Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 55 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Tętnowski Development

Cena: 401 427 zł

Rata kredytu wynosi 1802 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
55 m²
Pokoje
3
Piętro
parter

Termin oddania

1 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A02
Ceny mieszkań: 401 427 zł7 300 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:55 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras o powierzchni 31 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Pasteura, w której dostępne są jeszcze 23 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Pasteura przy ulicy na Prądniku Białym, ul. Ludwika Pasteura (3.8 km od centrum Krakowa). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Tętnowski Development.

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 88 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 47 o powierzchni od 33 do 72 m², w budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Pasteura jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A02 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tętnowski Development przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 401 427 zł (7 300 zł/m²).

,,Osiedle Pasteura” to wyjątkowe miejsce na mieszkaniowej mapie Krakowa. Wraz z zespołem architektów stworzyliśmy projekt kameralnego i nowoczesnego osiedla o rodzinnym charakterze.W trzy piętrowych budynkach realizowanych w ramach pierwszego etapu inwestycji, znajdować się będzie 88 funkcjonalnych mieszkań z balkonami lub tarasami o pow. od 32 m2 do 78 m2 z dostępem do wind.Przewidziane są miejsca parkingowe w podziemnym garażu.Klasyczna bryła budynków i elegancka kolorystyka nadają inwestycji miejski styl w zaciszu zieleni. Bezpieczne place zabaw, ścieżki spacerowe i specjalne miejsce do gry w szachy na wolnym powietrzu zapewnią mieszkańcom relaks i wypoczynek.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Pasteura, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 23 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Pasteura

„Osiedle Pasteura” ma dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej oraz bardzo dobrą komunikację z centrum Krakowa, która w najbliższym czasie zostanie rozszerzona w związku z budową nowej linii tramwajowej.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Pasteura znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Piaszczysta.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pasteura znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Motylek" w odległości 250m, Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Duszy Chrystusa Pana w odległości 300m, Szkoła Podstawowa nr 58 w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się FRANCZAK TERESA, MGR FARM. APTEKA PRYWATNA, w odległości 600 m znajduje się OŚRODEK MEDYCZNY, w odległości 650 m znajduje się APTEKA POLSKA SP. Z O.O..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 100 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NMP MATKI KOŚCIOŁA, w odległości 1300 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. KAROLA BOROMEUSZA, w odległości 1500 m znajduje się OŚRODEK KULTURY KRAKÓW-NOWA HUTA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Korty tenisowe TENIS-NET, w odległości 1050 m znajduje się Hala Kartingowa Daytona.

Data publikacji: 04.06.2018

Data aktualizacji: 22.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie