Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Stacja Dom III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mleczarska, oferowane bezpośrednio przez

Stacja Dom Trimeko Sp. z o.o. Sp. K.

piaseczyński, Nowa Iwiczna, ul. Mleczarska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Stacja Dom IIIStacja Dom III

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W trzecim etapie inwestycji Stacja Dom powstaje 5-kondygnacyjny budynek z 50 mieszkaniami i apartamentami. Będzie cechować go subtelna, przyjazna Mieszkańcom architektura. Konstrukcja budynku, jak również wszystkie części wspólne wykonane zostaną z najwyższej jakości materiałów. Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się w połowie 2021 roku. Docelowo inwestycja będzie składała się z pięciu etapów, z których ostatni zostanie oddany do użytku do 2022 r.

Inwestycja Stacja Dom III znajduje się w Nowej Iwicznej, ul. Mleczarska (1.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez Stacja Dom Trimeko Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Stacja Dom III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Stacja Dom III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Stacja Dom Trimeko Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Stacja Dom III?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stacja Dom III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1268 metrów od inwestycji Stacja Dom III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowa Iwiczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Stacja Dom III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Dom III znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Malinowy Domek" w odległości 424 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Mrówkolandia w odległości 432 m, Niepubliczne Przedszkole Baśniowa Buba w odległości 456 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Stacja Dom III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Smile-Dent w odległości 543 m, LUX MED w odległości 575 m, Centrum Medyczne Damiana w odległości 603 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stacja Dom III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 489 m znajduje się Żabka, w odległości 518 m znajduje się Total Fitness, w odległości 518 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Dom III w odległości 226 m znajduje się boisko / kort, w odległości 230 m znajduje się boisko / kort, w odległości 623 m znajduje się basen.

Data publikacji: 30.11.2022
Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023