Harmonium II

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSJM Apartments Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 45 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle BOTANICA Konstancja(0.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Konstancin-Jeziorna, ul. Wczasowa 54 (0.1 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 265 brutto/m2
  Osiedle BOTANICA Konstancja
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba domów: 16
  Powierzchnia: 244 - 258 m2
  Liczba pokoi: 6
  Villa Mia
 • Kompozycja Residence(2.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Konstancin-Jeziorna, ul. Wilanowska 24 (2.7 km od Warszawy)
  Ceny od: 7 500/m2
  Kompozycja Residence
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 10
  Powierzchnia: 145 - 292 m2
  Liczba pokoi: 6 - 10
  Metropolis Investments

Opis Inwestycji

Osiedle Harmonium zlokalizowane jest w Konstancinie Jeziornie przy ul. Warszawskiej 167, blisko szkoły amerykańskiej. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się Ogród Botaniczny i Park Powsiński, a w odległym zaledwie 3,5 km. Parku Zdrojowym korzystać można z leczniczych właściwości Tężni Solankowej. Dogodny dojazd do osiedla z Warszawy odbywa dwupasmową drogą łączącą Wilanów z Konstancinem. Z bocznej osiedlowej uliczki wyjeżdżamy na rondo, znajdujące się przed wjazdem do Konstancina, dlatego nie ma obawy o utknięcie w korku rano przy wyjeździe, ani popołudniu przy powrocie z pracy. Blisko osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, z którego można dojechać bezpośrednio do stacji Metra.Harmonium to domy w zabudowie bliźniaczej, otoczone terenem zielonym. Nasze osiedle posiada dostęp do ul. Wczasowej, którą bezpośrednio można dostać się do Parku Kultury w Powsinie i Lasu kabackiego – idealne rozwiązanie dla osób lubiących spacery, bądź wycieczki rowerowe.Osiedle jest w pełni zamknięte i chronione.Wnętrza naszych domów zostały zaprojektowane w sposób praktyczny i funkcjonalny. Na parterze, dzięki połączeniu kuchni z salonem, uzyskano bardzo ładną i przestronną część dzienną o pow. ok. 50 m2 (istnieje również możliwość wydzielenia zamkniętej, widnej kuchni). Taki układ pozwala na dowolną aranżację przestrzeni i stwarza możliwość zastosowania wielu rozwiązań przy urządzaniu wnętrza.Na I piętrze zaprojektowano trzy pokoje w tym sypialnię główną z własną łazienką i garderobą oraz drugą łazienkę. Domy posiadają również przestronne, wysokie i widne poddasze, na którym można urządzić dodatkową przestrzeń mieszkalną (np. 2 pokoje z łazienką), co stwarza możliwość uzyskania nawet 5 sypialni.W naszych domach zostały zastosowane rozwiązania energooszczędne – wentylacja mechaniczna z rekuperacją, okna trójszybowe, docieplenie styropianem gr. 20 cm - które pozwalają na oszczędność w kosztach ogrzewania rzędu 30%- 40%. Ogromną zaletą takiego rozwiązanie jest również fakt, że świeże powietrze, które dostaje się do domu jest odfiltrowane z zanieczyszczeń, alergenów, bądź smogu, a dom jest przewietrzany bez otwierania okien.Domy wyposażone będą w instalację odkurzania centralnego wraz z odkurzaczem, gniazdami i szufelką automatyczną- odkurzacz Firmy BEAM, grupa Electrolux, model ALLIANCE, wszelkie informacje o tym systemie można znaleźć na stronie: http://www.beam.com.pl/o-systemieW ramach V etapu w sprzedaży znajduje się 20 domów. Wszystkie poprzednie etapy zostały wyprzedane w całości i są już zamieszkałe.Budowa trwa, a zakończenie planujemy na I kwartał 2019 r.

Inwestycja Harmonium II znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Wczasowa (0.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera SJM Apartments Sp. z o.o..

Inwestycja Harmonium II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z w tym 20 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Harmonium II pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 169 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SJM Apartments Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Harmonium II

Nowoczesne rozumienie wygody: w pięć minut samochodem w Wilanowie, kilka przystanków autobusem do metra lub niebawem na autostradzie A2. Prestiżowa lokalizacja nie powinna utrudniać dostępu do kultury, rozrywki i sportu. W osiedlu Harmonium doświadczasz bliskości zarówno natury – tuż za oknem, jak i wielkiego miasta – zaraz obok.

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

W odległości 350 metrów od inwestycji Harmonium II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Os.Konstancja.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Harmonium II znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole i Żłobek Krasnalek w Konstancinie Jeziornej w odległości 400m, Przedszkole Krasnalek w odległości 400m, American School of Warsaw w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się APTEKA DR ZDROWIE, w odległości 700 m znajduje się Hilt Consulting, w odległości 1300 m znajduje się Apteka Warszawska Wojciech Lisowski.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Jazz Cafe , w odległości 400 m znajduje się Biedronka, w odległości 850 m znajduje się STREFA SNU-Materace,Łóżka,Kanapy,Sofy,Meble.

Data publikacji: 08.05.2018

Data aktualizacji: 09.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie