Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 66,9 m²

- Żyj komfortowo na Mińskiej

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Syrena Invest Sp. z o.o.

Powierzchnia
67 m²
Pokoje
3
Piętro
3

Termin oddania

4 kw. 2021

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:D09
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:67 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 19 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne (15).
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Mińska 63, w której dostępnych jest jeszcze 49 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 67 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Mińska 63 na Kamionku przy ul. Mińska 63 (4.2 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Syrena Invest Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 156 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 124 o powierzchni od 27 do 103 m², w budynku jest 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Mińska 63 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu D09 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Syrena Invest Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Inwestycja Mińska 63 powstanie w rozwijającej się części praskiego Kamionka w okolicy ulic Gocławskiej i Żupniczej. Kamionek to dzielnica częściowo poprzemysłowa, z zachowaną przedwojenną zabudową, zawsze pachnąca czekoladą, która staje się miejscem, gdzie każdy może żyć komfortowo.W inwestycji zaprojektowano 156 mieszkań, 4 lokale usługowe i 5 lokali biurowych.Mińska 63 to inwestycja, w której każdy Klient znajdzie mieszkanie spełniające Jego oczekiwania.- mieszkania od 27 m2 do 102 m2- mieszkania z ogródkami do 138 m2- mieszkania z dużymi tarasami oraz balkonami- w wielu mieszkaniach widne kuchnie

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Mińska 63, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 49 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Mińska 63

Położenie inwestycji zapewnia: - wygodne połączenie z innymi dzielnicami autem i komunikacją miejską, - codzienne spacery lub jogging w Parku Skaryszewskim, - mozliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych (Teatr Powszechny, Studio Teatralne Koło, Sinfonia Varsovia) I sportowych (Stadiona Narodowy), Mieszkańcy w okolicy znajdą ulubione restauracje, szkoły lub przedszkola dla dzieci, a latem mogą wziąć udział w “Potańcówkach na Grochowskiej” organizowanych przez Sinfonia Varsovia.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 200 metrów od inwestycji Mińska 63 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Mińska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mińska 63 znajdują się 72 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Uniwersytet SWPS w odległości 250m, Szkoła Podstawowa nr 255 im. C.K. Norwida w odległości 350m, Przedszkole nr 166 w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się PRO SPORT OPTYK, w odległości 350 m znajduje się Alcor Prywatna Lecznica, w odległości 350 m znajduje się Medycyna Estetyczna dr n.med. Marta Skoczylas-Pietrzyk.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 100 m znajduje się Neon Muzeum, w odległości 150 m znajduje się D35 S.A. Integrated Cinema Services, w odległości 150 m znajduje się Soho Factory.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Kamion Fitness Club, w odległości 700 m znajduje się Kamionkowskie Błonia Elekcyjne, w odległości 700 m znajduje się Tkkf Ognisko Grochów.

Data publikacji: 30.01.2019

Data aktualizacji: 13.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie