Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 42,9 m² - numer 26

Tomaszów Mazowiecki, ul. Chopina/GarbarskaInwestycja: Osiedle Park Chopina II EtapDeweloper: TomPol Capital Sp. z o.o.

Uwaga

Ta nieruchomość jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości statystycznych portalu

Osiedle Park Chopina II Etap

4 zdjęcia

Osiedle Park Chopina II Etap
Termin oddania:
3 kw. 2022
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
42,9 m²
Piętro:
3 piętro
Strona świata:
zachód
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc)
Komórki lokatorskie
dostępne (54): zakup obowiązkowy
Standard wykończenia
standard deweloperski

Stolarka okienna

• okna PCV kolorowo-białe 5-cio komorowe, wywietrznik w kuchni

Drzwi zewnętrzne

• antywłamaniowe drzwi do mieszkania, dwa atestowane zamki, wizjer szerokokątny

Balkony

• balkony – balustrady zewnętrzne ze stali kwasowej z elementami szklanymi • płytki na balkonach

Posadzka

• posadzki wykonane z betonowej wylewki

Ściany

• ściany konstrukcyjne murowane z cegły ceramicznej, działowe murowane z cegły ceramicznej i bloczka komórkowego • tynki gipsowe na ścianach i sufitach

Instalacje

• rozprowadzona instalacja elektryczną • przyłącza instalacji wodno-kanalizacyjnej • instalacja centralnego ogrzewania z grzejnikami-gaz ziemny • instalacja domofonowa • instalacja dzwonkowa • instalację światłowodowa • Instalacja przygotowana pod indukcję • sterownik pokojowy temperatury

Ogrzewanie

• instalacja centralnego ogrzewania z grzejnikami - gaz ziemny

Wentylacja

• wentylacja mechaniczna

Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Udogodnienia
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, własna kotłownia, patio / dziedziniec
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji Osiedle Park Chopina II Etap

Transport

Chopina - Skłodowskiej - 100 m

Sport

Basen - 120 m

Dogodna lokalizacja – w okolicy szkoła, przedszkole, markety czy przystanek autobusowy. Osiedle PARK CHOPINA jest połączeniem spokojnego miejsca znajdującego się w zacisznej dzielnicy Tomaszowa z doskonałą komunikacją z pozostałą częścią miasta.

Tomaszów Mazowiecki to miasto położone w województwie łódzkim, w powiecie tomaszowskim. Powierzchnia miasta wynosi 41,3 km3, a zamieszkuje ją ok. 62 tysiące osób. Jest czwartym pod względem ludności miastem w województwie oraz drugim z bezpłatną komunikacją miejską. Jedną z najciekawszych atrakcji jest jedyny w Polsce, całoroczny tor do uprawiania łyżwiarstwa szybkiego “Arena Lodowa Tomaszów Mazowiecki”. Na terenie miasta znajduje się również Spalski Park Krajobrazowy, Zalew Sulejowski oraz Niebieskie Źródła. Jeśli chodzi o edukację, w Tomaszowie funkcjonują przedszkola, szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe, szkoły artystyczne oraz szkoły wyższe.

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 42,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Park Chopina II Etap w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Chopina/Garbarska (18.9 km od Piotrkowa Trybunalskiego).

Inwestycja jest realizowana przez TomPol Capital Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 54 nowe mieszkania.

Inwestycja jest już wyprzedana.

W budynku są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Osiedle Park Chopina II Etap jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 26 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, w cenie 4 000 zł, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców TomPol Capital Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkoweBalkon

II Etap Inwestycji PARK CHOPINA w Tomaszowie Mazowieckim to kolejny budynek wchodzący w skład Osiedla znajdującego się przy ulicy Chopina 21.

Etap II Park Chopina to komfortowe mieszkania o metrażach od 34 do 62 m2 z balkonami lub tarasami. Komórki lokatorskie, garaże podziemne i miejsca parkingowe na zewnątrz budynków.

Standard definiują nowoczesne jasne elewacje, wygodne balkony i tarasy oraz niesamowita przestrzeń wspólna składająca się z kameralnego parku z placem zabaw, a to wszystko wśród dużej ilości zieleni.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Park Chopina II Etap.

Data publikacji: 14.10.2021
Data aktualizacji: 14.10.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: