Mickiewicza 3 i 4

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Rudzka, oferowane bezpośrednio przez Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Rudzka 9
Ceny od: 14 283 zł/m2
Mickiewicza 3 i 4

17 zdjęć

Mickiewicza 3 i 4
Mickiewicza 3 i 4
Mickiewicza 3 i 4
Mickiewicza 3 i 4

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Mickiewicza 3 i 4 dostępne są 2 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
H243
2
53,28 m²
4
761 000 zł
G163
4
91,08 m²
6
1 678 440 zł

Opis Inwestycji

Położone na granicy Żoliborza i Bielan, Osiedle Mickiewicza znajduje się w kameralnej - zielonej i lubianej części Warszawy. Jednocześnie jest tu wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia i wygodnego, codziennego funkcjonowania. Infrastruktura społeczna jest wzorcowa - szkoła, przedszkole, żłobki, sklepy, przychodnie zdrowotne i rozmaite punkty usługowe, także przystanki komunikacji miejskiej, w tym metra. Do centrum można dostać się w ciągu dziesięciu minut.

Sąsiedztwo Stawów Kellera (w odległości 100 metrów od osiedla Mickiewicza), a także rezerwatu przyrody - Lasu Bielańskiego (w odległości 300 metrów od osiedla), gwarantują to, czego tak bardzo poszukują mieszkańcy wielkich miast - naturę za oknem.

Osiedle Mickiewicza wybudowano zgodnie z wymaganiami międzynarodowego certyfikatu BREEAM, przyznawanego za tzw. zrównoważone, „zielone” budowanie. Wyróżnione je także certyfikatem „Obiekt bez barier”. Budowanie bez barier dotyczy w tym przypadku bowiem nie tylko osób z niepełnosprawnościami. Osiedle zapewnia komfortowe środowisko do życia też dla rodzin z dziećmi, seniorów oraz aktywnych, młodych ludzi.

Całość została maksymalnie zoptymalizowana w zakresie efektywności energetycznej. Także, co powinno szczególnie usatysfakcjonować mieszkańców, wszystkie mieszkania wyposażono w nawiewniki z filtrami antysmogowymi, zainstalowano zewnętrzny, osiedlowy czujnik jakości powietrza Airly z aplikacją mobilną, w częściach wspólnych zamontowano energooszczędne oświetlenie LED aktywowane czujnikami ruchu. W osiedlowym ogrodzie znajdzie się ścieżka edukacyjna, a na niej budki dla licznie występujących tu ptaków, domki dla pożytecznych owadów, i rośliny owadopylne.

Osiedle Mickiewicza znajduje się na Marymoncie Kaskadzie (ul. Rudzka 9). Realizowane jest w czterech etapach. Wszystkie mieszkania posiadają dwuipółmetrowe, panoramiczne okna, a większość z nich wygodne balkony lub loggie. Ustawne mieszkania pozwalają na indywidualne aranżacje rozkładu pomieszczeń.

W dwukondygnacyjnych garażach znajdują się różnych rozmiarów komórki, boksy i wieszaki na rowery.

Planowany koniec budowy osiedla – III kwartał 2021 r.

Inwestycja Mickiewicza 3 i 4 znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Rudzka 9 (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Inwestycja Mickiewicza 3 i 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 151 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Mickiewicza 3 i 4 w sprzedaży 2 nowe mieszkania o powierzchni od 53 do 91 metrów kwadratowych, w cenie od 14 283 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni 53 m2 w cenie od 761 000 zł (1 mieszkanie)
 • 4-pokojowe o powierzchni 91 m2 w cenie od 1 678 440 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (109 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 151 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Obiekt bez barier: część mieszkań (ok. 40 %) możliwa do dostosowania do wymagań osób z niepełnosprawnościami. m.in.: obniżone progi balkonowe, wygodna wysokość klamki okiennej, lekko otwierające się drzwi, dostęp do wind z poziomu gruntu, zmniejszona ilość barier architektonicznych w postaci schodków, krawężników.

Stolarka okienna

- duże trzyszybowe okna

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (109 miejsc).
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 53 do 91 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 761 000 do 1 678 440 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 14 283 do 18 428 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Mickiewicza 3 i 4 znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mickiewicza 3 i 4?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mickiewicza 3 i 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Mickiewicza 3 i 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rudzka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mickiewicza 3 i 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mickiewicza 3 i 4 znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego w odległości 150 m, Punkt Przedszkolny "SOTIS" w odległości 320 m, Przedszkole nr 346 "Pod Kasztanem" w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mickiewicza 3 i 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia SPZZLO Żoliborz w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mickiewicza 3 i 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Klaudynka, w odległości 400 m znajduje się Galeria wypieków, w odległości 410 m znajduje się Owoce - Warzywa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mickiewicza 3 i 4 w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.12.2017
Data aktualizacji: 18.10.2021
Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. logo

Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Adam Malinowski

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

SPARK, budynek C al. Solidarności 173 00-877 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Dbamy o Ciebie - kup mieszkanie nie wychodząc z domu lub umów się na bezpieczne spotkanie w naszych biurach sprzedaży.

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: