Metropolitan Park

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez UMS Investment

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Metropolitan Park dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
P3.A2.2
4
91,08 m²
2
L1.C2.6
4
96,91 m²
2
L1.B2.4
4
82,83 m²
2
L1.A2.2
4
91,08 m²
2
L4.C2.6
4
82,9 m²
2

Oferty specjalne

 • Promocja

  Minus 33 000 zł na lokal 97m2

  Kontakt z deweloperem
 • Promocja

  Minus 20 000 zł na lokale środkowe 82 m2.

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Metropolitan Park

Osiedle Metropolitan Park zlokalizowane jest w podwarszawskich Markach stanowiących część aglomeracji warszawskiej.Do sprzedaży trafiły dwa z czterech planowanych etapów -Paryż oraz Londyn,w skład które wchodzić będzie czternaście kameralnych budynków. Metropolitan to wyjątkowe osiedle wielorodzinne dla rodzin z dziećmi a także singli. Na osiedlu znajdować się będą nowe mieszkania w metrażu od 56 m2 do 97 m2.Z myślą o różnych potrzebach mieszkańców zaprojektowaliśmy mieszkania trzy oraz czteropokojowe. Naszym Klientom oferujemy mieszkania z garażem i miejscem postojowym zewnętrznym oraz komórką lokatorską .Posiadamy atrakcyjne ceny, które pozwalają młodym ludziom na zakup dużego mieszkania w atrakcyjnej cenie. Metropolitan to pełne komfortu i ekonomiczne lokale, połączone z pięknymi ogrodami i dużymi balkonami, które umożliwiają relaks i odpoczynek w otoczeniu natury.Osiedle podzielone będzie na cztery etapy, nawiązujące akcentami estetycznymi do czterech światowych metropolii. To właśnie Paryż, Londyn, Rzym oraz Nowy Jork tworzą wyjątkowy Metropolitan Park, którego niepowtarzalną atmosferę możesz budować z nami wspólnie.Mieszkańcom osiedla poza nieruchomościami w atrakcyjnych cenach oferujemy również szereg udogodnień, które pozwolą w pełni cieszyć się nowym miejscem zamieszkania. Na osiedlu przewidziana jest realizacja sklepu spożywczego oraz przedszkola.

Inwestycja Metropolitan Park znajduje się w Markach, ul. Wilcza 26 (2.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera UMS Investment.

Inwestycja Metropolitan Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Metropolitan Park pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 83 do 97 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 4-pokojowe o powierzchni od 83 do 97 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper UMS Investment przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena: 700 zł/m2, Metraż: 16-22 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 14 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 400 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:posiada: Cena: 700 zł/m2, Metraż: 16-22 m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: oddzielne garaże dla każdego lokalu.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 83 do 97 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Metropolitan Park

Inwestycja jest realizowana w niedalekim sąsiedztwie, lokali handlowo usługowych M1, Lidl, biedronka oraz przedszkoli i szkół. Osiedle położone jest niedaleko lasu, otaczającego Jezioro Czarne, wokół którego wyznaczono szlak rowerowy. W odległości ok 600 m od osiedla znajduje się kompleks boisk sportowych w ramach rządowego programu „Moje Boisko – Orlik 2012”

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

W odległości 950 metrów od inwestycji Metropolitan Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny REJTANA 02 (MARKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Metropolitan Park znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kuśnierz Halina. Ośrodek terapii i zabawy w odległości 450m, Przedszkole Niepubliczne nr 10 "Wesoła Lokomotywa" w odległości 500m, Kajtuś Czarodziej – Przedszkole i Klub Przedszkolaka w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 850 m znajduje się Dom Opieki Warszawa, w odległości 900 m znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KARDIO-MED" , w odległości 900 m znajduje się Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 950 m znajduje się Biblioteka Publiczna, w odległości 1350 m znajduje się Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Markus. Fitness club, w odległości 1050 m znajduje się Park Miejski, w odległości 1200 m znajduje się Your Fitness-Woman Club.

Data publikacji: 14.11.2016

Data aktualizacji: 05.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie