Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 81,4 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez TDJ Estate Sp. z o.o.

Cena: 350 063 zł

Rezerwacja
Powierzchnia
81 m²
Pokoje
4
Piętro
2

Termin oddania

3 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:D2-6
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:81 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:267 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Strony świata:widok z okien jest na północ, południe.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:10/90 !0 % wpłaty przy podpisaniu umowy deweloperskiej pozostałe 90 % po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie wpłacane na zamknięty rachunek powierniczy..
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Zielona Dolina, w której dostępne są jeszcze 4 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 81 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Zielona Dolina przy ulicy w Zabrzu, ul. Łąkowa (2.4 km od centrum Zabrza). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera TDJ Estate Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 80 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 64 o powierzchni od 40 do 81 m², w budynkach są 4 kondygnacje naziemne. Inwestycja Zielona Dolina jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu D2-6 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 267 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Okna w mieszkaniu wychodzą na północ, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper TDJ Estate Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 350 063 zł (4 300 zł/m²).

Zielona Dolina to inwestycja przygotowana z myślą o osobach poszukujących wymarzonego miejsca do zamieszkania na lata. Spokój, kameralna okolica i wszechobecna zieleń tworzą przyjazne otoczenie, w którym z przyjemnością spędza się czas. Stanie się ono azylem dla ludzi powracających z pracy, szkoły czy uczelni, którzy oczekują wytchnienia od zawodowych obowiązków i chcą cieszyć się życiem prywatnym.Małomiasteczkowa sielanka idzie tu w parze z udogodnieniami charakterystycznymi dla większych ośrodków miejskich. Dobra komunikacja, bliskość szkoły i placówki medycznej, a także świetne warunki do uprawiania sportu i rekreacji to kluczowe atuty, którymi mogą cieszyć się mieszkańcy.W pierwszym etapie inwestycji realizowanej przy ul. Łąkowej w Zabrzu powstaną trzy czterokondygnacyjne budynki. Łącznie znajdzie się w nich 80 mieszkań, których metraże wahają się w granicach od 38,55 m2 do 81,42 m2. Nowi lokatorzy Zielonej Doliny będą mogli wybierać spośród mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych. Do lokali znajdujących się na parterze przylegają przestronne ogródki, natomiast do pozostałych mieszkań przynależą obszerne balkony. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będzie ogólnodostępna, nieodpłatna strefa parkingowa. W kolejnym etapie inwestycji powstanie również budynek, którego parter zostanie przystosowany pod funkcje usługowe, tak aby lokalni przedsiębiorcy mogli rozwijać swoją działalność, a osiedle było uzupełnione o niezbędne dla mieszkańców usługi.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Zielona Dolina, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 4 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Zielona Dolina

Zielona Dolina powstaje przy ul. Łąkowej w Zabrzu. Położenie w północnej części miasta, na granicy z Gliwicami i Szałszą, zapewnia dobre połączenia komunikacyjne. Dużą wygodę gwarantuje bliskość pętli tramwajowej i przystanku autobusowego, a także autostrady A1. Do tej ostatniej można dotrzeć samochodem w niecałe 7 minut, a do przystanków komunikacji publicznej – w kilka minut pieszo. To zdecydowanie ułatwia wszystkim osobom – kierowcom i niezmotoryzowanym – dostęp do infrastruktury publicznej w okolicy, a także do obiektów handlowych i punktów usługowych. Wybierając nasza inwestycję w zasięgu ręki masz największe centra handlowe (M1 Zabrze, MAKRO, Centrum Handlowe Platan), miejsca wypoczynku i rozrywki ( Ośrodek Jeździectwa Lando, Park Kultury i Wypoczynku w Gliwicach, Kopalnia Guido, Jumpworld Park Trampolin, Kąpielisko Leśne MOSIR) , instytucje naukowe i urzędowe (Urząd Miasta w Zabrzu, Śląski Uniwersytet Medyczny).

Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Jego powierzchnia wynosi 80,4 km2 i zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Liczba jego mieszkańców to ok. 177 200 osób. Miasto składa się z 18 dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się 4 szpitale, w tym jeden kliniczny. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu 31 przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. 31 przedszkoli, 21 podstawówek, 7 gimnazjów i 30 zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z 8 parków miejskich. Znajduje się tu także 12 ogólnodostępnych boisk. W mieście są dwa kina, teatr, filharmonia.

Komunikacja

Przez Zabrze biegnie autostrada A4, która jest częścią międzykontynentalnej trasy E40 i która tuż za południowo-zachodnią granicą miasta krzyżuje się z autostradą A1. Biegną tędy także drogi krajowe nr 78, 88 i 94 oraz drogi wojewódzkie 921 i 902. Ta druga jest częścią Drogowej Trasy Średnicowej łączącej miasta należące do GOP. W mieście funkcjonuje 6 linii Tramwajów Śląskich i 26 linii strefowych autobusów GOP-u. Znajduje się tu dworzec autobusowy oraz 5 stacji kolejowych.

W odległości 450 metrów od inwestycji Zielona Dolina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Mikulczyce Pętla.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Dolina znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 32 w odległości 550m, Szkoła Podstawowa Nr 24 w odległości 800m, Przedszkole nr 24 w odległości 1000m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 950 m znajduje się NZOZ Przychodnia Lekarska „Mikulczyce” Sp. z o.o., w odległości 1150 m znajduje się NZOZ Caritas Diecezji Gliwickiej, w odległości 1700 m znajduje się NZOZ „Kopernik”S.C.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1050 m znajduje się Parafia św. Wawrzyńca, w odległości 1350 m znajduje się Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w odległości 1750 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Fusieckiego Filia nr 16.

Data publikacji: 25.01.2019

Data aktualizacji: 19.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie