Kamionkowska 1

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kamionkowska, oferowane bezpośrednio przez

TPPI SA

Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Kamionkowska 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 559 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kamionkowska 1

10 zdjęć

Kamionkowska 1
Kamionkowska 1
Kamionkowska 1
Kamionkowska 1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, staw

Opis inwestycji

Kamionkowska to unikatowe połączenie dwóch budynków: etap 1 w odcieniach brązu, który zostanie zakończony w drugim kwartale 2019 r. i etap 2 w kolorze antracytowym, którego budowa rozpoczęta się w I kwartale 2019 a zakończy się W II kwartale 2020. Inwestycja ta położona jest na Kamionku – dzielnicy z własną, niepowtarzalną historią.

Inwestycja Kamionkowska to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie nieszablonowy design I dobrą lokalizację. Cala Inwestycja składa się z dwóch etapów. Przestronne mieszkania, wyposażone w loggie, tarasy lub balkony, wkomponowane w nieszablonową bryłę budynku zapewnią doznania estetyczne najbardziej wymagającym mieszkańcom. Okoliczna zieleń i przestrzeń, którą daje niska zabudowa okolicy, pozwolą na odpoczynek w środku miasta.

Znajdą tu swoje miejsce i miłośnicy historii oraz entuzjaści nowych technologii – mieszkania są wyposażone w systemy smart house.

Inwestycja Kamionkowska 1 znajduje się na Kamionku, ul. Kamionkowska 1 (3.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez TPPI SA.

Inwestycja Kamionkowska 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamionkowska 1 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TPPI SA przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamionkowska 1?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamionkowska 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1151 metrów od inwestycji Kamionkowska 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stadion Narodowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamionkowska 1 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamionkowska 1 znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Korczak. Szkoła Podstawowa Montessori w odległości 120 m, Niepubliczne Przedszkole "Słoneczna Kraina" w odległości 145 m, Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 w odległości 185 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamionkowska 1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zakład Lecznictwa Otwartego w odległości 134 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 137 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 181 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamionkowska 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 54 m znajduje się Putka, w odległości 64 m znajduje się Żabka, w odległości 198 m znajduje się Cukiernia Sweetness.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamionkowska 1 w odległości 191 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 214 m znajduje się boisko / kort, w odległości 226 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.02.2018
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: