Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 53,4 m²

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez TK Development

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4 lub inne propozycje na Wawrzyszewie

Powierzchnia
53 m²
Pokoje
2
Piętro
1

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:41
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:53 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 5 m², loggia o powierzchni 5 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4, w której dostępnych jest jeszcze 9 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej METROBIELANY budynek D, etap 4 przy ulicy na Wawrzyszewie, ul. Lekka 1 (8.4 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera TK Development.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 227 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 15 o powierzchni od 49 do 76 m², w budynku jest od 8 do 10 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja METROBIELANY budynek D, etap 4 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 41 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper TK Development przewidział: miejsca postojowe podziemne.

METROBIELANY - BUDYNEK D znajduje się w odległości około 5 minut pieszo do stacji METRO MŁOCINY. Stanowi on 4 etap inwestycji, na którą składają się 4 budynki: A, B, C i D. W budynku D znajdują się mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe o powierzchni od 49 do 81 m kw. oraz przestronne apartamenty 3 pokojowe z tarasami na ostatnich 8 i 9 piętrze z niepowtarzalnym widokiem tworzącym idealną przestrzeń do zamieszkania dla wymagających. Mieszkania na parterze posiadają ogródki oraz tarasy. Dodatkowo, dla wygody mieszkańców, narożna część parteru została przeznaczona na 2 lokale handlowo-usługowe. Rejon osiedla ma bogatą infrastrukturę miejską: przedszkola, szkoły, sklepy, dom kultury, krytą pływalnię, ośrodek zdrowia oraz kościoły.Blisko osiedla METROBIELANY i stacji metra MŁOCINY znajduje się niedawno otwarta galeria handlowa pod nazwą GALERIA MŁOCINY (oferta ponad 200 marek, 36 restauracji i kawiarni, nowoczesny multipleks z 10 salami kinowymi, kręgielnia, taras z ogrodem na dachu oraz „Dechy na Bielanach”– miejsce wydarzeń kulturalnych i innych atrakcji). Jest to obiekt nowej generacji, najnowocześniejsza przestrzeń handlowo-restauracyjna w Warszawie, wpisująca się w aktualne potrzeby współczesnego klienta i nowe sposoby spędzania czasu. Niedaleko osiedla znajdują się ścieżki rowerowe oraz duże obszary leśne: Las Młociński, Lasek Lindego i Puszcza Kampinoska.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 9 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

W odległości 100 metrów od inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny TOŁSTOJA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji METROBIELANY budynek D, etap 4 znajduje się 67 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 409 w odległości 450m, LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w odległości 450m, Przedszkole Nr 341 Z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Salon Optyczny LOOK, w odległości 100 m znajduje się Milkodent, w odległości 300 m znajduje się Gabinet pediatryczny dr Zofia Miłoszewska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 450 m znajduje się Kościół Św. Marii Magdaleny, w odległości 500 m znajduje się Kościół Św. Marii Magdaleny, w odległości 1200 m znajduje się Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Miejsce mocy, w odległości 700 m znajduje się Ogrody Irene Sylwia Kołodziejczyk, w odległości 950 m znajduje się Studio Body World.

Data publikacji: 03.10.2017

Data aktualizacji: 15.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie