Holm House

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSkanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Holm House dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
1.U2
125,44 m²
Parter
1.U3
99,82 m²
Parter
1.U4
122,29 m²
Parter
2.U1
73,99 m²
Parter
2.U2
69,32 m²
Parter

Opis Inwestycji

Holm House

Na Mokotowie powstaje nowa część miasta, przemyślana i dobrze zaprojektowana całość, jakiej brakowało w tej okolicy. Osiedle Holm House to aż sześć budynków i blisko 618 mieszkań. Cztery pierwsze budynki przy ul. Zdziechowskiego 6-8 mają już mieszkańców. Obok powstają kolejne dwa, w pobliżu nowego, ładnie zagospodarowanego placu miejskiego, z dostępem m.in. od tętniącej życiem mokotowskiej arterii - ulicy Domaniewskiej.Nowe, duże osiedle mieszkaniowe w centrum biznesowego Mokotowa to pewna przyszłość dla Twojej firmy. Przyjdź i zobacz, tu mieszka Twój klient.

Inwestycja Holm House znajduje się na Ksawerowie, ul. Zdziechowskiego (5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o..

Inwestycja Holm House jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych, posiada od 9 do 12 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Holm House pozostało na sprzedaż 5 lokali użytkowych o powierzchniach od 69 do 125 metrów kwadratowych.

Deweloper Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 41 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 9 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 12 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: na parkingu naziemnym dla klientów lokali usługowych.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 69 do 125 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Holm House

Doskonała komunikacja – bliskość stołecznego centrum, stacji metra Wilanowska i Wierzbno oraz kompleksów biurowych przy ul. Domaniewskiej pozwala na zminimalizowanie czasu dojazdu do pracy i powrotu do domu.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Holm House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Holm House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Modzelewskiego 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Holm House znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 146 w odległości 220 m, Przedszkole nr 305 w odległości 320 m, Dwujęzyczne Przedszkole For Fun w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Holm House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Radzikowska Clinic w odległości 200 m, Corten Medic w odległości 340 m, Medicover w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Holm House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Holm House w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.07.2020

Data aktualizacji: 05.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie