Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 65,3 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Tętnowski Development

Cena: 809 224 zł

Rata kredytu wynosi 3633 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
65 m²
Pokoje
2
Piętro
3
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:24
Ceny mieszkań: 809 224 zł12 400 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:65 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 6 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Chopina 9, w której dostępne są jeszcze 2 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 65 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Chopina 9 na Krowodrzy przy ul. Chopina 9 (1.7 km od centrum Krakowa). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Tętnowski Development.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 50 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 5 o powierzchni od 51 do 91 m², w budynku jest od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Chopina 9 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 24 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tętnowski Development przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 809 224 zł (12 400 zł/m²).

W Krakowie przy ulicy Fryderyka Chopina w zaciszu Parku Krakowskiego powstał w 2017 roku ekskluzywny apartamentowiec pn. CHOPINA 9.Ta prestiżowa inwestycja pod wyjątkowym adresem dedykowana jest Klientom ceniącym ciszę, luksus i elegancję.Niepowtarzalna lokalizacja, interesująca forma budynku, wysoki standard wykończenia: posadzki z marmuru Bianco di Carrara, stolarka okienna drewniana Meranti, drzwi wejściowe Interdoor świadczą o atrakcyjności inwestycji, w której znajduje się 50 apartamentów, 2 lokale usługowe i podziemny garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi i komórki lokatorskimi.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Chopina 9, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 2 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Chopina 9

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

W odległości 250 metrów od inwestycji Chopina 9 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Czarnowiejska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Chopina 9 znajduje się 59 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: IX Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Wróblewskiego w odległości 150m, Gimnazjum nr 16 w odległości 200m, Przedszkole Niepubliczne Lalkowo w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się CZARNOWIEJSKA. APTEKA, w odległości 400 m znajduje się APTEKA IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO SP.J. TOKARZ K., MGR FARM., TOKARZ T., DR INŻ., w odległości 500 m znajduje się VOLFARM. APTEKA. WOLFINGER T..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się Mikro, w odległości 200 m znajduje się Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie, w odległości 250 m znajduje się POD REJENTEM.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Fit By Step, w odległości 250 m znajduje się STUDIO PIĘKNEGO CIAŁA, w odległości 750 m znajduje się Kryta pływalnia Uniwersytetu Pedagogicznego.

Data publikacji: 05.02.2016

Data aktualizacji: 13.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie