Osiedle Chabrowe II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SGI Spółka Akcyjna

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 85 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Apartamenty Pogodno (387 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Pogodno znajduje się w Pogodnie, ul. Sadowskiego 8/10 (4,5 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Sowińskiego 72 Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Pogodno jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 82 lokale mieszkalne o powierzchniach od 42 do 98 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczecin, Zachód, Pogodno, ul. Sadowskiego 8/10 (4,5 km od centrum Szczecina)
Ceny od: 5 618 zł/m2

Inwestycja polecana

Apartamenty Pogodno
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 60
 • Powierzchnia: 42 - 98 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Sowińskiego 72 Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Janka Muzykanta 22 (584 m dalej)

Inwestycja Janka Muzykanta 22 znajduje się w Krzekowie-Bezrzeczu, ul. Janka Muzykanta 22 (4,6 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Asset Investment. Inwestycja Janka Muzykanta 22 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 25 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 44 do 185 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczecin, Zachód, Krzekowo-Bezrzecze, ul. Janka Muzykanta 22 (4,6 km od centrum Szczecina)

Inwestycja polecana

Janka Muzykanta 22
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 25
 • Powierzchnia: 44 - 185 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 7
Asset Investment
Mieszkania spełniające kryteria

Ku Słońcu (2,2 km dalej)

Inwestycja Ku Słońcu znajduje się na Gumieńcach, Kazimierskiej (4,3 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Polnord S.A.. Inwestycja Ku Słońcu została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 854 lokale mieszkalne o powierzchniach od 52 do 80 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczecin, Zachód, Gumieńce, Kazimierskiej (4,3 km od centrum Szczecina)

Inwestycja polecana

Ku Słońcu
 • Termin oddania: oddano
 • Liczba mieszkań: 11
 • Powierzchnia: 52 - 80 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Polnord S.A.
Mieszkania spełniające kryteria
Osiedle Chabrowe II

Osiedle Chabrowe II tworzyć będą dwa niskie budynki mieszkalne, które zostaną oddane do użytku w styczniu 2019 roku. Ta inwestycja, to uzupełnienie Osiedla Chabrowego, składającego się z siedmiu nowoczesnych, eleganckich budynków z charakterystycznym stawem umiejscowionym w części wspólnej. W drugim etapie inwestycji zaplanowano 55 mieszkań.
Chabrowe Osiedle zostało zaprojektowane przez renomowane studio architektoniczne Mellon, dzięki czemu wyróżnia się estetyką oraz funkcjonalnością, a także wkomponowuje się w otaczający krajobraz. Osiedle powstało z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców.
Nowoczesna architektura, niska zabudowa oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe, podkreślają elegancki charakter tej inwestycji. Do mieszkań położonych na parterze przylegają ogródki, a lokale na wyższych piętrach wyposażone są w balkony lub loggie.

Na osiedlu powstaną:
• podziemne i naziemne miejsca parkingowe,
• pomieszczenia na rowery,
• plac zabaw.

Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. Zarówno budynki jak i przestrzeń wspólna będą przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Niewątpliwym atutem tej inwestycji jest jej lokalizacja.

Dzielnica Krzekowo, to jedno z ciekawszych miejsc do zamieszkania w Szczecinie. To połączenie walorów związanych z bliskością natury z wygodną infrastrukturą zapewniającą sprawną komunikację z pozostałymi częściami miasta.

Inwestycja realizowana jest przy ul. Żniwnej.

W pobliżu znajdują się:
• sklepy spożywcze,
• szkoły,
• kluby sportowe,

Niedaleko inwestycji znajduje się również:
• centrum handlowe
• kino
• Siłownia
• Azoty Arena z centrum rekreacyjnym i lodowiskiem.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży.

Inwestycja Osiedle Chabrowe II znajduje się w Krzekowie-Bezrzeczu, ul. Żniwna (4,9 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera SGI Spółka Akcyjna.

Inwestycja Osiedle Chabrowe II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań . Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Chabrowe II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 66 metrów kwadratowych w cenie od 5 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Spółka Akcyjna przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: własny akwen wodny, ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, tv kablowa, rowerownia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się staw.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Chabrowe II

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Chabrowe II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Szeroka nż.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Chabrowe II znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Nasza Bajka"Małgorzata Błaszkiewicz w odległości 550 m, Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie w odległości 550 m, Językowe Przedszkole Niepubliczne "KIDS" w odległości 800 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m Przychodnia Medycyny Rodzinnej, w odległości 500 m Remedium. Apteka. Leki gotowe i recepturowe, w odległości 1 000 m Salus. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Pizza Team w odległości 350 m, Perugia w odległości 550 m, Urząd Pocztowy Szczecin 29 w odległości 550 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Open Mind Fitness Idea w odległości 750 m, Jeździecki Klub Tornado w odległości 850 m, Studiogym w odległości 1 150 m.

Data publikacji: 04 września 2017 12:13

Data aktualizacji: 18 stycznia 2019 10:43

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z SGI Spółka Akcyjna

Szczecin sprzedaje się świetnie

Szczecin sprzedaje się świetnie

Dobiegają końca inwestycje SGI w Warszawie i Szczecinie

Dobiegają końca inwestycje SGI w Warszawie i Szczecinie

Dobiegają końca inwestycje SGI w Łodzi i Poznaniu

Dobiegają końca inwestycje SGI w Łodzi i Poznaniu