Nowa Siewna etap II i IV

Komfort na który Cię stać.

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSuper Krak S.A.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1622 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty 29(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, Al. 29 Listopada 110 (2.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 600 brutto/m2
  Apartamenty 29
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 37 - 71 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 5 ofert
  Invest House S.A.
 • Jabłonna 1(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Jabłonna 1 (3 km od centrum Krakowa)
  Jabłonna 1
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 52 - 71 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  TD Projekt
 • Przestrzenie Banacha(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Banacha (4.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 500 brutto/m2
  Przestrzenie Banacha
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 70
  Powierzchnia: 35 - 94 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 34 oferty
  Grupa BUMA

Opis Inwestycji

Nowa Siewna etap II i IV

Nowa Siewna to kolejna inwestycja Spółki Super Krak, zlokalizowana w północnej części Krakowa, w obszarze objętym miejskim planem rozwoju komunikacji (zaledwie 200 m od przystanku linii szybkiego tramwaju).Atutami tej lokalizacji jest bliskość wszelkich udogodnień takich jak sklepy, placówki zdrowia, przedszkola a także restauracje i place zabaw.W ofercie znajdziecie Państwo komfortowe mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe od 38 do 102 m2, które cechują się dużą przestronnością i przemyślanymi układami.Atutem jest również możliwość dowolnej aranżacji pomieszczeń, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.Budynki zostały zaprojektowane z myślą o jak najbardziej przyjaznym użytkowaniu i szeroko rozumianym komforcie. Zaplanowane z dbałością o zapewnienie odpowiedniego standardu przestrzennego, właściwego doświetlenia i nasłonecznienia pomieszczeń, a także prawidłowej akustyki niwelującej wpływ arterii komunikacyjnych.Układ dziedzińcowy z przestronnym podwórzem z zakomponowaną zielenią, nadaje osiedlu charakter oazy chroniącej przed wpływem miejskiego zgiełku.Zakończenie budowy - I kwartał 2022

Inwestycja Nowa Siewna etap II i IV znajduje się na Prądniku Białym, ul. Siewna (3.4 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Super Krak S.A..

Inwestycja Nowa Siewna etap II i IV jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 168 nowych mieszkań. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Siewna etap II i IV pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 38 do 102 metrów kwadratowych w cenie od 7 128 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Super Krak S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 168 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Nowa Siewna etap II i IV

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Siewna etap II i IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Nowa Siewna etap II i IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Górka Narodowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Siewna etap II i IV znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne "Motylek" w odległości 210 m, Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "MARZENIE" w odległości 420 m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE MARCHEWKOWE POLE w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Siewna etap II i IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Biedronka, w odległości 230 m znajduje się Piekarnia, w odległości 290 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Siewna etap II i IV w odległości 390 m znajduje się Gymspace, w odległości 410 m znajduje się Soul Fitness, w odległości 450 m znajduje się Squash4You Północ.

Data publikacji: 15.06.2020

Data aktualizacji: 13.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie