Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 65,7 m²

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Spółdzielnia Mieszkaniowa "SŁONECZNA"

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Osiedle Lecha lub inne propozycje w Kielcach

Powierzchnia
66 m²
Pokoje
3
Piętro
parter

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:23
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:66 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 9 m², taras o powierzchni 64 m².
Kuchnia:zamknięta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:266 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne: Miejsca postojowe naziemne oraz 21 miejsc w hali garażowej.
Komórki lokatorskie:dostępne: Każde mieszkanie posiada przyporządkowaną komórkę lokatorską (piwnicę) o powierzchni od 1,00 m2 do 2,4 m2. Wszystkie komórki znajdują się w podpiwniczeniu budynku..
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Lecha, w której dostępnych jest jeszcze 29 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 66 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Lecha przy ulicy w Kielcach, ul. Lecha (2 km od centrum Kielc). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Spółdzielnia Mieszkaniowa "SŁONECZNA".

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 45 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 46 o powierzchni od 36 do 68 m², w budynku jest 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Lecha jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 23 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 266 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest zamknięta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Spółdzielnia Mieszkaniowa "SŁONECZNA" przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Lecha, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 29 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Lecha

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

W odległości 450 metrów od inwestycji Osiedle Lecha znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Jagiellońska / Artwińskiego.

Data publikacji: 26.03.2018

Data aktualizacji: 12.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie