Enklawa Białowieska

- Odpoczywaj i zarabiaj na wynajmie!

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSOVA INVEST Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Osiedle Enklawa Białowieska zlokalizowane jest w miejscowości Nieznany Bór, niespełna 2,5 km od Hajnówki. Osoby ceniące walory natury nie mogą wymarzyć sobie lepszego miejsca na pobyt. Świeże powietrze, zielona okolica, liczne atrakcje sprawiają, że Puszcza Białowieska to świetne miejsce do wypoczynku lub zamieszkania na dłużej dla pasjonatów przyrody czy sportu.Enklawa Białowieska jest inwestycją dedykowaną dla osób, które chcą ulokować pieniądze w nieruchomości najwyższej klasy, z której będą mogli korzystać, a zarazem czerpać zyski. Eksperci przewidują, że po ukończeniu całego kompleksu wartość nieruchomości może wzrosnąć o 25-30 proc. Inwestorzy Enklawy Białowieskiej będą zatem zarabiać podwójnie korzystając na wzroście wartości lokali oraz z ich wynajmu. W strefie Residence dostępnych będzie ponad 60 apartamentów jedno, dwu i trzypokojowych. Wizytówką budynków będzie eleganckie lobby, zaaranżowane z użyciem materiałów wysokiej klasy a także, oddające ducha miejsca, elementy dekoracyjne. Do dyspozycji właścicieli i gości każdego budynku będzie strefa SPA składająca się z sauny i jacuzzi, która znajdzie się na kondygnacji podziemnej.Cała inwestycja Enklawa Białowieska Residence składa się z 3 budynków wielorodzinnych. Obecnie prowadzona jest sprzedaż mieszkań w budynku "Kora Dębu" oraz w budynku "Liść Grabu"

Inwestycja Enklawa Białowieska znajduje się w Nieznanym Borze, ul. Nieznany Bór (47.3 km od Białegostoku), została zrealizowana przez dewelopera SOVA INVEST Sp. z o.o..

Inwestycja Enklawa Białowieska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Enklawa Białowieska pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 29 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 6 777 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SOVA INVEST Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Każdy budynek apartamentowy wyposażony będzie w energooszczędne urządzenia. Zamiast tradycyjnych kotłowni emitujących spaliny i dwutlenek węgla wykorzystano ekologiczne, gruntowe pompy ciepła. Dzięki temu deweloper chroni przyrodę, a właściciele będą mieć niższe koszty utrzymania mieszkań. Indywidualna wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, system chłodzenia pasywnego, ogrzewanie podłogowe z indywidualną regulacją, instalacja elektryczna przystosowana do podłączenia systemu Smart Dom - to tylko niektóre udogodnienia zastosowane z myślą o komforcie i ochronie środowiska naturalnego.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 14 500 z VAT.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, basen, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, sauna, TV kablowa, winda, własne ujęcie wody, inteligentny dom, videodomofon, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, staw.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Enklawa Białowieska

Puszcza Białowieska słynie również z największej na świecie populacji żubrów żyjących w stanie wolnym, szlaków rowerowych, niezliczonych gatunków fauny i flory, a przede wszystkim są to „zielone płuca” Polski. Nic dziwnego, że tak atrakcyjna lokalizacja przyciąga coraz więcej zmęczonych smogiem turystów, a zarazem potencjalnych inwestorów. Białowieża, stała się w wyniku wielu inwestycji infrastrukturalnych doskonale skomunikowana, a od Warszawy dzieli ją zaledwie 240 kilometrów. Najbliższym dużym miastem jest Białystok, przez który przebiega europejska trasa Via Baltica. Dzięki trasie S8, która zostanie oddana do użytku w 2018 roku dojazd z Warszawy zajmie 2,5 godziny.

Powiat hajnowski mieści się we wschodniej części województwa podlaskiego. Graniczy bezpośrednio z Białorusią. Jego najbardziej znaną cechą charakterystyczną jest obecność Puszczy Białowieskiej. To właśnie wokół niej skupia się największy ruch turystyczny. Duża część gospodarki oraz kultury opiera się na turystyce. Najbardziej znanymi miejscowościami powiatu hajnowskiego są Hajnówka, Białowieża, Narew. W powiecie hajnowskim zachowało się wiele zabytków drewnianych, których spora część znajduje się w skansenach. Oprócz nich, można również podziwiać piękną faunę i florę. Nie bez powodu te tereny wchodzą w skład Zielonych Płuc Polski. Dominuje zabudowa wiejska, jedynie w Hajnówce można spotkać niskie bloki. Dzięki wszechobecnej zieleni nie występuje tu praktycznie żaden przemysł ciężki. Znaczna większość osób pracuje w sektorze rolniczym, na co wpływ mają żyzne tereny. Atrakcyjność lokalizacji przyciąga nie tylko wielu turystów, ale również osoby chcące pozostać tu na stałe.

Data publikacji: 08.03.2018

Data aktualizacji: 13.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie