Białka Tatrzańska

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Grapa, oferowane bezpośrednio przez

Sun & Snow Sp. z o.o.

tatrzański, Białka Tatrzańska, ul. Grapa 29A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 37 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Białka Tatrzańska

33 zdjęcia

Białka Tatrzańska
Białka Tatrzańska
Białka Tatrzańska
Białka Tatrzańska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • sauna

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 37 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 255 do 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się góry

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Nowy, komfortowo wyposażony obiekt w malowniczej lokalizacji u podnóża Tatr. Ten projekt to przemyślana inwestycja; wszystkie oferowane apartamenty mieszczą się w kameralnych i nowoczesnych willach zaprojektowanych jednocześnie w klimacie charakterystycznej, regionalnej architektury Podhala. Apartamenty o powierzchni od 15 do 52m2 to lokale 1-, 2- i 3-pokojowe dające możliwość wypoczynku kilkuosobowym rodzinom.

Każdy z budynków posiada windę oraz narciarnię do przechowywania i suszenia nart bez konieczności wnoszenia ich do apartamentów.

Każdy apartament wyposażony jest aneks kuchenny oraz większość posiadać będzie balkon, a lokale znajdujące się na parterze ogródki.

Na terenie inwestycji zaprojektowano także parking naziemny, plac zabaw dla dzieci oraz miejsca do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Aparthotel z restauracją, barem, kawiarnią i salą konferencyjno-bankietową

Mini spa z sauną suchą na terenie inwestycji

Nowe drogi dojazdowe w trakcie realizacji

Miejsca parkingowe dla właścicieli

Przystanek bezpłatnego skibusa

Narciarnie przy budynkach

Winda w każdym budynku

Aneks kuchenny w każdym apartamencie

Apartamenty dwu lub trójstronne

Dodatkowym atutem Sun & Snow Resorts - Białka Tatrzańska jest zaplecze mini spa dostępne na terenie aparthotelu.

Dzięki temu sąsiedztwu będą Państwo mieli zapewnioną także możliwość szybkiej regeneracji sił w tutejszej saunie po całodniowym wysiłku sportowym. Nie zabraknie tam również placu zabaw dla najmłodszych oraz miejsc do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Inwestycja Białka Tatrzańska znajduje się w Białce Tatrzańskiej, ul. Grapa 29A (4.6 km od Nowego Targu), została zrealizowana przez Sun & Snow Sp. z o.o.

Inwestycja Białka Tatrzańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 37 nowych apartamentów znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Białka Tatrzańska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sun & Snow Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu inwestycji Termy Bania z mnóstwem atrakcji dla dzieci i strefą ciszy oraz relaksu i wyjątkowym saunarium dla dorosłych. W bezpośrednim sąsiedztwie rzeka Białka z malowniczymi trasami spacerowymi wzdłuż jej brzegu oraz miejscami na biwaki i ogniska. W pobliżu skałki wapienne z jaskiniami, gdzie kręcono serial „Janosik” oraz krajobrazowym rezerwatem przyrody z malowniczym przełomem rzeki Białka.

Niedaleko obiektu wiedzie historyczno-kulturowy szlak rowerowy wokół Tatr; polsko-słowacka pętla rowerowa, która liczy ponad 280km i wiedzie przez najpiękniejsze krajobrazy z unikatowymi walorami widokowymi.

W odległości niespełna 20 km wiele atrakcji po Słowackiej stronie Tatr. Polecamy zwiedzanie wyjątkowych Jaskiń Bielańskich, które są narodowym pomnikiem przyrody Słowacji – zwiedzanie jaskiń zajmuje 70 minut a podziwiać można niezwykłe stalagmity, wodospady naciekowe i podziemne jeziorka. Tuż obok, na granicy Pienińskiego i Tatrzańskiego Parku Narodowego Bachledowa Dolina z bardzo atrakcyjną ścieżką w koronach drzew. Trasa ma ponad 600 metrów i prowadzi przez pełen niespodzianek i ciekawostek las. Wewnątrz wieży widokowej umieszczona jest spiralnie zwinięta zjeżdżalnia o długości 67 metrów, która pozwala zakosztować adrenaliny a jednocześnie skraca drogę powrotną w dół. Na samym szczycie, w środku panoramicznego tarasu widokowego rozpięto sieć, po której można bezpiecznie spacerować podziwiając widok w dół z wysokości 32 metrów! Na samej górze ścieżki widokowej umieszczony jest teleskop, który pozwala podziwiać otaczające szczyty gór.

Białka Tatrzańska to miejscowość położona na bardzo atrakcyjnych terenach województwa małopolskiego, w powiecie tatrzańskim, w gminie Bukowina Tatrzańska. Tutejsze zabudowania to w większości domy, pensjonaty, hotele i ośrodki wypoczynkowe gotowe na przyjęcie turystów o każdej porze roku. Miejscowość na stałe zamieszkuje ok. 2 tys. mieszkańców, a długość zabudowań rozciąga się na dystansie 8 km. Główną atrakcją miasta są wyciągi narciarskie, które w sezonie zimowym dostarczają sportowych emocji. Bogate zaplecze gastronomiczne, wspaniałe widoki, doskonale rozwinięta baza turystyczna służą spędzaniu czasu wolnego właśnie w tej okolicy. Liczne szlaki turystyczne, uatrakcyjniają letni wypoczynek a baseny - Terma Bania, umożliwiają kąpiele w gorących źródłach wodnych. W Białce Tatrzańskiej funkcjonuje przedszkole prywatne oraz Zespół Szkół przy ul. Środkowej 184, który daje możliwość zdobywania wiedzy bez konieczności dojazdów do innych miasteczek.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Białka Tatrzańska?

Białka Tatrzańska umiejscowiona jest blisko Tatr Polskich i Słowackich, 15 km od Nowego Targu i 20 km od Zakopanego. Do miejscowości dojedziemy za sprawą autobusów PKS Nowy Targ, PKS Zakopane. Dodatkowo komunikację ułatwiają prywatni przewoźnicy taxi. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 49 prowadząca z Nowego Targu przez Białkę aż do granicy ze Słowacją w Jurgowie.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Białka Tatrzańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 10 metrów od inwestycji Białka Tatrzańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sun&Snow.

Data publikacji: 13.08.2020
Data aktualizacji: 20.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: