Wincentego 66

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SP Invest

Ceny od: 8 300 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wincentego 66 dostępnych jest 14 ofert

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena (brutto)
7 248 m21
1 356 m2Parter
2 365 m2Parter
5 364 m21
6 355 m21
9 362 m21
11 364 m22
12 355 m22
15 362 m22
17 363 m23
18 356 m23
21 361 m23
24 356 m24
25 473 m24

Opis Inwestycji

TO NIE GWAR OSIEDLOWYtylko budynek 4 – piętrowy!Wincentego 66 to bardzo atrakcyjne miejsce na Targówku zarówno pod względem istniejącej infrastruktury, jak i możliwość szybkiej komunikacji z centrum Warszawy, tylko 4 min. autobusem do najbliższej stacji Metra TARGÓWEK.Bryłę budynku zaprojektowano jako prostopadłościan z rozrzeźbioną schodkowo częścią od strony wschodniej. Charakter elewacji wyznaczają duże przeszklenia w mieszkaniach oraz szerokie balkony okalające bryłę budynku.Stonowana kolorystyka – dwa odcienie szarości i biel – podkreślają nowoczesny charakter budynku.Kameralny budynek – liczący jedynie 26 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach z DUŻYMI balkonami, tarasami, ogródkami.Mieszkania w pełnej gamie metraży od 33,6 do 73 m2, usytuowane na pięciu kondygnacjach naziemnych (IV piętra) oraz miejsca parkingowe w garażu podziemnym.Niewielka skala budynku, jak również atrakcyjność mieszkań pod względem poszukiwanych na rynku powierzchni i funkcjonalnego rozkładu zapewnia projektowi bardzo dobrą pozycję wśród konkurencji, co oznacza, że mieszkania długo nie będą czekać na SZCZĘŚLIWYCH NABYWCÓW!Atuty lokalizacji inwestycjiszybki dojazd tylko 4 min. autobusem do najbliższej stacji Metra TARGÓWEKpejzaż przyrodniczy - bliskość Skweru Wiecha z siłownią plenerową, torem do jazdy na wrotkach, boiskami i placami zabaww bliskim zasięgu - centra handlowe: CH Targówek i Galeria Renova, ośrodki oświaty, na każdym etapie edukacji, czyni z ulicy Św. Wincentego idealną lokalizację również dla rodzin z dziećmwiele ciekawych miejsc do wypoczynku - w promieniu kilkuset metrów znajdują się również wszelkie punkty usługowe, centra medyczne, ujęcie wody oligoceńskiej. W pobliżu liczne ośrodki sportu i rekreacji (m.in. OSIR Targówek) i kluby fitness. Do aktywnego spędzania czasu zachęca dostępność stacji Veturilo oraz ścieżek rowerowych. W okolicy znajduje się Teatr Rampa.Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!

Inwestycja Wincentego 66 znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Wincentego 66 (5.4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera SP Invest.

Inwestycja Wincentego 66 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wincentego 66 pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchniach od 48 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 8 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 48 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 65 m2 (12 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 73 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SP Invest przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (22 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, taras, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (22 miejsca).
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 48 do 73 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 300 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wincentego 66

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które w przyszłości ma uzupełnić metro (z 3 stacjami w obrębie dzielnicy). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

W odległości 50 metrów od inwestycji Wincentego 66 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kołowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wincentego 66 znajduje się 81 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Tęczowe Przedszkole s.c. w odległości 200m, Przedszkole KUKURYKU w odległości 250m, Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się szpital, w odległości 400 m znajduje się Różańska Maria, lek. med. Prywatny gabinet lekarski, w odległości 450 m znajduje się Foxdent Gabinet Stomatologiczny.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 300 m znajduje się Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej i Parafia rzymskokatolicka św. Wincentego à Paulo, w odległości 900 m znajduje się Kościół Chrystusa Króla, w odległości 950 m znajduje się Magazyn Handmade Pakamera.Pl.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Hala Sportowa , w odległości 350 m znajduje się Targówek Dzielnicowy K.S., w odległości 500 m znajduje się Calypso Fitness Club.

Data publikacji: 19.09.2018

Data aktualizacji: 27.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie