Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 107 m² - numer B3M1

Ta oferta bierze udział w konkursie

Szczecin, Północ, Stołczyn, ul. Bronisława Sobola

Jaśminowe Wzgórze

6 zdjęć

Jaśminowe Wzgórze
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

4 pokoje

Metraż

107 m²

Piętro

3 piętro

Strona świata

południe

Powierzchnie dodatkowe

Taras, Taras

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

260 cm wysokości

Ilość poziomów

2 poziomy

Oznaczenie oferty

B3M1

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne : Zakup jest obowiązkowy
 • miejsca postojowe naziemne : Zakup jest obowiązkowy

Komórki lokatorskie

dostępne (168)

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stolarka okienna

- okna z profili PCV z systemem mikrowentylacji - profile okienne bazaltowe - w mieszkaniach na parterze puszki na rolety zewnętrzne oraz dodatkowo doprowadzenie

Posadzka

- mieszkania – zatarta wylewka betonowa , gotowa do układania płytek, paneli itp. - balkony/tarasy – wylewka betonowa + hydroizolacja podpłytkowa , balustrada z profili stalowych - ogródki przydomowe z wyrównaną ziemią i posianą trawą oraz ogrodzeniem

Ściany

- ściany konstrukcyjne – Silka, izolacja termiczna – styropian 20cm, warstwy wykończeniowe – tynk oraz elewacja z elementami imitującymi cegłę (tynk dekoracyjny) - ściany oddzielające mieszkania – wykonane z bloczków o podwyższonej izolacyjności akustycznej o grubości 24 cm - ścianki działowe w mieszkaniach – bloczki z betonu komórkowego grubość 8 cm, w łazienkach 10 cm, tynki gipsowe maszynowe

Sufity

- sufity – tynki gipsowe maszynowe

Instalacje

- ciepła i zimna woda użytkowa – rury z tworzyw sztucznych, indywidualne liczniki zużycia wody - kanalizacja z PCV - instalacja elektryczna wykonana z białym montażem – (gniazda wtykowe i wyłączniki, instalacja RTV) - telewizja kablowa oraz szybki Internet stacjonarny w instalacji światłowodowej

Ogrzewanie

- Centralne Ogrzewanie – dostarczane przez Szczecińską Energetykę Cieplną, rozprowadzone z węzła cieplnego, rozliczane przez indywidualne liczniki ciepła. Grzejniki panelowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe, instalacja z tworzyw sztucznych

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Udogodnienia

plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

5000 zł umowa rezerwacyjna na dwa miesiące

Zabezpieczenie środków

Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Stacja kolejowa - stacja kolejowa - 1830 m

Przystanek Tramwajowy - 1945 m

Przystanek Autobusowy - 222 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 3 placówki edukacyjne, 2 kawiarnie i restauracje, 10 sklepów, 6 obiektów sportowych, 7 placów zabaw

Przeczytaj więcej o lokalizacji

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 107 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Jaśminowe Wzgórze na Stołczynie, ul. Bronisława Sobola (7.3 km od centrum Szczecina).

Inwestycja jest realizowana przez Tomaszewicz Development Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 168 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 13 ofert o powierzchni od 66 do 119 m².

W budynku są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Jaśminowe Wzgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B3M1 znajduje się na 3 piętrze i jest 2-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, w cenie 15 000 zł, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Okna w mieszkaniu wychodzą na południe.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Dla przyszłych mieszkańców Tomaszewicz Development Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Taras, Taras

Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy Szczecina. W najbliższych latach miasto zrealizuje na jej terenie trzeci etap Trasy Północnej w kierunku Polic tj. połączenie jej z Szosą Polską. Łatwo dotrzeć do osiedla komunikacją miejską. Dojeżdżają tu wszystkie autobusy kursujące do Polic. W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusów nr 101 i 107. Samochodem z centrum dojedziemy do domu w 15 minut. W odległości około 1 km znajduje się Folwark Podkowa, gdzie można doświadczyć kontaktu z naturą, a także zobaczyć wiele gatunków rzadko spotykanych zwierząt i ptaków. Na terenie Folwarku znajduje się również stadnina koni, w której prowadzone są lekcje jazdy konnej. Nieco bliżej znajdują się Park leśny Kupały zwany również uroczyskiem oraz zespół przyrodniczo-krajobrazowy Wodozbiór. Są to urokliwe miejsca, idealne na spacery oraz wszelką aktywność na świeżym powietrzu.

Jaśminowe wzgórze to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które powstaje przy ul. Sobola w Szczecinie. W bliskim sąsiedztwie obiektów usługowych i handlowych. Z części budynków rozpościera się przepiękny widok na rzekę Odrę i jezioro Dąbie. Pod każdym z budynków znajdują się garaże podziemne wraz z komórkami lokatorskimi.

W ofercie posiadamy mieszkania od 30 do 130 m2.Mieszkania na parterze posiadają ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach – tarasy.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Jaśminowe Wzgórze, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 3 podobne nowe mieszkania.

Data publikacji: 30.08.2021
Data aktualizacji: 04.12.2023
Jaśminowe Wzgórze logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Policka 51, 71-837 Szczecin

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 17:00
 • Wtorek: 08:00 - 17:00
 • Środa: 08:00 - 17:00
 • Czwartek: 08:00 - 17:00
 • Piątek: 08:00 - 17:00

Ta oferta bierze udział w konkursie. 

Dowiedz się więcej.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: