Czerwona Jarzębina II

Oferta archiwalna

Warszawa, Targówek, Zacisze, ul. Krośniewicka 9

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 847 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Czerwona Jarzębina II

4 zdjęcia

Czerwona Jarzębina II
Czerwona Jarzębina II
Czerwona Jarzębina II
Czerwona Jarzębina II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 23 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Wykończenie “pod klucz” na życzenie klienta w 3 pakietach oferowanych przez dewelopera

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Opis inwestycji

Gotowe mieszkania z ogrodem tylko 4 km od II lini metra, już od 5400zł/mkw

Aż chce się zamieszkać…na Zaciszu!

Mieszkania z ogrodem lub poddaszem, miejscem postojowym w cenie, instalacją kominkową i do tego w zielonej willowej okolicy, zaledwie 15 min. od centrum miasta!

Z firmą Dolcan to jest możliwe!

Inwestycja Czerwona Jarzębina II to prawdziwa nowość na rynku nieruchomości. Osiedle oferuje mieszkania bezczynszowe, znajdujące się w kameralnych, jednorodzinnych budynkach, nieposiadających części wspólnej – m.in. klatek, korytarzy, wind. Dzięki takiemu rozwiązaniu właściciele nieruchomości mogą cieszyć się mieszkaniem w domu o mniejszym metrażu, bez potrzeby ponoszenia dodatkowych opłat – czynszu. Całość inwestycji składa się z 23 segmentów, w których znajduje się 46 mieszkań o powierzchni od 80 m kw. do 118 m kw. Każde mieszkanie wyposażone zostało w kominek, własny taras lub zielony ogród. Dodatkowym atutem inwestycji jest jej doskonała lokalizacja, w willowej dzielnicy Targówka. Dzięki temu, mimo położeniu osiedla w pełni zurbanizowanej dzielnicy, mieszkańcy mogą cieszyć się spokojną okolicą domków jednorodzinnych.

Inwestycja Czerwona Jarzębina II znajduje się na Zaciszu, ul. Krośniewicka 9 (6.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Testowy Deweloper.

Inwestycja Czerwona Jarzębina II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań znajdujących się w 23 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Czerwona Jarzębina II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Testowy Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Czerwona Jarzębina II?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Czerwona Jarzębina II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Czerwona Jarzębina II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zacisze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Czerwona Jarzębina II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Czerwona Jarzębina II znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Edukacyjno - Językowe La Mariposa w odległości 410 m, Niepubliczne Przedszkola Ciuchcia Puch Puch Agata Wawer w odległości 450 m, Niepubliczne Przedszkola Ciuchcia Puch Puch Agata Wawer w odległości 470 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Czerwona Jarzębina II w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 14.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Zaciszu

Oferty na Zaciszu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: