Kamionkowska 1

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTryboń PPI

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 372 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Fabryka PZO(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Kamionkowska (3.9 km od centrum Warszawy)
  Fabryka PZO
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 46 - 87 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  White Star Real Estate
 • Sava Mińska 25(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Mińska 25 (3.9 km od centrum Warszawy)
  Sava Mińska 25
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 48 - 77 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Sava Mińska 25 sp. z o.o. sp.k.
 • Bliska Residence(0.3 km dalej)
  Condohotel

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Bliska 17 (3.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 975 netto/m2
  Bliska Residence
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 186
  Powierzchnia: 19 - 35 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Kreator Dom Invest Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

Kamionkowska to unikatowe połączenie dwóch budynków: etap 1 w odcieniach brązu, który zostanie zakończony w drugim kwartale 2019 r. i etap 2 w kolorze antracytowym, którego budowa rozpoczęta się w I kwartale 2019 a zakończy się W II kwartale 2020. Inwestycja ta położona jest na Kamionku – dzielnicy z własną, niepowtarzalną historią.Inwestycja Kamionkowska to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie nieszablonowy design I dobrą lokalizację. Cala Inwestycja składa się z dwóch etapów. Przestronne mieszkania, wyposażone w loggie, tarasy lub balkony, wkomponowane w nieszablonową bryłę budynku zapewnią doznania estetyczne najbardziej wymagającym mieszkańcom. Okoliczna zieleń i przestrzeń, którą daje niska zabudowa okolicy, pozwolą na odpoczynek w środku miasta.Znajdą tu swoje miejsce i miłośnicy historii oraz entuzjaści nowych technologii – mieszkania są wyposażone w systemy smart house.

Inwestycja Kamionkowska 1 znajduje się na Kamionku, ul. Kamionkowska 1 (3.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Tryboń PPI.

Inwestycja Kamionkowska 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamionkowska 1 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 66 metrów kwadratowych w cenie od 8 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tryboń PPI przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, inteligentny dom, videodomofon, własna kotłownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, staw.

Lokalizacja inwestycji Kamionkowska 1

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamionkowska 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Kamionkowska 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bliska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamionkowska 1 znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Słoneczna Kraina" w odległości 160 m, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Warszawie w odległości 270 m, CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamionkowska 1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zakład Lecznictwa Otwartego w odległości 160 m, Lekarz w odległości 160 m, Medicover w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamionkowska 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Biedronka, w odległości 280 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Piekarnia Grzybki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamionkowska 1 w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 16.02.2018

Data aktualizacji: 01.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie