Jaśminowy Mokotów

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Jaśminowy Mokotów dostępnych jest 26 ofert

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena
F.1 251 m2Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
H.3 249 m2Parter
M.1 241 m2Parter
M.14 250 m22
K.3 245 m2Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
L.3 251 m2Parter
L.9 251 m21
D.2 368 m2Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
G.3 364 m2Parter
H.1 374 m2Parter
H.2 368 m2Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
H.5 367 m2Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
J.5 364 m2Parter
M.4 374 m2Parter
M.5 373 m21
K.4 359 m2Parter
K.5 363 m2Parter
L.1 372 m2Parter
L.2 368 m2Parter
A.1 473 m2-
B.4 491 m2Parter
G.9 485 m21
H.10 477 m21
J.4 469 m2Parter
J.6 5138 m21
K.1 6141 m2Parter

Opis Inwestycji

Jaśminowy MokotówJaśminowy Mokotów to osiedle, które będzie stanowić kompletny fragment nowoczesnego miasta. Oprócz budynków, Skanska wykona nową infrastrukturę, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli cieszyć się nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi i technicznymi, takimi jak m.in. stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych.Pierwszy etap inwestycji został już zakończony. W jego ramach powstało 6 kameralnych, dwupiętrowych budynków i łącznie 108 mieszkań.Najważniejszą zasadą skandynawskiego stylu jest funkcjonalność. W Skanska właśnie takie przestrzenie zapewniamy naszym klientom – przemyślane i dające możliwości aranżacyjne. Funkcjonalność to również sąsiedztwo ważnych w codziennym życiu punktów na mapie miasta: sklepów, szkół, placówek medycznych, zielonych przestrzeni czy różnych instytucji. Funkcjonalność to także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, matek z dziećmi czy rowerzystów.Jaśminowy Mokotów powstaje na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Skanska w pełni respektuje wynikające z tego tytułu nakazy, m.in. minimalną ingerencję w charakter miejsca oraz niską, kameralną zabudowę. Naturalnie zabezpieczony skarpą, otoczony bujną zielenią oraz dobrze usytuowany Jaśminowy Mokotów, będzie wyjątkowym azylem w sercu miasta. Powierzchnia biologicznie czynna, zapewniająca stały i bliski kontakt z przyrodą, stanowi tu 60% obszaru.Jaśminowy Mokotów to kameralne, dwupiętrowe budynki. Starannie wykończone hole, balkony i tarasy. To komfort użytkowania, bezpieczeństwo i ekologiczne rozwiązania. W częściach wspólnych budynków dominuje światło i biel. Surowość tynku łączy się z ciepłym drewnem i wysokiej jakości ceramiką.Jaśminowy Mokotów to mieszkania z prawem własności gruntu oraz gwarancją REEAM. To pierwsze osiedle na Mokotowie zgłoszone do certyfikacji BREEAM wyróżniającej najwyższe standardy w aspekcie projektowym, realizacyjnym i użytkowym.Jaśminowy Mokotów to również pierwsza budowa w Warszawie zasilana wyłącznie energią wiatrową. Dzięki świadomemu ograniczaniu korzystania z energii elektrycznej na rzecz energii zielonej, Skanska redukuje niekorzystny wpływ na środowisko już na etapie realizacji inwestycji – produkcja zielonej energii nie powoduje emisji szkodliwych gazów ani ciepła.

Inwestycja Jaśminowy Mokotów znajduje się na Stegnach, ul. Białego Dębu (5.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o..

Inwestycja Jaśminowy Mokotów jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 108 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jaśminowy Mokotów pozostało na sprzedaż 26 mieszkań o powierzchniach od 41 do 141 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 51 m2 (7 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 74 m2 (12 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 69 do 91 m2 (5 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 138 m2 (1 mieszkanie)
  • 6-pokojowe o powierzchni od 141 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (109 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 108 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (109 miejsc).
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, inteligentny dom, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 26 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 41 do 141 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5, 6-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Jaśminowy Mokotów

Bliskość sklepów, urzędów, szkół, przedszkoli, obiektów kulturalnych, sportowych i lokali usługowych - Plac zabaw dla dzieci - Liczne tereny rekreacyjne - Dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej - Dogodny i szybki dojazd do ścisłego centrum

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 200 metrów od inwestycji Jaśminowy Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Warneńska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Jaśminowy Mokotów znajdują się 72 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 212 w odległości 350m, Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej w odległości 400m, Przedszkole Nr 325 w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Figura. Centrum rehabilitacyjno - rekreacyjne, w odległości 300 m znajduje się Centrum stomatologiczno - implantologiczne dr Krzysztof Awiłło, w odległości 400 m znajduje się Chrapowicki Eryk, lek. med. chirurg. Praktyka lekarska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 700 m znajduje się Biblioteka Główna Pracy i Zabezpieczenia Społecznego, w odległości 750 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka NMP Matki Miłosierdzia, w odległości 1000 m znajduje się Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Body Sense Wellness & Day Spa, w odległości 100 m znajduje się Anytime Fitness - Mokotów, w odległości 250 m znajduje się Tor łyżwiarski Stegny.

Data publikacji: 18.10.2016

Data aktualizacji: 12.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie