Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 71 m²

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez TK Development

Powierzchnia
71 m²
Pokoje
1
Piętro
parter
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:U11
Ceny lokali użytkowych (netto):
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:71 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Stolarka okienna
Stolarka okienna i balkonowa PCV w okleinie drewnopodobnej z nawietrzakami w wybranych oknach lub nawietrzakami w ścianach zgodnie z projektem. Okna na parterze z szybami przeciwwłamaniowymi P4. Od strony ul. Nocznickiego o podwyższonej izolacyjności akustycznej zgodnie z przyjętym rozwiązaniami w projekcie.
Drzwi zewnętrzne
jednoskrzydłowe wykończone od strony zewnętrznej obłogiem drewnianym lub okleiną drewnopodobną, antywłamaniowe, ościeżnica stalowa malowana, próg drewniany lub systemowy, wyposażone w wizjer i zamek atestowany
Balkony
Stalowe malowane proszkowo, pochwyt stalowy malowany proszkowo lub ze stali nierdzewnej; wypełnione szkłem bezpiecznym lub elementami stalowymi malowanymi proszkowo lub wykonane jako pełne i wykończone tynkiem elewacyjnym lub okładziną kamienną lub okładziną drewnopodobną wg projektu Stelaż stalowy malowany proszkowo z wypełnieniem z płyt ze szkła bezpiecznego matowego lub płyt systemowych do wysokości 2,4m
Posadzka
płytki gresowe mrozoodporne przeciwpoślizgowe z cokołem do wysokości 15cm;
Ściany
Ściany z bloczków ceramicznych szczelinowych porotyzowanych, lokalnie żelbetowe, ściany wewnętrzne między-lokalowe z bloczków betonowych np. firmy TeknoAmerBlok, lokalnie żelbetowe
Parapety zewnętrzne
Konglomerat
Instalacje
Podtynkowa, tablica mieszkaniowa / lokalowa w strefie wejściowej, licznik zużycia energii umieszczony w szachcie na klatce schodowej; Oświetleniowa - z osprzętem elektrycznym standard np. Polo, bez opraw oświetleniowych, punkty oświetleniowe zakończone kostką; RTV, telefon/ internet – po jednym gniazdku w pokoju dziennym, RTV, internet – dodatkowo po jednym gnieździe w każdej sypialni; dostarczenie sygnału w gestii operatora; domofon ; instalacja dzwonkowa poziomy i piony stalowe, rozprowadzenie z rur z tworzyw sztucznych; liczniki umieszczone w szachtach na klatkach schodowych Doprowadzone pionami z rur z tworzyw sztucznych z rozprowadzeniem po lokalu do strefy montażu przyboru sanitarnego, bez białego montażu, podejścia do przyborów bez wkuwania w ścianę; Poziomy i piony z tworzywa sztucznego lub PCV, liczniki zużycia wody zimnej i ciepłej umieszczone w szachtach na klatce schodowej;
Ogrzewanie
Centralne z węzła c.o. przyłączone do sieci miejskiej Grzejniki płytowe białe standard np. PURMO, podejścia do grzejników poprowadzone ze ścian lub w przypadku ścian żelbetowych z podłogi W pomieszczeniu łazienki - grzejniki drabinkowe np. PURMO, przystosowane do zainstalowania grzałki elektrycznej
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji METROBIELANY budynek B.

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 71 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej METROBIELANY budynek B przy ulicy na Wawrzyszewie, ul. Nocznickiego 25 (8.5 km od centrum Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera TK Development.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku,w którym znajdują się łącznie lokali użytkowych, zaś 1 z nich jest obecnie dostępn na sprzedaż.

Obiekt posiada 10 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne. Inwestycja METROBIELANY budynek B została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Lokal użytkowy o oznaczeniu U11 znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper TK Development przewidział również: miejsca postojowe podziemne.

Budynek B stanowi 2 etap inwestycji METROBIELANY, na którą składają się cztery budynki: A, B, C i D. Rozpoczęcie budowy nastąpiło wiosną 2014 roku. W budynku B zaprojektowano mieszkania o różnym metrażu od 34 do 76 m kw., wśród których znajdą się kawalerki, mieszkania składające się z dwóch, trzech lub czterech pokoi.Lokale na parterze posiadają ogródki oraz tarasy, na wyższych kondygnacjach przy mieszkaniach znajdują się balkony i/lub tarasy zielone. Podobnie jak w zrealizowanym budynku A, na poziomach -1 i -2 znajdą się garaże z miejscami postojowymi, a część parteru została przeznaczona na lokale usługowo-handlowe.2 etap inwestycji METROBIELANY to najlepsze projekty mieszkań w okolicy. Przestronne i ustawne wnętrza, duże atrakcyjne balkony i tarasy, wysoka jakość wykończenia z dbałością o najmniejsze detale. Na dziedzińcu ogród ze starannie zaprojektowaną małą architekturą (rośliny i krzewy, ciek wodny, drewniane podesty, ławki, pergole i altanki).METROBIELANY to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, zaprojektowane w taki sposób, aby zadowolić wymagających mieszkańców. Funkcjonalny i elegancki projekt architektoniczny został stworzony z myślą o osobach, które cenią sobie uroki wielkomiejskiego życia.W 1 etapie został zrealizowany BUDYNEK A, liczący 7 i 9 pięter; łącznie 136 mieszkań o powierzchni od 36 do 93 m kw. 1 etap inwestycji rozpoczęto w czerwcu 2011 r., zaś zakończono w lutym 2013 r.Zapraszamy do Biura Sprzedaży, które znajduje się na terenie inwestycji w jednym z lokali handlowo usługowych, w zrealizowanym budynku A przy ul. Nocznickiego 23.

Lokalizacja inwestycji METROBIELANY budynek B

Bliskość stacji metra MŁOCINY, linii tramwajowych i autobusowych wiodących do centrum Warszawy, niezbędna infrastruktura miejska i handlowo- usługowa oraz liczne tereny zielone (parki, lasy) i rekreacyjne (ścieżki rowerowe, park linowy, place zabaw, boiska) w bliskim sąsiedztwie – wszystko to sprawia, że osiedle METROBIELANY zapewnia wygodne mieszkanie w atrakcyjnym miejscu.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

W odległości 200 metrów od inwestycji METROBIELANY budynek B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny TOŁSTOJA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji METROBIELANY budynek B znajduje się 67 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w odległości 450m, Przedszkole Nr 409 w odległości 450m, Przedszkole Nr 341 Z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Salon Optyczny LOOK, w odległości 200 m znajduje się Milkodent, w odległości 350 m znajduje się Gabinet pediatryczny dr Zofia Miłoszewska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 550 m znajduje się Kościół Św. Marii Magdaleny, w odległości 600 m znajduje się Kościół Św. Marii Magdaleny, w odległości 1100 m znajduje się Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się Miejsce mocy, w odległości 700 m znajduje się Ogrody Irene Sylwia Kołodziejczyk, w odległości 900 m znajduje się Calypso Fitness.

Data publikacji: 04.12.2013

Data aktualizacji: 03.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie