Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 81,85 m² - numer B1

Wrocław, Fabryczna, Leśnica, ul. JunackaInwestycja: Osiedle GreenPointDeweloper: Top Resorts Sp. z o.o.

Osiedle GreenPoint

5 zdjęć

Osiedle GreenPoint
Termin oddania:
2 kw. 2022
Ilość pokoi:
4 pokoje
Metraż:
81,85 m²
Piętro:
Parter
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon
Kuchnia:
otwarta kuchnia
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Udogodnienia
informacja u dewelopera
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się las
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Osiedle GreenPoint

Transport

Dolnobrzeska - 80 m

Sklepy

Żabka - 230 m

Edukacja

Szkoła Podstawowa Nr 51 - 470 m

Sport

Boisko - 360 m

Greenpoint – zamieszkaj tuż przy Lesie Mokrzańskim – największym i jedynym prawdziwym kompleksie leśnym we Wrocławiu – 551 hektarów. Gdy zgiełk miasta i smog nie pozwalają odetchnąć po całym dniu spędzonym w pracy, każdy marzy tylko, aby odpocząć w spokojnym i bezpiecznym zaciszu swojego domu. Takie miejsce masz teraz na wyciągnięcie ręki. - Cisza i spokój od zgiełku miasta - Świeże i czyste powietrze - Poranny śpiew ptaków i odgłosy naury - Piękny, zielony widok za oknem - Kilometry tras spacerowych, rowerowych, biegowych i nordic walking - Naturalna ochłoda w upalne dni - Przewietrzanie wiatrem zachodnim - Położenie „ponad smogiem” - w najwyżej położonej części Wrocławia, ponad kotliną Odry. W zachodniej części Lasu Mokrzańskiego jest najwyżej położone naturalne wzniesienie w granicach miasta (148 m n.p.m.)

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Osiedle GreenPoint logo

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 81,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle GreenPoint na Leśnicy, ul. Junacka (13.5 km od centrum Wrocławia).

Inwestycja jest realizowana przez Top Resorts Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 14 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 12 ofert o powierzchni od 75 do 89 m².

W budynkach są 3 kondygnacje naziemne. Budynek nie posiada kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Osiedle GreenPoint jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B1 znajduje się na parterze i jest 2-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Top Resorts Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkoweOgródek, Balkon

Kameralne osiedle Greenpoint składa się z 4 budynków. To domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojącej, zaprojektowane w stylu willi miejskich.

Osiedle znajduje się w zachodniej części Wrocławia, w uroczej dzielnicy Leśnica, tuż przy wejściu do Lasu Mokrzańskiego. Wiemy, jak ważna jest lokalizacja, dlatego wybraliśmy właśnie to wyjątkowe miejsce. Przygotowaliśmy również funkcjonalne, oryginalne i dopracowane przez architektów układy mieszkań. Projekt osiedla powstał z dbałością o każdy szczegół i detal, a jego unikatowy design sprawia, że Greenpoint jest kwintesencją dobrego smaku w nowoczesnym stylu.

Greenpoint to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą korzystać z przywileju mieszkania w mieście, ale w bliskości z naturą. Dla osób ceniących sobie spokój, a jednocześnie prowadzących aktywny, zdrowy tryb życia.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle GreenPoint, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 11 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 19.04.2021
Data aktualizacji: 25.08.2021
Osiedle GreenPoint logo

Biuro

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Rynek 60/8, 50-116 Wrocław

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: