Toruńska Wołomin

Oferta archiwalna

Wołomin, ul. Toruńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 552 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Toruńska Wołomin

4 zdjęcia

Toruńska Wołomin
Toruńska Wołomin
Toruńska Wołomin
Toruńska Wołomin

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 140 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (8): nieobowiązkowe, nie są przewidziane dla każdego mieszkania

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (140 miejsc) : obowiązkowe.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Prestiżowa inwestycja Toruńska w Wołominie

Nasza najnowsza inwestycja zlokalizowana jest pomiędzy ulicami Toruńską i Katowicką. To idealne połączenie dogodnej lokalizacji I nowoczesnej architektury.

W dwóch czteropiętrowych budynkach oferujemy Państwu 140 nowoczesnych mieszkań w wysokim standardzie wykończenia, od 28,85 m² do 78,45 m². Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają piękne zielone ogródki a te na wyższych kondygnacjach balkony i tarasy. Oferujemy też miejsca garażowe podziemne, parking naziemny, oraz lokale usługowe.

Inwestycja Toruńska Wołomin znajduje się w Wołominie, ul. Toruńska (8.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez TPPI SA.

Inwestycja Toruńska Wołomin została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 140 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Toruńska Wołomin nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TPPI SA przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (140 miejsc)

W inwestycji znajduje się 8 komórek lokatorskich nieobowiązkowe, nie są przewidziane dla każdego mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Do centrum Warszawy dojedziecie Państwo zaledwie w 30 minut mieszkając jednocześnie z dala od zgiełku stolicy. Z dworca PKP zlokalizowanego 650 m od Waszego mieszkania dojedziecie do Dworca Wileńskiego w 20 min a stamtąd metrem, tramwajem, autobusem w dowolne miejsce Warszawy. Gmina Wołomin dopłaca swoim mieszkańcom różnicę do biletu w strefie 2. Do trasy szybkiego ruchu S8 dotrzecie w 10 minut. Dojedziecie nią ekspresowo do centrów handlowych „Makro”, „IKEA”, „M1” czy „ATRIUM Targówek” a także na Mazury i Podlasie. Komunikację miejską na terenie gminy Wołomin obsługuje 5 linii autobusowych: L35, L36, L37, L38 i L40 w ciągu dnia oraz N62 w nocy. W niedalekiej odległości znajdują się szkoły podstawowe (w tym niepubliczne), przedszkola, szkoły średnie, muzyczne, językowe i specjalne. Urząd miasta, starostwo powiatowe, poczta, centrum handlowe, multikino, stadion sportowy, pływalnie – wszystko w promieniu 700 m od Waszego mieszkania.

Wołomin jest miastem powiatowym, leżącym w województwie mazowieckim, w aglomeracji warszawskiej. Położony ok. 10 km od granic Warszawy na linii kolejowej do Białegostoku, stanowi idealną lokalizację dla osób pracujących w stolicy, chcących mieszkać na obrzeżach dużego miasta. Wołomin jest dość niewielki, a liczba mieszkańców nie przekracza 38 tys. Obszar aglomeracji podzielony jest na 15 osiedli. Charakterystyczna zabudowa to przede wszystkim bloki wybudowane w technologii wielkopłytowej, nowe inwestycje mieszkaniowe oraz budynki domów jednorodzinnych. Tereny powiatu wołomińskiego to zróżnicowane przyrodniczo piękne miejsca do rekreacji i odpoczynku. W pobliżu znajduje się Zalew Zegrzyński, rzeka Bug, lasy, łąki oraz rozlewiska pełne dzikich zwierząt. Sam powiat jest wyjątkowo atrakcyjnym miejscem dla inwestorów. Bliskość stolicy przyciąga znaczące firmy, co przyczynia się do niskiego bezrobocia i intensywnego gospodarczego rozwoju okolicy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Toruńska Wołomin?

Na terenie miasta znajdują się dwie stacje kolejowe obsługiwane są przez Koleje Mazowieckie, włączone w system taryfowy Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie. Wspólny bilet ZTM-KM-WKD umożliwia dodatkowo podróżowanie na terenie aglomeracji warszawskiej wszystkimi środkami komunikacji publicznej na podstawie biletów ZTM. W Wołominie funkcjonują także lokalne linie autobusowe ZTM Warszawa, a w godzinach nocnych kursują linie na trasie Dworzec Centralny - Wołomin. Do stolicy dostaniemy się także za pomocą prywatnych przewoźników. Przez Wołomin przebiegają drogi wojewódzkie nr 634 (Port Lotniczy im. F. Chopina-Ząbki-Zielonka-Wołomin-Wólka Kozłowska), nr 635 (Wołomin-Radzymin) oraz nr 628 (odcinek droga 634-stacja kolejowa).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Toruńska Wołomin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Toruńska Wołomin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sikorskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Toruńska Wołomin znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Toruńska Wołomin znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Przyrodniczo-Językowe Tumirai w odległości 120 m, Przedszkole Niepubliczne Wesoła Chatka w odległości 370 m, Przedszkole nr 5 w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Toruńska Wołomin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Mila, w odległości 340 m znajduje się Kaufland, w odległości 380 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Toruńska Wołomin w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.12.2019
Data aktualizacji: 08.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Wołominie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: