Miasteczko Rubikon Etap II

Oferta archiwalna

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Cegielniana

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 374 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Miasteczko Rubikon Etap II

2 zdjęcia

Miasteczko Rubikon Etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 166 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Wykończenie “pod klucz” na życzenie klienta w 3 pakietach oferowanych przez dewelopera

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : W garażu podziemnym.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Miasteczko Rubikon, u zbiegu ulic Cegielnianej i Techników w Warszawie, to innowacyjny projekt funkcjonalnych MiniApartamentów, wypełniający lukę na rynku nieruchomości i ułatwiający młodym start w dorosłość. Inwestycja docelowo będzie składała się z trzech etapów architektonicznie spójnych budynków. Projekt I etapu zostanie ukończony jeszcze w tym roku, składa się z dwupiętrowego budynku, w którym znajdą się 242 lokale jedno- i dwupokojowe o powierzchni od 17 do 49 mkw. Unikalnie rozplanowane wnętrza gwarantują funkcjonalność oraz komfort, a inteligentne rozwiązania zastosowane w lokalach zadowolą najbardziej wymagających.

Dużą zaletą każdego z MiniApartamentów jest własny balkon lub taras, co jest rzadko spotykane w mniejszych lokalach. II etap inwestycji właśnie wchodzi do sprzedaży i będzie składał się z 166 MiniApartamentów w metrażach od 15 do 45 mkw. Wszystkie lokale będą posiadały dobrze doświetlony aneks kuchenny. Budynki zostały wyposażone w całodobową recepcję oraz monitoring i bezpłatne Wi-Fi w częściach wspólnych, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Dla wygody mieszkańców wewnątrz zamontowano windy. Na terenie inwestycji przygotowano także miejsca parkingowe i stojaki na rowery. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które preferują zdrowy i aktywny styl życia i nie lubią spędzać czasu w warszawskich korkach. Na parterach zaprojektowano lokale usługowe, które, będą odpowiadały stylowi życia młodych ludzi. Dodatkową zaletą dla osób posiadających działalność gospodarczą jest możliwość nabycia lokalu w cenie netto, co oznacza oszczędność rzędu 23% wartości mieszkania.

Inwestycja Miasteczko Rubikon Etap II znajduje się na Starych Włochach, ul. Cegielniana null (6.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Testowy Deweloper.

Inwestycja Miasteczko Rubikon Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 166 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Miasteczko Rubikon Etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Testowy Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne null

Lokalizacja inwestycji

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Miasteczko Rubikon Etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miasteczko Rubikon Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Miasteczko Rubikon Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Płużańska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Miasteczko Rubikon Etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miasteczko Rubikon Etap II znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Mini Misie w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa Mikroszkoła Włochy w odległości 350 m, Punkt Przedszkolny Mini Przedszkolak w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Miasteczko Rubikon Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Lidl, w odległości 450 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Miasteczko Rubikon Etap II w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.09.2015
Data aktualizacji: 26.09.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starych Włochach

Oferty na Starych Włochach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: