Enklawa Białowieska

- Odpoczywaj i zarabiaj na wynajmie!

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SOVA INVEST Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 6 777 zł/m2

Dostępne Apartamenty

Aktualnie w inwestycji Enklawa Białowieska dostępne są 23 oferty

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena
N.03 243 m2Parter
N.04 241 m2Parter
N.16 238 m21
N.07 243 m2Parter
N.13 241 m21
N.01 241 m2Parter
N.02 243 m2Parter
N.08 238 m2Parter
N.10 243 m21
N.11 243 m21
N.05 241 m2Parter
N.12 241 m21
N.09 241 m21
N.14 243 m21
N.15 243 m21
N.06 243 m2Parter
9 253 m21
2.9 233 m21
2.11 364 m21
2.12 358 m21
2.7 229 m2Parter
2.8 233 m21
2.1 233 m2Parter

Osiedle Enklawa Białowieska zlokalizowane jest w miejscowości Nieznany Bór, niespełna 2,5 km od Hajnówki. Osoby ceniące walory natury nie mogą wymarzyć sobie lepszego miejsca na pobyt. Świeże powietrze, zielona okolica, liczne atrakcje sprawiają, że Puszcza Białowieska to świetne miejsce do wypoczynku lub zamieszkania na dłużej dla pasjonatów przyrody czy sportu.

Enklawa Białowieska jest inwestycją dedykowaną dla osób, które chcą ulokować pieniądze w nieruchomości najwyższej klasy, z której będą mogli korzystać, a zarazem czerpać zyski. Eksperci przewidują, że po ukończeniu całego kompleksu wartość nieruchomości może wzrosnąć o 25-30 proc. Inwestorzy Enklawy Białowieskiej będą zatem zarabiać podwójnie korzystając na wzroście wartości lokali oraz z ich wynajmu. W strefie Residence dostępnych będzie ponad 60 apartamentów jedno, dwu i trzypokojowych. Wizytówką budynków będzie eleganckie lobby, zaaranżowane z użyciem materiałów wysokiej klasy a także, oddające ducha miejsca, elementy dekoracyjne. Do dyspozycji właścicieli i gości każdego budynku będzie strefa SPA składająca się z sauny i jacuzzi, która znajdzie się na kondygnacji podziemnej.

Cała inwestycja Enklawa Białowieska Residence składa się z 3 budynków wielorodzinnych. Obecnie prowadzona jest sprzedaż mieszkań w budynku "Kora Dębu" oraz w budynku "Liść Grabu"

Inwestycja Enklawa Białowieska znajduje się w Nieznanym Borze, ul. Nieznany Bór (47,3 km od Białegostoku), została zrealizowana przez dewelopera SOVA INVEST Sp. z o.o..

Inwestycja Enklawa Białowieska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Enklawa Białowieska pozostały na sprzedaż 23 apartamenty o powierzchniach od 29 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 6 777 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchniach od 29 do 53 m2 (21 apartamentów ) ,
 • 3-pokojowe o powierzchniach od 58 do 64 m2 (2 apartamenty ) .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SOVA INVEST Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej
Film o inwestycji Enklawa Białowieska

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.

Każdy budynek apartamentowy wyposażony będzie w energooszczędne urządzenia. Zamiast tradycyjnych kotłowni emitujących spaliny i dwutlenek węgla wykorzystano ekologiczne, gruntowe pompy ciepła. Dzięki temu deweloper chroni przyrodę, a właściciele będą mieć niższe koszty utrzymania mieszkań. Indywidualna wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, system chłodzenia pasywnego, ogrzewanie podłogowe z indywidualną regulacją, instalacja elektryczna przystosowana do podłączenia systemu Smart Dom - to tylko niektóre udogodnienia zastosowane z myślą o komforcie i ochronie środowiska naturalnego.

Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 14 500 z VAT.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, basen, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, sauna, tv kablowa, winda, własne ujęcie wody, inteligentny dom, videodomofon, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się las, staw.

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty: aktualnie dostępne są 23 apartamenty .
Powierzchnie apartamentów: od 29 do 64 m2.
Liczba pokoi: dostępne są apartamenty 2, 3-pokojowe.
Ceny apartamentów :
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 777 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera..
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Enklawa Białowieska

Puszcza Białowieska słynie również z największej na świecie populacji żubrów żyjących w stanie wolnym, szlaków rowerowych, niezliczonych gatunków fauny i flory, a przede wszystkim są to „zielone płuca” Polski. Nic dziwnego, że tak atrakcyjna lokalizacja przyciąga coraz więcej zmęczonych smogiem turystów, a zarazem potencjalnych inwestorów. Białowieża, stała się w wyniku wielu inwestycji infrastrukturalnych doskonale skomunikowana, a od Warszawy dzieli ją zaledwie 240 kilometrów. Najbliższym dużym miastem jest Białystok, przez który przebiega europejska trasa Via Baltica. Dzięki trasie S8, która zostanie oddana do użytku w 2018 roku dojazd z Warszawy zajmie 2,5 godziny.

Powiat hajnowski mieści się we wschodniej części województwa podlaskiego. Graniczy bezpośrednio z Białorusią. Jego najbardziej znaną cechą charakterystyczną jest obecność Puszczy Białowieskiej. To właśnie wokół niej skupia się największy ruch turystyczny. Duża część gospodarki oraz kultury opiera się na turystyce. Najbardziej znanymi miejscowościami powiatu hajnowskiego są Hajnówka, Białowieża, Narew. W powiecie hajnowskim zachowało się wiele zabytków drewnianych, których spora część znajduje się w skansenach. Oprócz nich, można również podziwiać piękną faunę i florę. Nie bez powodu te tereny wchodzą w skład Zielonych Płuc Polski. Dominuje zabudowa wiejska, jedynie w Hajnówce można spotkać niskie bloki. Dzięki wszechobecnej zieleni nie występuje tu praktycznie żaden przemysł ciężki. Znaczna większość osób pracuje w sektorze rolniczym, na co wpływ mają żyzne tereny. Atrakcyjność lokalizacji przyciąga nie tylko wielu turystów, ale również osoby chcące pozostać tu na stałe.

Więcej informacji u dewelopera

Data publikacji: 08 marca 2018 13:38

Data aktualizacji: 13 marca 2019 15:51

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

SOVA INVEST Sp. z o.o.

SOVA INVEST Sp. z o.o.

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
SOVA INVEST Sp. z o.o.

  +48 512...

  Enklawa Białowieska

  adres biura sprzedaży

  Hajnówka

  Umów spotkanie

  • środa

   24

   kwietnia

  • czwartek

   25

   kwietnia

  • piątek

   26

   kwietnia

  Zaproponuj inny termin