Osiedle Lecha

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Spółdzielnia Mieszkaniowa "SŁONECZNA"

Kielce, ul. Lecha

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 364 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Lecha

3 zdjęcia

Osiedle Lecha
Osiedle Lecha
Osiedle Lecha

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle przy Parku

  PHU Spurek

 • Permska
  od: 4 990 zł/m2

  Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka

 • Permska Budynek nr 2
  od: 4 990 zł/m2

  HSD CHAŁUPKA

Opis Inwestycji

Osiedle „LECHA” w Kielcach zlokalizowane jest pomiędzy ulicami Lecha, Piekoszowską i Mieszka I (część terenu po Rejonowym Przedsiębiorstwie Zieleni Sp. z o.o. w Kielcach).

Budynek F jest pierwszym z ośmiu budynków wchodzących w skład osiedla. Na mieszkania można uzyskać dofinansowanie wkładu własnego z programu "Mieszkanie dla Młodych" MDM

Atrakcyjna lokalizacja osiedla ( min. sąsiedztwo żłobka, przedszkola i szkoły podstawowej) oraz rozwiązania (min. dźwigi osobowe) predysponuje je do zamieszkania zarówno dla ludzi młodych jak i „seniorów”.

Inwestycja Osiedle Lecha znajduje się w Kielcach, ul. Lecha (2 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Spółdzielnia Mieszkaniowa "SŁONECZNA".

Inwestycja Osiedle Lecha została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lecha pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 47 do 52 metrów kwadratowych w cenie od 4 214 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Spółdzielnia Mieszkaniowa "SŁONECZNA" przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (40 miejsc)

W inwestycji znajduje się 48 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (48)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (40 miejsc).
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Lecha mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle Lecha znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piekoszowska / Mieszka Pierwszego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lecha znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 26 w Kielcach w odległości 90 m, Niepubliczne Przedszkole im. Św. S. Faustyny „SERDUSZKO” w Kielcach w odległości 260 m, Przedszkole Samorządowe nr 22 w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Lecha jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia "Lecha" w odległości 280 m, Wojewódzka Stacja Krwiodawstwa w odległości 470 m, Szpitalny Oddział Ratunkowy w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Lecha składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Lewiatan, w odległości 150 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 220 m znajduje się PSS Społem "Sezam".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lecha w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.06.2015
Data aktualizacji: 29.01.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: