) zostały ukończone, a mieszkańcy odebrali klucze do swoich wymarzonych mieszkań. W ofercie pozostało niewiele ponad 30 gotowych mieszkań z II etapu inwestycji.

UWAGA NOWOŚĆ – Nowa oferta mieszkań w IV etapie inwestycji!

Kolejne budynki Portu Popowice powstają coraz bliżej rzeki. Jeśli chcesz cieszyć się bliskością części rekreacyjnych inwestycji, oferta etapu IV jest stworzona dla Ciebie. Wybieraj spośród funkcjonalnych mieszkań, zlokalizowanych w 2 nowoczesnych budynkach. Zakończenie tego etapu planowane jest na IVQ 2022 roku.

Znajdziesz w nich także lokale usługowe, komórki lokatorskie oraz parking podziemny dla zmotoryzowanych.

Wszystko dla Twojego pełnego komfortu!

Mieszkania posiadają do wyboru: balkony, tarasy lub ogródki. W projekcie znajdą się też komórki lokatorskie i rowerownie: wszystko dla pełnego komfortu przyszłych mieszkańców Portu Popowice.

PORT POPOWICE - i ZIELEŃ i CENTRUM

Jednym z głównych atutów projektu jest jego doskonała lokalizacja. Obszar inwestycji znajduje się w świetnie skomunikowanej części Wrocławia tuż obok Parku Zachodniego oraz Parku Popowickiego. Wiele osób sądzi, że mieszkanie poza miastem jest jedynym sposobem, aby uzyskać dostęp do atrakcyjnych terenów zielonych. Port Popowice będzie łączyć wszystkie atuty życia w dużej aglomeracji z komfortowym wypoczynkiem na łonie natury.

SPORT I REKREACJA

W sąsiedztwie terenu inwestycji znajdują się liczne tereny spacerowo-biegowe, zlokalizowane w obu parkach oraz wzdłuż nadbrzeża Odry. Aktywnie wypoczywać można także w pobliskiej Hali Orbita pływając w basenie, a zimą doskonaląc umiejętności jazdy na łyżwach. Latem natomiast, zlokalizowana niedaleko plaża miejska, przyciągać będzie atmosferą relaksu i pięknym widokiem na rzekę. Mieszkańcy Portu Popowice będą mieli wiele możliwości, aby w atrakcyjny sposób zaplanować wypoczynek bez uciążliwych dojazdów. Zaoszczędzony w ten sposób czas poświęcą na to, co naprawdę dla nich ważne.

Inwestycja Port Popowice znajduje się na Popowicach, ul. Białowieska (4.2 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Vantage Development S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 261 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Port Popowice w sprzedaży jest 67 nowych mieszkań o powierzchni od 33 do 85 metrów kwadratowych, w cenie od 9 967 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 33 do 54 m2 w cenie od 334 209 zł (40 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 85 m2 (27 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Vantage Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 261 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 67 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 33 do 85 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 334 209 do 490 904 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 967 do 11 366 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Port Popowice znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Port Popowice?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Port Popowice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Port Popowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rysia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Port Popowice znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Port Popowice znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 w odległości 250 m, Puntk Przedszkolny "Horyzonty Wyobraźni" w odległości 330 m, Zespół Szkół nr 12 w Samodzielnym Publicznym ZOZ w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Port Popowice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Port Popowice w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.11.2018
Data aktualizacji: 21.07.2022
Vantage Development S.A. logo

Vantage Development S.A.

Salon Sprzedaży Mieszkań

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Białowieska 91a, 54-234 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: