Skaryszewska 11

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Skaryszewska 11

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 531 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Targowa(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Targowa 10 (3.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Targowa
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 107
  Powierzchnia: 23 - 51 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  BJM Development Sp. z o.o. Sp.k.
 • Stacja Praga(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Wieczorkowicza (3.4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 600/m2
  Stacja Praga
  Pod wynajem
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 118 - 141 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  P.H.U. Partner
 • Praska Moderna(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Targowa (3 km od centrum Warszawy)
  Praska Moderna
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 52 - 122 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Moderna Holding

Opis Inwestycji

Kamienica przy ulicy Skaryszewskiej 11 jest kolejną na warszawskiej Pradze nieruchomością rewitalizowaną przez spółkę akcyjną FortemW odnowionym budynku powstanie 41 przestronnych i doskonale zaprojektowanych apartamentów o wysokości blisko trzech metrów, z wewnętrzną windą oraz kameralnym, zielonym patio.Aktualnie dostępne nieruchomości mają powierzchnię od 23 do 61 m2.Skaryszewska jest doskonale skomunikowana z resztą miasta, łączy się z jedną z głównych arterii Pragi – ulicą Targową i kończy pętlą autobusową Dworzec Wschodni na ulicy Lubelskiej. Nieruchomość zlokalizowana pod numerem 11 jest doskonale skomunikowana zarówno z Pragą Południe, z Pragą Północ, jak i z centrum miasta:-8 min pieszo do najbliższej stacji metra Dworzec Wileński, stacji Szybkiej Kolei Miejskiej, czy do Dworca Wschodniego.-Dojazd do centrum miasta komunikacją miejską zajmuje jedynie kwadrans.-Kilkanaście linii autobusowych i tramwajowych ma swoje przystanki w niedużej odległości, na najbliższy można dojść w 2 min (200 m).-2 min metrem można dojechać na Bulwary Wiślane i do Centrum Nauki Kopernik.-W kilka minut tramwajem lub samochodem można dotrzeć ze Skaryszewskiej 11 do centrum handlowego Galeria Wileńska, warszawskiego zoo, czy na Stare Miasto.Skaryszewska 11 jest w procesie rewitalizacji, z planowanym ukończeniem w II kwartale 2021 roku.

Inwestycja Skaryszewska 11 znajduje się na Kamionku, ul. Skaryszewska 11 (3.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Skaryszewska 11.

Inwestycja Skaryszewska 11 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Skaryszewska 11 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 23 do 61 metrów kwadratowych w cenie od 10 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Skaryszewska 11 nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 295 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Skaryszewska 11

Kamienica łączy najbardziej doceniane wartości nieruchomości inwestycyjnych – znakomitą lokalizację z niepowtarzalnym klimatem warszawskiej Pragi. Położona na praskim Kamionku kamienica powstała około 1937 roku. Prostota architektoniczna i minimalistyczny kształt bryły budynku wskazują, że projekt kamienicy inspirowany był popularnymi w latach 20. I 30. XX wieku prądami funkcjonalistycznymi i modernizmem. Kubiczna przykryta płaskim dachem bryła budynku zyska nową elewację. Jedynymi detalami wyróżniającym się na niemal gładkiej fasadzie będą wysokie okna i ascetyczne w prostocie formy balkony. Podobnie jak w przypadku elewacji budynku, również wewnątrz będzie dominować biel, z elementami szarości i kontrastującym z nimi grafitem. Aranżacja apartamentów będzie nawiązywała do surowego, minimalistycznego stylu kamienicy. Większość lokali będzie wyposażona w balkony z dwu- lub trzyskrzydłowymi oknami. Zaletą apartamentów będzie wysoka, doświetlona przestrzeń i proste, modernistyczne formy, dające wrażenie lekkości i przestronności. Dzięki bliskości Stadionu Narodowego okolica ulicy została odnowiona w ramach przygotowań do Euro 2012. Jedynie 600 m dzieli kamienicę od Jeziora Kamionkowskiego i Parku Skaryszewskiego im. Ignacego Jana Paderewskiego – jednego z najpiękniejszych zabytkowych parków krajobrazowych Europy. Amatorzy dobrej kuchni mogą szybko, bo w niecałe 10 minut, samochodem lub środkami komunikacji miejskiej, dojechać na ulicę Francuską, gdzie funkcjonują liczne, cieszące się dobrą sławą lokale gastronomiczne. Podobny dystans dzieli Skaryszewską 11 od Soho Factory – kompleksu znanego z licznych inicjatyw kulturalnych i lifestyle’owych. Po drugiej stronie ulicy Targowej, w odległości pięciominutowego spaceru, mieści się Teatr Powszechny. Dzięki dogodnym połączeniom komunikacyjnym z trzema znaczącymi warszawskimi uczelniami - Uniwersytetem SWPS, Akademią Leona Koźmińskiego, Uczelnią Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej - apartamenty można z powodzeniem przeznaczyć pod wynajem.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 150 metrów od inwestycji Skaryszewska 11 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny AL.ZIELENIECKA 05.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Skaryszewska 11 znajdują się 73 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 3 w odległości 100m, Centrum Kultur Świata w odległości 100m, Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 w odległości 100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Beaute de Femme. Przedstawiciel firm Ellen Wille i Raquel Welch, w odległości 250 m znajduje się Strefa zdrowia i urody, w odległości 300 m znajduje się Handsome Men. Klinika. Punkt konsultacyjny.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka św. Wincentego Pallotti, w odległości 300 m znajduje się Fabs, w odległości 400 m znajduje się Galeria Murrr.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Fitness Club S4 - Warszawa Praga, w odległości 500 m znajduje się Park Crossfit, w odległości 650 m znajduje się Boisko Piłkarskie.

Data publikacji: 10.05.2018

Data aktualizacji: 04.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie