Osiedle Regaty Budynek 5

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zemborzycka, oferowane bezpośrednio przez

TBV Sp. z o.o.

Lublin, ul. Zemborzycka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1942 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Regaty Budynek 5

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 83 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, zalew

Opis inwestycji

Osiedle Regaty położone jest w południowej części Lublina w sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego i Lasu Dąbrowa. To cicha i spokojna okolica, oddalona od miejskiego zgiełku, po prostu idealne miejsce do życia. Tu doskonale poczują się single, pary, małżeństwa, a także rodziny z dziećmi.

Budynki zaprojektowane są w charakterystycznym stylu dla naszych inwestycji. Elegancki charakter zabudowy uzyskaliśmy poprzez zestawienie prostej bryły z jasną kolorystyką elewacji oraz przeszklonymi balkonami. Dodatkowym elementem dekoracyjnym są trejaże wkomponowane w balustrady.

Przestrzeń wokół naszych budynków jest precyzyjnie zaplanowana i tworzy spójną całość. Place zabaw, zieleń, miejsca do odpoczynku, wszystko to zrobione jest tak, aby mieszkańcy czuli się tutaj dobrze – zarówno ci najmłodsi, jak i ci trochę starsi.

Zawsze przywiązywaliśmy dużą wagę do aktywności najmłodszych mieszkańców naszych osiedli oraz zapewnienia im miejsca do kreatywnej i bezpiecznej zabawy. Na Osiedlu Regaty planujemy wykonać pięć placów zabaw, każdy dla innej grupy wiekowej. W pierwszej kolejności przy budynkach B1 oraz B6 powstał sprawnościowy zestaw wyposażony w zjeżdżalnie i linaria. W kolejnym etapie zaproponujemy inne strefy aktywności dla innych grup wiekowych.

Niewątpliwym atutem jest sąsiedztwo Zalewu Zemborzyckiego. To popularne wśród mieszkańców Lublina miejsce wypoczynku, gdzie latem można zrelaksować się na plaży lub uprawiać sporty wodne – popływać na kajaku, żaglówce, skuterze czy spróbować sił na nartach wodnych. Można też spędzić czas w gronie znajomych przy grillu albo też pospacerować zielonymi alejami. Teren nad zalewem Zemborzyckim wyposażony jest w jeszcze wiele innych atrakcji, tj. park linowy, Słoneczny Wrotków, czyli kompleks basenów z ze zjeżdżalniami czy place zabaw. Wielbicieli rowerów ucieszy trasa, która biegnie wzdłuż ul. Zemborzyckiej, i z jednej strony okrąża Zalew, z drugiej zaś pozwala dostać się do pozostałych dzielnic miasta.

Każdy budynek będzie posiadał kondygnację podziemną, na którą można zjechać z każdego poziomu budynku cichobieżną windą. Znajdą się tam komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe. Uzupełnieniem podziemnych parkingów będą miejsca parkingowe umiejscowione na obrzeżach osiedla. Ruch kołowy zostanie całkowicie niemal wyłączony z wewnętrznych części inwestycji, ustępując miejsca alejom spacerowym i strefom rekreacji.

W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy oraz punkty handlowo-usługowe. Przy ul. Zemborzyckiej znajduje się sklep Biedronka, przy ul. Krężnickiej jest Stokrotka, stacja paliw oraz myjnia samochodowa. Także na terenie sąsiedniego osiedla przy ul. Nałkowskich znajdują się liczne sklepy oraz punkty usługowe. Na samym Osiedlu Regaty również powstaną lokale usługowe.

Inwestycja Osiedle Regaty Budynek 5 znajduje się w Lublinie, ul. Zemborzycka (5.6 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez TBV Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Regaty Budynek 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 83 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Regaty Budynek 5 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TBV Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Regaty Budynek 5?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Regaty Budynek 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Osiedle Regaty Budynek 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osmolicka NŻ 02.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Regaty Budynek 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Lidl, w odległości 520 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 16.11.2022
Data aktualizacji: 19.09.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: