Wincentego 66

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SP Invest

Ceny od: 8 300 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wincentego 66 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
2
3
64,79 m²
Parter
25
4
73,18 m²
4

Opis Inwestycji

TO NIE GWAR OSIEDLOWYtylko budynek 4 – piętrowy!Wincentego 66 to bardzo atrakcyjne miejsce na Targówku zarówno pod względem istniejącej infrastruktury, jak i możliwość szybkiej komunikacji z centrum Warszawy, tylko 4 min. autobusem do najbliższej stacji Metra TARGÓWEK.Bryłę budynku zaprojektowano jako prostopadłościan z rozrzeźbioną schodkowo częścią od strony wschodniej. Charakter elewacji wyznaczają duże przeszklenia w mieszkaniach oraz szerokie balkony okalające bryłę budynku.Stonowana kolorystyka – dwa odcienie szarości i biel – podkreślają nowoczesny charakter budynku.Kameralny budynek – liczący jedynie 26 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach z DUŻYMI balkonami, tarasami, ogródkami.Mieszkania w pełnej gamie metraży od 33,6 do 73 m2, usytuowane na pięciu kondygnacjach naziemnych (IV piętra) oraz miejsca parkingowe w garażu podziemnym.Niewielka skala budynku, jak również atrakcyjność mieszkań pod względem poszukiwanych na rynku powierzchni i funkcjonalnego rozkładu zapewnia projektowi bardzo dobrą pozycję wśród konkurencji, co oznacza, że mieszkania długo nie będą czekać na SZCZĘŚLIWYCH NABYWCÓW!Atuty lokalizacji inwestycjiszybki dojazd tylko 4 min. autobusem do najbliższej stacji Metra TARGÓWEKpejzaż przyrodniczy - bliskość Skweru Wiecha z siłownią plenerową, torem do jazdy na wrotkach, boiskami i placami zabaww bliskim zasięgu - centra handlowe: CH Targówek i Galeria Renova, ośrodki oświaty, na każdym etapie edukacji, czyni z ulicy Św. Wincentego idealną lokalizację również dla rodzin z dziećmwiele ciekawych miejsc do wypoczynku - w promieniu kilkuset metrów znajdują się również wszelkie punkty usługowe, centra medyczne, ujęcie wody oligoceńskiej. W pobliżu liczne ośrodki sportu i rekreacji (m.in. OSIR Targówek) i kluby fitness. Do aktywnego spędzania czasu zachęca dostępność stacji Veturilo oraz ścieżek rowerowych. W okolicy znajduje się Teatr Rampa.Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!

Inwestycja Wincentego 66 znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Wincentego 66 (5.4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera SP Invest.

Inwestycja Wincentego 66 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wincentego 66 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 65 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 8 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 65 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 73 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SP Invest przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (22 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (22 miejsca).
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 65 do 73 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 300 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wincentego 66

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które w przyszłości ma uzupełnić metro (z 3 stacjami w obrębie dzielnicy). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

W odległości 50 metrów od inwestycji Wincentego 66 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kołowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wincentego 66 znajduje się 81 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Tęczowe Przedszkole s.c. w odległości 200m, Przedszkole KUKURYKU w odległości 250m, Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się szpital, w odległości 400 m znajduje się Różańska Maria, lek. med. Prywatny gabinet lekarski, w odległości 450 m znajduje się Foxdent Gabinet Stomatologiczny.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej i Parafia rzymskokatolicka św. Wincentego à Paulo, w odległości 900 m znajduje się Kościół Chrystusa Króla, w odległości 950 m znajduje się Magazyn Handmade Pakamera.Pl.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Hala Sportowa , w odległości 350 m znajduje się Targówek Dzielnicowy K.S., w odległości 500 m znajduje się Calypso Fitness Club.

Data publikacji: 19.09.2018

Data aktualizacji: 01.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie