Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 87,9 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Unimax Development

Cena: 729 155 zł

Rata kredytu wynosi 3274 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
88 m²
Pokoje
4
Piętro
7

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:2.37
Ceny mieszkań: 729 155 zł8 300 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:88 m²
Realizacja nieruchomościoddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras o powierzchni 10 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Piętro:7 piętro
Strony świata:widok z okien jest na wschód, północ, południe.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (38 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (11 miejsc).
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:planowany czynsz będzie w wysokości od 8 od 8 [object Object]
Opis płatności:zgodnie z postępem prac budowlanych na rachunek powierniczy banku.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Głowackiego.

Opis oferty

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 88 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Głowackiego na Chomiczówce przy ul. Głowackiego 12 (8.1 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Unimax Development.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 107 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 3 o powierzchni od 58 do 88 m², w budynkach jest od 5 do 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Głowackiego jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 2.37 znajduje się na 7 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest otwarta, 2 łazienki. Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, północ, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Unimax Development przewidział: miejsca postojowe podziemne (38 miejsc) oraz miejsca postojowe naziemne (11 miejsc).

Cena ofertowa mieszkania wynosi 729 155 zł (8 300 zł/m²).

Osiedle Głowackiego 2 to nowoczesny budynek, który budowany jest w zaciszu zielonej części Bielan. Jest to bezpieczny i spokojny zakątek dla rodzin, jak również dobrze zlokalizowane osiedle dla aktywnych singli. Pierwszy etap osiedla został oddany w marcu 2017 roku, obecnie rozpoczynamy budowę drugiego etapu.W najbliższym otoczeniu jest rozbudowana i przyjazna infrastruktura handlowa, edukacyjna czy medyczna a przede wszystkim dużo zieleni i możliwości na czynny wypoczynek.Zalety inwestycji:• Cicha, spokojna i zielona okolica• Duże tarasy i balkony• Idealne miejsce dla aktywnych• Ciekawa, kaskadowa architektura• Dobra komunikacja z centrum• Plac zabaw• Osiedle ogrodzone i strzeżone (monitoring)• Własność gruntuTERMIN REALIZACJI:- 1 kw. 2017 r. ETAP 1- 4 kw. 2019 r. ETAP 2

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Głowackiego.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Głowackiego

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Głowackiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny GŁOWACKIEGO 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Głowackiego znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 340 "Kasztanowego Ludka" w odległości 450m, Przedszkole nr 327 "Kolorowa Kraina" w odległości 650m, Przedszkole nr 406 w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Dobruch Jakub, lek. med. internista, w odległości 300 m znajduje się "Cornelus" mgr Kornel Mikołajczyk, w odległości 300 m znajduje się Poradnia dietetyczna Afya Danuta Lis.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 850 m znajduje się Kościół parafialny pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, w odległości 1200 m znajduje się Kościół Św. Marii Magdaleny, w odległości 1200 m znajduje się Kościół Św. Marii Magdaleny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Aeroklub Warszawski , w odległości 400 m znajduje się Plac zabaw, w odległości 450 m znajduje się Vanilla Sky Sun & Spa Warszawa.

Data publikacji: 08.03.2018

Data aktualizacji: 05.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie