Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 47,8 m²

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Osiedle Nad Brdą lub inne propozycje w Bydgoszczy

Powierzchnia
48 m²
Pokoje
3
Piętro
parter

Termin oddania

2 kw. 2020

Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:1
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:48 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Strony świata:widok z okien jest na północ, wschód.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony,wykończenie pod klucz.
Ogrzewanie
gazowe, piec dwufunkcyjny
Wentylacja
mechaniczna
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Nad Brdą, w której dostępne są jeszcze 4 podobne oferty.

Opis oferty

mieszkania ergonomiczne i łatwe do dostosowania dla klienta – konstrukcja mieszkań pozwala na ich elastyczną adaptację do potrzeb właściciela,drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy RC-3(dawna klasa C), kolor orzech,panoramiczne, energooszczędne okna PCV trój szybowe o współczynniku przenikania ciepła k = =0,7W/m2K (białe od wewnątrz, na zewnątrz w kolorze orzecha),na parterze okna z szybami antywłamaniowymi P-4 i okuciami anty-wyważeniowymi,w mieszkaniach dwupoziomowych okna dachowe drewniane w kolorze naturalnej sosny od wewnątrz, a na zewnątrz w kolorze oliwkowo-czarnym, z szybami o współczynniku przenikania ciepła U=1,0 W/m2K.,parapety wewnętrzne z konglomeratu - białe,wewnętrzne ściany działowe MultiGips, pełne- 8 cm i 12 cm lub SILKA E-8, E-12,tynki wewnętrzne-gipsowe,ściany wewnętrzne pokryte tynkami gipsowymi przygotowanymi pod wykonanie gładzi,sufity pokryte gładzią gipsową i pomalowane dwukrotnie na biało,posadzki betonowe w mieszkaniu zatarte na ostro bez wykończenia podłóg na całej powierzchni lokalu,posadzka balkonu wykończona gresem mrozoodpornym,aluminiowe balustrady balkonowe, malowane proszkowo,kompaktowe grzejniki z głowicami termoregulacyjnymi i zaworami,w łazience ogrzewanie podłogowe oraz grzejnik drabinkowy z głowicą termoregulacyjną,wszystkie liczniki dostępne z klatki schodowej,kocioł grzewczy z zamkniętą komorą spalania, dwufunkcyjny, gazowy z tygodniowym programatorem,kominy spalinowe Schiedel dwupłaszczowe,trójfazowe zasilanie w energię elektryczną z mocą przyłączeniową 12,5 kW,wideofon w każdym mieszkaniu,gniazdo internetowe i okablowanie,inteligentny system zarządzania mieszkaniem,wewnętrzna instalacja telewizyjna (AIZ),zbiorowa instalacja satelitarna (satelita Hotbird), konieczność zakupu dekodera,osprzęt elektryczny o podwyższonym standardzie,w mieszkaniach dwu poziomowych bez bez schodów.Standard wykończenia budynku:garaże w podpiwniczeniu budynku,drzwi garażowe ocieplane segmentowe z napędem i pilotem,bezpłatne miejsca parkingowe na terenie osiedla,stropy filigran,elewacja z elementami architektury ozdobnej,wnętrza klatek schodowych zaprojektowane przez architekta wnętrz w stylu „ART DECO”,podłogi piwnic, komórek i garaży z płytek gresowych,parapety zewnętrzne z powlekanej blachy,ściany zewnętrzne z cegły silikatowej E-24, ocieplone wełną, i pokryte tynkiem,wewnętrzne ściany konstrukcyjne z cegły silikatowej E-24,wideofony przy wejściu do klatek schodowych i przy furtce wejściowej na osiedle,czujki ruchu włączające oświetlenie w klatce schodowej.Zagospodarowanie działki:monitoring terenu z rejestratorem,oświetlenie terenu,nieodpłatny zewnętrzny parking,zieleń i mała architektura,ogrodzenie terenu z bramą na piloty i furtką z wideofonem,dwa place zabaw.Inne atuty:ostatni budynek na już istniejącym osiedlu NAD BRDĄ przy ul. Łobżenickiej - nie będzie budowy przed oknami,położony na osiedlu o podwyższonym standardzie,dobre sąsiedztwo - już istniejące.

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Nad Brdą w Bydgoszczy przy ul. Łobżenicka (4 km od centrum Bydgoszczy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 19 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 11 o powierzchni od 40 do 75 m², w budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Nad Brdą jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 1 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Okna w mieszkaniu wychodzą na północ, wschód. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Oferujemy apartamenty w eleganckim budynku, który uzupełni istniejącą zabudowę osiedla „Nad Brdą”. Ciekawa architektura i mansardowe dachy dały możliwość zaprojektowania niekonwencjonalnych mieszkań dwupoziomowych.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Nad Brdą, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 4 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nad Brdą

Malowniczo położone osiedle "Nad Brdą" to idealne miejsce do zamieszkania. Płynąca obok rzeka i liczne ścieżki rowerowe sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Na terenie osiedla i w jego sąsiedztwie nie ma żadnych obiektów zakłócających spokój mieszkańcom. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo - usługowa, budynki użyteczności publicznej, szkoła, przedszkole. Dostęp do centrum umożliwia komunikacja miejska.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

W odległości 450 metrów od inwestycji Osiedle Nad Brdą znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Saperów - Komandosów.

Data publikacji: 04.07.2016

Data aktualizacji: 22.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie