Bułgarska 59

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SJM Apartments Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 380 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Bułgarska 59

Najbliższe inwestycje

 • Grunwald2(0.2 km dalej)

  Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Świerzawska 5 (4.3 km od centrum Poznania)
  Grunwald2
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 80
  Powierzchnia: 40 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Nowy Marcelin etap III(0.4 km dalej)

  Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Marcelińska 94 (4.2 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 300/m2
  Nowy Marcelin etap III
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 37
  Powierzchnia: 40 - 87 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Ataner Sp. z o.o.
 • Ptasia 20(0.4 km dalej)

  Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Ptasia 20 (4.6 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 300/m2
  Ptasia 20
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 263
  Powierzchnia: 42 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  ATAL S.A.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Przy ulicy Bułgarskiej 59 w Poznaniu powstało nowoczesne osiedle mieszkaniowe. W pierwszym etapie inwestycji powstały dwa budynki znajdujące się bezpośrednio przy ulicyBułgarskiej. Budynek A o wysokości 48,88m składający się z 16 kondygnacji oraz budynek B1 o wysokości 48,67m, na który składa się część z 6 kondygnacji oraz część wysoka z 16kondygnacji. W budynkach na poziomie parteru zlokalizowano funkcje handlowo-usługowe a powyżej zaprojektowano 180 mieszkań.Przeszklony usługowy parter dostępny jest głównie od strony ulicy Bułgarskiej, z kolei dostęp do kondygnacji mieszkalnych zapewniono bezpośrednio z garażu podziemnego orazod strony dziedzińca, poprzez reprezentacyjne hole wejściowe. Wewnątrz osiedla zaprojektowany został dziedziniec z przyjemną zielenią oraz placem zabaw dla dzieci. Cały kompleks będzie charakteryzował się zabudową wysoką, ogrodzoną i chronioną, z kontrolą dostępu. Wszystkie przestrzenie ogólnodostępne wokół budynków zagospodarowano zielenią w donicach, trawnikami, drzewami i krzewami, chodnikami z kostki pozbruk, rampami i schodami z prefabrykowanych elementów betonowych wykończonych żywica oraz wyposażono w ławki, kosze na śmieci, piaskownice, huśtawki i elementy oświetlenia wewnętrznego dziedzińca.Miejsca parkingowe dla lokali mieszkalnych zapewniono w dwupoziomowym garażu podziemnym (361 miejsc).Dostęp do wszystkich miejsc parkingowych jest strzeżony bramą garażową sterowaną zdalnie z budynku lub na pilota i możliwy jest wyłącznie dla lokatorów. Wjazd i wyjazd z garażu zapewniony jest od strony ulicy Bułgarskiej.Wszystkie części wspólne budynku oraz dziedziniec zostały przystosowane dla osób niepełnosprawnych.Lokale mieszkalne na poszczególnych kondygnacjach dostępne są poprzez klatki schodowe z windą, skomunikowane bezpośrednio z poziomem garażu podziemnego oraz strefąwejściowa w poziomie parteru. Wykończenie wind wykonane ze stali nierdzewnej z lustrami, pochwytami, podłogą z płytek gresowych co zapewnia ich wieloletnią trwałość, estetykę ikomfort użytkowania. Wszystkie kondygnacje są zamknięte drzwiami pożarowymi drewnianymi w okleinie naturalnej z naświetlem bocznym.W przestrzeniach ogólnodostępnych zlokalizowano skrzynki na listy oraz tablice informacyjne.Część lokali ma dostęp do indywidualnych komórek lokatorskich w poziomie garażu i na piętrach mieszkalnych.W ramach projektu Bułgarska 59 rozpoczęto budowę kolejnego II etapu, w którym powstaną dwa budynki (229 mieszkań) :Budynek B2 - o wysokości 45,7 m składający się z 15 kondygnacji;Budynek B3 - o wysokości 19,37 m składający się z 6 kondygnacji.Oba etapy inwestycji tworzą spójną całość.

Inwestycja Bułgarska 59 znajduje się na Ławicy, ul. Bułgarska 59 (4.2 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera SJM Apartments Sp. z o.o..

Inwestycja Bułgarska 59 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 409 nowych mieszkań. Budynki posiadają 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Bułgarska 59 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 37 do 74 metrów kwadratowych w cenie od 5 893 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SJM Apartments Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (361 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 409 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (361 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne: (16 w ramach I etapu oraz dodatkowe 70 w ramach II etapu).
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bułgarska 59

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

W odległości 1100 metrów od inwestycji Bułgarska 59 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Węgorka (1:WEGO01).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Bułgarska 59 znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu w odległości 150m, Technikum Ekonomiczno-Administracyjne nr 1 w odległości 150m, Technikum Uzupełniające nr 3 dla Dorosłych w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się SOWIŃSKI J., PROF. DR HAB. SPEC. CHORÓB WEWN. GABINET LEKARSKI, w odległości 550 m znajduje się MEDIC. SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE, w odległości 600 m znajduje się GRUNWALDZKA. APTEKA. KORPAL M., MGR FARM..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 50 m znajduje się Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Biblioteka, w odległości 150 m znajduje się GALERY, w odległości 300 m znajduje się Bułgarska 19.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się POZNAŃ FC. KLUB SPORTOWY, w odległości 350 m znajduje się Klub Sportowy Poznań FC, w odległości 900 m znajduje się Korty hotelu Mat's.

Data publikacji: 09.02.2017

Data aktualizacji: 15.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie