Stacja Dom

Oferta archiwalna

Piaseczno, ul. Mleczarska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 259 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Stacja Dom

4 zdjęcia

Stacja Dom
Stacja Dom
Stacja Dom
Stacja Dom

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (32)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (75 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Stacja Dom to propozycja dla wszystkich ceniących sobie nowoczesność oraz wysoki standard mieszkania w połączeniu ze spokojem i wolnością od miejskiego zgiełku. Inwestycja powstaje przy ulicy Mleczarskiej w zielonej okolicy podwarszawskiego Piaseczna. W I etapie powstanie kameralny, 5-kondygnacyjny budynek z 54 mieszkaniami i apartamentami.

Będzie cechować go subtelna, przyjazna mieszkańcom architektura. Konstrukcja budynku, jak również wszystkie części wspólne wykonane zostaną z najwyższej jakości materiałów.

Pierwsi Mieszkańcy będą mogli wprowadzić się w drugiej połowie 2019 roku. Docelowo inwestycja będzie składała się z pięciu etapów, z których ostatni zostanie oddany do użytku do 2022 r.

Inwestycja Stacja Dom znajduje się w Piasecznie, ul. Mleczarska null (1.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez Trimeko Sp. z o.o.

Inwestycja Stacja Dom została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Stacja Dom nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Trimeko Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (75 miejsc)

W inwestycji znajdują się 32 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Stacja Dom jest zlokalizowana przy ulicy Mleczarskiej w podwarszawskim Piasecznie. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się tereny zielone, a także rozbudowana infrastruktura. Dzięki temu Mieszkańcy nie będą mieli problemu z dojazdami do pozostałych części Warszawy, załatwianiem codziennych spraw oraz zakupami. Jest to dogodna lokalizacja także dla rodzin z dziećmi. W okolicy znajduje się szkoła podstawowa i przedszkole. Bliskość ulicy Puławskiej (350 metrów) zapewni wygodny dojazd do stacji metra Wilanowska oraz centrum Warszawy. Bliskość ulicy Puławskiej (tylko 350 m) zapewnia dogodny dojazd do Warszawy. Z ulicy Puławskiej dojedziemy autobusami komunikacji miejskiej do metra Wilanowska czy centrum Warszawy. Warto podkreślić, że w najbliższej okolicy realizowane są duże inwestycje infrastrukturalne, które w najbliższej przyszłości jeszcze bardziej usprawnią komunikację z centrum Warszawy. Do 2020 roku do użytku ma zostać oddany odcinek trasy ekspresowej S7 z Lesznowoli na Okęcie (wjazd na tę drogę ma znajdować się w odległości 2,5 km od Stacji Dom). Otworzy to Mieszkańcom szybki dostęp do obwodnicy i umożliwi sprawną komunikację z całą lewobrzeżną Warszawą. W perspektywie kilku lat planowane jest również utworzenie nowej linii Szybkiej Kolei Miejskiej Legionowo-Piaseczno, przy której znajdzie się przystanek PKP Nowa Iwiczna. Umożliwi to mieszkańcom Stacji Dom dojazd do centrum Warszawy w zaledwie kilkanaście minut i to bez dodatkowych wydatków - wystarczy zwykła karta miejska.

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Liczba ludności Piaseczna ciągle wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skate park, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwiają strefowe, nocne i lokalne linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Stacja Dom?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stacja Dom mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Stacja Dom znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Energetyczna 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Stacja Dom znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Dom znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Malinowy Domek" w odległości 450 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Mrówkolandia w odległości 460 m, Baśniowa Buba w odległości 480 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Dom w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 05.11.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Piasecznie

Oferty w Piasecznie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: