Osowska 84

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Osowska, oferowane bezpośrednio przez TPPI SA

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Osowska 84

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 369 ofert w najbliższej okolicy!

Osowska 84

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Widoki Kruszewskiego

  Widoki Kruszewskiego

  Aneo Development

  Mieszkanie Grochów, Praga-Południe, Warszawa
  ul. Kruszewskiego 16
  5.2 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 36-102 m2
  • Mieszkań: 21
  • Pokoje: 1-4
 • Igańska 2
  Pod wynajem

  Igańska 2

  Novum Developer

  Mieszkanie Grochów, Praga-Południe, Warszawa
  ul. Igańska 2A
  5.6 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 41-73 m2
  • Mieszkań: 12
  • Pokoje: 2-4
 • Grochowska 107
  od: 10 800 zł/m2
  Pod wynajem

  Grochowska 107

  Gevi Sp. z. o. o.

  Mieszkanie Gocławek, Praga-Południe, Warszawa
  ul Grochowska 107
  6.5 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 47-62 m2
  • Mieszkań: 14
  • Pokoje: 2-3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

To kolejna, po budynkach przy ul. Serockiej nr 25 i nr 27, propozycja kierowana do osób ceniących uroki prawobrzeżnej Warszawy. Planowana inwestycja znajduje się przy ulicy Osowskiej 84 (dawna fabryka komputerów NTT), ok. 150 m za skrzyżowaniem ul. Osowskiej z ul. Wspólna Droga. Nowo zaprojektowany budynek został wkomponowany w zwartą zabudowę istniejących budynków. Budynek posiadał będzie 8 kondygnacji naziemnych i 1 podziemną. Elewacja budynku, poprzez czyste, wyraziste rozwiązania materiałowe (stal, szkło oraz tynki) tworzy kompozycję prostych brył przenikających się nawzajem.Część podziemna będzie miała 1 kondygnację, i w niej znajdować się będzie 46 miejsc postojowych.  W budynku zaprojektowano również 48 pomieszczeń gospodarczych. W parterze budynku zlokalizowano powierzchnie usługowe i biurowe.W inwestycji znajdowało się będzie łącznie 48 funkcjonalnych lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni od 30 m2 do 105 m2. Mieszkania zlokalizowane na piętrach 1, 2, 5, 6, będą posiadały tarasy. Oferujemy Państwu mieszkania w nowoczesnym budynku, położonym przy spokojnej ulicy. Rozwiązania materiałowe nadają budynkowi uniwersalny, ponadczasowy charakter, a estetyczny wygląd budynku w połączeniu z funkcjonalnością lokali mieszkalnych znajdzie wielu zwolenników. Ceny od 7.500 zł/m2 Aktualny stan zaawansowania budowy: październik 2012-stan surowy zamkniętyPlanowany termin zakończenia budowy IV kwartał 2013

Inwestycja Osowska 84 znajduje się na Grochowie, ul. Osowska 84 (6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez TPPI SA.

Inwestycja Osowska 84 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 51 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osowska 84 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TPPI SA nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 51 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja żelbetowa szkieletowa, ustrój nośny budynku stanowią słupy i ściany żelbetowe.

Dach

Dachy - stropodach o warstwach odwróconych.

Elewacja

Tynk cienko powłokowy mineralny lub polimerowo-mineralny malowany dwukrotnie farbą silikonową, kolor elewacji według projektu elewacji. Okładzina z płyt włókno-cementowych według projektu elewacji. Okładzina z płyt HPL drewnopodobna ( na fragmentach). Okładzina z gresu gat. 1 wg proj. elewacji. Oświetlenie zewnętrzne według projektu elewacji.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe drewniane z nawietrzakami, termoizolacyjny zestaw szyb (dwuszynowy) kolorystyka okien według projektu elewacji.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe antywłamaniowe klasy C, wzmocnione w okleinie drewnopodobnej, wg kolorystyki wnętrz. np. (Porta).

Balkony

Balkony: Balustrady szklane, żelbetowe. Słupki i pochwyty ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo. Posadzka gres mrozoodporny kat. 1. Ściany międzybalkonowe - pełne (panele drewnopodobne). Żaluzje aluminiowe w okleinie drewnopodobnej, w ramie z profili stalowych, na fragmentach przesuwane, według projektu detalu. Daszki szklane lub pełne żelbetowe, według projektu detalu. Tarasy: Tarasy zielone : nawierzchnia zielona , na fragmentach płyty tarasowe lub podesty drewniane. Kran na zewnątrz dla każdego mieszkania do podlewania trawnika, rewizja z zaworem kulowym. Ogrodzenia na tarasach z ażurowych paneli stalowych na podmurówce wg projektu detalu. Pergole w konstrukcji drewnianej, bez wypełnienia ( na fragmentach tarasów).

Posadzka

Podłogi/posadzki szlichta grubość 4, 0 cm zbrojona siatką, styropian akustyczny 3 cm oraz 3 cm styropian zwykły

Ściany

Wykończenie ścian tynk gipsowy kat. III gruntowany i malowany dwukrotnie farbą emulsyjną. Wykończenie łazienek ściany tynk gipsowy kat. III zabezpieczony przeciwwilgociowo, gruntowany bez malowania.

Sufity

Wykończenie sufitu tynk gipsowy kat. III malowany dwukrotnie farbą emulsyjną.

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne blacha ocynkowana malowana proszkowo.

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne konglomerat.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telewizyjna, telefoniczna, instalacja wentylacyjna.

Ogrzewanie

Ogrzewanie z sieci miejskiej.

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna.

Wyposażenie łazienki

Instalacja kanalizacji z tworzywa sztucznego zgodnie z projektem, bez białego montażu. Instalacja C. O. grzejniki drabinkowe. Instalacja wodna z tworzywa sztucznego, rozprowadzenie podpodłogowe, podejście zgodnie z projektem.

Wyposażenie kuchni

Instalacja kanalizacji z tworzywa sztucznego zgodnie z projektem. Instalacja wodna z tworzywa sztucznego, rozprowadzenie podpodłogowe, podejście zgodnie z projektem.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej przy ul. Osowskiej 84.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osowska 84?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osowska 84 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Osowska 84 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Młodych 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osowska 84 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osowska 84 znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 7 w odległości 50 m, Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna Nr 63 w odległości 50 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 348 w odległości 50 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osowska 84 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Biedronka, w odległości 370 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osowska 84 w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: