Mickiewicza 3

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSkanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Mickiewicza 3 dostępnych jest 13 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
D102
2
47,43 m²
Parter
D162
2
41,86 m²
6
E102
2
44,71 m²
Parter
E162
2
44,71 m²
6
F101
2
53,16 m²
Parter
F205
2
42,42 m²
Parter
D143
3
60,81 m²
4
D153
3
60,8 m²
5
F114
3
54,38 m²
1
F201
3
69,97 m²
Parter
F301
3
70,16 m²
Parter
D104
3
58,56 m²
-
D163
4
101,68 m²
6

Zobacz inne etapy inwestycji Mickiewicza 3

Opis Inwestycji

Osiedle Mickiewicza mieści się w spokojnej okolicy na styku Żoliborza i Starych Bielan, dwóch kameralnych części Warszawy. Cechą charakterystyczną okolicy jest duża ilość zieleni – parki Stawy Kellera, Kaskada i Kępa Potocka oraz Las Bielański i Park Młociński to tylko wybrane rekreacyjne rewiry obu dzielnic.Formy budynków nawiązują do spokojnego charakteru otoczenia, zaciekawiają minimalistycznym detalem. Wyważony dobór elementów dekoracyjnych: biel i ciemne akcenty oraz prostota wizualna to kluczowe cechy inwestycji. Układy okien i przełamania w elewacji tworzą interesujące kompozycje plastyczne z wykorzystaniem naturalnego i schludnego detalu architektonicznego.Dzięki zachowanej na swoim terenie roślinności, dużym odległościom między budynkami i starannie planowanej dodatkowej roślinności, osiedle zapewnia mieszkańcom urokliwą przystań nieopodal centrum obu dzielnic. Atrakcyjne miejsca w okolicy są łatwo dostępne dzięki wygodnej infrastrukturze drogowej, również tej dla rowerzystów. Styk Starych Bielan i Żoliborza to część miasta, odległych o kilka minut od miejsc jedynych w swoim rodzaju. Żoliborz, pieszczotliwie przez mieszkańców nazywany Joli (Joli Bord z francuskiego piękny brzeg), to jedno z najpiękniejszych i najbardziej cenionych zakątków w Warszawie. Na Żoliborzu i Bielanach klubokawiarnie, wystawy i cykliczne wydarzenia lokalne zacieśniają więzi sąsiedzkie i zachęcają do aktywnego trybu życia. Obie dzielnice obfitują w unikatowe miejsca, w których można przyjemnie spędzić czas.Cechy osiedla:- zdrowe materiały wykończeniowe bez szkodliwych substancji oraz charakteryzujące się wysoką odpornością na warunki mechaniczne, atmosferyczne oraz eksploatacyjne- projekt zieleni uwzględniający zachowane podczas budowy drzewa, starodrzew, pomniki przyrody oraz nowe nasadzenia (powierzchnia gruntu pokrytego roślinnością wynosi 60%)- duże trzyszybowe okna- oświetlenie LED w częściach wspólnych budynku- niewielka ilość mieszkań na piętrze- gniazda elektryczne w garażu do odkurzania i ładowania aut elektrycznych- boksy rowerowe w halach garażowych oraz komórki lokatorskie- widok na panoramę miasta z ostatnich pięter- wspólne pomieszczenie kreatywne - strefa mieszkańca- plac zabaw, dostępny także dla dzieci ze specjalnymi potrzebami- okolica willowa w bezpośrednim sąsiedztwie- naturalne materiały wykończeniowe na elewacji budynku i w jego wnętrzach- elastyczne i funkcjonalne rozkłady mieszkań- balkon, loggia lub taras w każdym mieszkaniu- wysokość mieszkań: ok. 2,72 m- projekt zieleni szyty na miarę otoczenia- indywidualny projekt wykończenia i dbałość o aranżację części wspólnych budynku- obiekt bez barier: część mieszkań możliwa do dostosowania do wymagań osób z niepełnosprawnościamiTermin realizacji: etap II – III kwartał 2019 r, etap III – II kwartał 2020

Inwestycja Mickiewicza 3 znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Rudzka 9 (6.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o..

Inwestycja Mickiewicza 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 151 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Mickiewicza 3 pozostało na sprzedaż 13 mieszkań o powierzchniach od 42 do 102 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 42 do 53 m2 (6 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 70 m2 (6 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 102 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (109 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 151 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Obiekt bez barier: część mieszkań (ok. 40 %) możliwa do dostosowania do wymagań osób z niepełnosprawnościami. m.in.: obniżone progi balkonowe, wygodna wysokość klamki okiennej, lekko otwierające się drzwi, dostęp do wind z poziomu gruntu, zmniejszona ilość barier architektonicznych w postaci schodków, krawężników.
Stolarka okienna
- duże trzyszybowe okna
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (109 miejsc).
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 13 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 42 do 102 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mickiewicza 3

Mickiewicza 03 - Najlepsze sąsiedztwo • cicha i spokojna okolica na styku Żoliborza i Starych Bielan • bliskość Stawów Kellera, parku Żeromskiego, Harcerskiej Poczty Polskiej, parku Kępa Potocka oraz Lasku Bielańskiego, zielonych płuc Warszawy • kilka minut drogi od stacji metra Słodowiec i Plac Wilsona, licznych przystanków tramwajowych i autobusowych oraz międzymiastowej trasy S8 • bliskość terenów rekreacyjnych, parków, rezerwatów przyrody, zbiorników wodnych oraz ścieżek rowerowych • w pobliżu centra handlowe, przedszkola, szkoły oraz uczelnie wyższe • kulturalne serce miasta

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

W odległości 50 metrów od inwestycji Mickiewicza 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Rudzka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mickiewicza 3 znajduje się 56 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 346 "Pod Kasztanem" w odległości 150m, Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. M. Zaruskiego w odległości 200m, Żłobek Nr 16 w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Porębiak Marta. Gabinet psychoterapii, w odległości 250 m znajduje się AB Ortodoncja, w odległości 250 m znajduje się Centrum Medyczne METAMORFOSIS - Chirurgia Jednego Dnia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Toyota Bielany Sp. z o.o., w odległości 150 m znajduje się Studio Masażu, Odnowy i Zdrowia "Antrakt", w odległości 200 m znajduje się Euronet Polska Sp. z o. o..

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Fitness Klub, w odległości 300 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 400 m znajduje się Fizjotech. Integracyjny Klub Sportowy .

Data publikacji: 08.12.2017

Data aktualizacji: 08.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie