Osiedle Idea Ogrody

- Idealne miejsce dla Twojej rodziny

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Unidevelopment S.A.

Ceny od: 4 400 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Idea Ogrody dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
C/2
4
98,4 m²
-
447 720 zł4 550 zł/m²
D/2
4
98 m²
-
445 900 zł4 550 zł/m²
E/2
4
98,31 m²
-
437 479 zł4 450 zł/m²
D/1
4
91,75 m²
-

Opis Inwestycji

Osiedle IDEA jest nowoczesnym, spójnym architektonicznie i przemyślanym przestrzennie kompleksem mieszkaniowym. Na działce liczącej 29,2 ha zaprojektowano budynki wielorodzinne oraz mieszkania apartamentowe w zabudowie bliźniaczej. Planowane są także tereny zielone, oczka wodne oraz bogata infrastruktura handlowo-usługowa. Wszystko po to, aby stworzyć miejsce na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.Osiedle Idea Ogrody będąca częścią projektu Osiedle Idea, to kompleks wolnostojących budynków mieszkalnych w spokojnej okolicy Radomia. W każdym z nich znajdują się 4 lokale mieszkalne z prywatnymi ogrodami. W pierwszym etapie inwestycji, ukończonym w II kwartale br. roku wybudowane zostały 3 domy. Kolejny etap będzie liczył 12 budynków.W Ogrodach czas upływa wolniej, możesz odpocząć, zrelaksować się i cieszyć każdą chwilą - bezpiecznie, wygodnie i komfortowo. Połączenie prostej, modernistycznej architektury z przestrzenią rekreacyjną sprzyja spędzaniu czasu wolnego w gronie najbliższych.Inwestycja mieści się w spokojnej, willowej okolicy niedaleko centrum Radomia, w miejscu doskonale skomunikowanym z pozostałymi częściami miasta oraz z drogami wylotowymi w kierunku Warszawy, Łodzi czy Krakowa. W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej, szkoły i supermarkety, a w niedalekiej przyszłości na terenie osiedla powstaną tereny zielone. Istniejąca w pobliżu oferta handlowo-usługowa, oświatowa i rekreacyjna zostanie znacznie wzbogacona wraz z pojawieniem się nowych obiektów wpisanych w projekt osiedla.

Inwestycja Osiedle Idea Ogrody znajduje się w Radomiu, ul. Listopadowa (2 km od centrum Radomia), została zrealizowana przez dewelopera Unidevelopment S.A..

Inwestycja Osiedle Idea Ogrody została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych domów w tym 12 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Idea Ogrody pozostały na sprzedaż 4 nowe domy o powierzchniach od 92 do 98 metrów kwadratowych w cenie od 437 479 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 92 do 98 m2 w cenie od 437 479 zł (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Unidevelopment S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 60 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 4 domy w tym 4 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów:od 92 do 98 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 437 479 do 447 720 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 400 do 4 800 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się domy bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Idea Ogrody

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy, a na jego terenie o powierzchni 112 km2 mieszka ok. 218 tys. osób. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, 5 galerii handlowych i 8 targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to: Zalew Borki oraz 9 parków.

Komunikacja

Przez obszar Radomia przebiegają 3 arterie krajowe, będące fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej (24 linie), a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Radom S.A.

W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Idea Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Malczewskiej / Langiewicza.

Edukacja

Miasto powiatowe Radom leży w południowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 112 km2. Na niejednorodną zabudowę mieszkaniową składają się: wysokie blokowiska, zbiorowiska domów jednorodzinnych, budynki wielorodzinne oraz zabytkowe kamienice Śródmieścia. W mieście zlokalizowanych jest wiele zakładów przemysłowych oraz obiekty handlowo-usługowe: galerie i centra handlowe, hipermarkety czy targowiska. Strefami miejskiej zieleni są parki, m.in. zabytkowy Stary Ogród. Wysokiej klasy instytucją kultury jest Muzeum im. J. Malczewskiego z Odziałem Sztuki Współczesnej.

Data publikacji: 15.04.2019

Data aktualizacji: 24.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie