Osiedle Nowela

Oferta archiwalna

piaseczyński, Kąty, ul. Prusa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 24 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Nowela

5 zdjęć

Osiedle Nowela
Osiedle Nowela
Osiedle Nowela
Osiedle Nowela

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 11 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Kameralna inwestycja obejmująca 11 budynków jednorodzinnych z garażami w zabudowie szeregowej położona w Kątach - szybko rozbudowującej się i modnej miejscowości pomiędzy Piasecznem i Górą Kalwarią. Nasze domy charakteryzują się nietuzinkową architekturą i optymalnie zaprojektowaną przestrzenią mieszkalną odpowiadającą na potrzeby Twojej rodziny. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z energooszczędnymi materiałami i „inteligentnym” sterowaniem to wygoda, oszczędności i trwałość na lata. Otoczenie przyrody i własny ogród to komfort wytchnienia po ciężkiej pracy, zasługujesz na to. Wszystkie media dostarczone z sieci miejskiej.

Inwestycja Osiedle Nowela znajduje się w Kątach, ul. Prusa null (11.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez TEA DEVELOPMENT.

Inwestycja Osiedle Nowela została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowela nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TEA DEVELOPMENT nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Nowela?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowela mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Osiedle Nowela znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kąty 01.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowela w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 01.09.2019

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Kątach

Oferty w Kątach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: