Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 55,3 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Shark Investment Sp. z o.o.

Cena: 309 400 zł

Rata kredytu wynosi 1389 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
55 m²
Pokoje
3
Piętro
7

Termin oddania

1 kw. 2022

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:99
Ceny mieszkań: 309 400 zł5 599 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:55 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 7 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:269 cm wysokości.
Piętro:7 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne: w cenie mieszkania.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Nowe Zatorze, w której dostępnych jest jeszcze 79 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Nowe Zatorze przy ulicy w Olsztynie, ul. Zientary-Malewskiej (1.7 km od centrum Olsztyna). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Shark Investment Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 147 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 147 o powierzchni od 26 do 121 m², w budynkach jest 8 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Nowe Zatorze jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 99 znajduje się na 7 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 269 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Shark Investment Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 309 400 zł (5 599 zł/m²).

Nowe Zatorze to kompleks 146 słonecznych, dwustronnych mieszkań. Zapewnia to odpowiednie nasłonecznienie oraz widok na różne strony miasta. Do wyboru są przytulne kawalerki oraz mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe.Dzięki zróżnicowanym metrażom (od 26m2 do 120m2) każdy znajdzie wymarzone miejsce dla siebie. Ustawne i ergonomiczne rozkłady zapewniają dowolną aranżację przestrzeni, a z okien rozpościera się piękny widok na ratusz, katedrę i Stare Miasto.Nowe Zatorze to mieszkania z duszą, dostosowane do potrzeb mieszkańców oraz w standardzie, którego oczekują. Ciekawa architektura budynków i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne zapewniają pełną funkcjonalność połączoną z harmonią. A to wszystko w wyjątkowych cenach.WYGODA I KOMFORT W KAŻDYM CALUFunkcjonalnie zaprojektowane mieszkania to nie jedyny atut inwestycji Nowe Zatorze. To także szereg udogodnień całego osiedla. Z myślą o zadowoleniu mieszkańców zaprojektowano przestronne klatki schodowe i cichobieżne windy. Na lokatorów czekają również miejsca parkingowe w garażu podziemnym, który będzie połączony windą z częścią mieszkalną. Plac zabaw oraz wspólna przestrzeń rekreacyjna, na której stanie wiata z grillem umożliwia bezpieczny i błogi wypoczynek na terenie osiedla. Dodatkowo dla wygody mieszkańców stworzono komórki lokatorskie. Wszelkie rozwiązania dostosowano do potrzeb seniorów i osób niepełnosprawnych.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Nowe Zatorze, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 79 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Nowe Zatorze

W ZACISZNYM SERCU MIASTA Osiedle powstaje w jednej z najstarszych dzielnic Olsztyna, która dzięki nowym inwestycjom zmienia swoje oblicze. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie ciszę i spokój, a zarazem bliskość miasta. Do centrum dojeżdża się szybciej niż z „olsztyńskich sypialni”. Swobodę komunikacji zapewnia bliskość dworca oraz linii tramwajowej i autobusowej. Nowe Zatorze to także bliskie sąsiedztwo szkół, przedszkoli, dworca PKP i PKS, linii tramwajowej i autobusowej, placówek medycznych, sklepów oraz terenów zielonych.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

W odległości 200 metrów od inwestycji Nowe Zatorze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Reymonta.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 850 m znajduje się Muzeum Kolejnictwa .

Data publikacji: 26.04.2019

Data aktualizacji: 07.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie