Sun & Snow Resorts - Białka Tatrzańska

Condohotel
Apartament wakacyjny

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSun & Snow Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 72 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Sun & Snow Resorts - Białka Tatrzańska to projekt idealny dla rodzin z dziećmi, jak i inwestorów szukających najbardziej atrakcyjnych inwestycji na rynku.Nasz projekt to przemyślana inwestycja apartamentowa, składająca się z otoczonych zielenią willi oraz aparthotelu, utrzymanymi w klimacie charakterystycznej, regionalnej architektury Podhala.Apartamenty o powierzchni od 17 do 52m2 to lokale 1, 2 i 3 pokojowe dające możliwość wypoczynku kilkuosobowym rodzinom.Każdy z budynków będzie posiadać windę oraz narciarnię do przechowywania i suszenia nart bez konieczności wnoszenia ich do apartamentów.Każdy apartament ma przewidziany aneks kuchenny oraz posiadać będzie balkon, a lokale znajdujące się na parterze ogródki i tarasy.Na terenie inwestycji zaprojektowano także naziemny parking, który zapewni miejsce dla wszystkich gości.- Aparthotel z zapleczem kawiarnianym- Mini spa na terenie inwestycji- Nowe drogi dojazdowe w trakcie realizacji- Miejsca parkingowe dla właścicieli- Przystanek bezpłatnego skibusa- Narciarnia w każdym budynku- Winda w każdym budynku- Aneks kuchenny w każdym apartamencie- Wszystkie mieszkania dwu lub trójstronneDodatkowym atutem Sun & Snow Resorts - Białka Tatrzańska jest zaplecze mini spa dostępne na terenie aparthotelu.Dzięki temu będą Państwo mieli zapewnioną możliwość szybkiej regeneracji sił w tutejszych saunach i jacuzzi po całodniowym wysiłku sportowym. Nie zabraknie tam również placu zabaw dla najmłodszych oraz siłowni na powietrzu.Doskonała lokalizacja ok 5 minut od stoków w Kotelnicy i term w Białce oraz Bukowinie, a także bezpośrednie sąsiedztwo przystanków bezpłatnych skibusów dowożących w sezonie Gości pod sam stok, sprawia, że z apartamentów można wychodzić w pełnym stroju narciarskim i po kilku minutach być na stoku.

Inwestycja Sun & Snow Resorts - Białka Tatrzańska znajduje się w Białce Tatrzańskiej, ul. Grapa K/54 (62.5 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Sun & Snow Sp. z o.o..

Inwestycja Sun & Snow Resorts - Białka Tatrzańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Sun & Snow Resorts - Białka Tatrzańska pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 15 do 51 metrów kwadratowych w cenie od 9 600 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sun & Snow Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, sauna, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, rezerwat przyrody, góry.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjnyCondohotel

Lokalizacja inwestycji Sun & Snow Resorts - Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska to miejscowość położona na bardzo atrakcyjnych terenach województwa małopolskiego, w powiecie tatrzańskim, w gminie Bukowina Tatrzańska. Tutejsze zabudowania to w większości domy, pensjonaty, hotele i ośrodki wypoczynkowe gotowe na przyjęcie turystów o każdej porze roku. Miejscowość na stałe zamieszkuje ok. 2 tys. mieszkańców, a długość zabudowań rozciąga się na dystansie 8 km. Główną atrakcją miasta są wyciągi narciarskie, które w sezonie zimowym dostarczają sportowych emocji. Bogate zaplecze gastronomiczne, wspaniałe widoki, doskonale rozwinięta baza turystyczna służą spędzaniu czasu wolnego właśnie w tej okolicy. Liczne szlaki turystyczne, uatrakcyjniają letni wypoczynek a baseny - Terma Bania, umożliwiają kąpiele w gorących źródłach wodnych. W Białce Tatrzańskiej funkcjonuje przedszkole prywatne oraz Zespół Szkół przy ul. Środkowej 184, który daje możliwość zdobywania wiedzy bez konieczności dojazdów do innych miasteczek.

Komunikacja

Białka Tatrzańska umiejscowiona jest blisko Tatr Polskich i Słowackich, 15 km od Nowego Targu i 20 km od Zakopanego. Do miejscowości dojedziemy za sprawą autobusów PKS Nowy Targ, PKS Zakopane. Dodatkowo komunikację ułatwiają prywatni przewoźnicy taxi. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 49 prowadząca z Nowego Targu przez Białkę aż do granicy ze Słowacją w Jurgowie.

Data publikacji: 17.04.2018

Data aktualizacji: 28.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie