Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 52,2 m2

Nieruchomość sprzedawana bezpośrednio przez SGI Spółka Akcyjna

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Cena: 490 680 zł

Rata kredytu wynosi 2 203 zł miesięcznie,

 • Powierzchnia

  52,2 m2

 • Pokoje

  2

 • Piętro

  1

 • Termin oddania

  4 kw. 2020

 • Zobacz rzut
Oznaczenie: B2.1.6
Cena: 490 680 zł9 400 zł/m²
Liczba kondygnacji: 1 poziom
Pokoje: 2 pokoje
Powierzchnia: 52,20 m2
Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe: loggia o powierzchni 3,24 m2.
Kuchnia: informacja u dewelopera.
Łazienki: 1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń: 280 cm wysokości.
Piętro: 1 piętro
Miejsca postojowe: dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne.
Komórka lokatorska: dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.
Opis płatności: informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji: informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków: informacja u dewelopera.
Inwestycja: mieszkanie znajduje się w inwestycji Nova Bluszczańska, w której dostępnych jest jeszcze 101 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,2 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji mieszkaniowej Nova Bluszczańska przy ul. Bluszczańska na Siekierkach (4,5 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera SGI Spółka Akcyjna.

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 213 nowych mieszkań , na sprzedaż pozostaje 149 o powierzchni od 33 do 123 m2, w budynkach są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Nova Bluszczańska jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B2.1.6 znajduje się na 1 piętrze, jest 1-poziomowe, a pomieszczenia mają 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka, lokal posiada loggia o powierzchni 3,2 m2. Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Spółka Akcyjna przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 490 680 zł (9 400 zł/m2) .

Nova Bluszczańska to nowoczesne, a przy tym kameralne osiedle mieszkaniowe zlokalizowane na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa, niedaleko Wisły i w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych. To idealne miejsce, by żyć własnym rytmem – z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie tak blisko centrum Warszawy. Osiedle zaprojektowano w stylu miejskich willi – w niskiej, dwupiętrowej zabudowie. Jednym z nadrzędnych celów było zapewnienie mieszkańcom stylowego i przyjemnego miejsca do życia. Stąd nowoczesna architektura, wysokiej jakości materiały
elewacyjne, rolety zewnętrzne w standardzie oraz funkcjonalne przestrzenie wspólne z placami zabaw i wewnętrznymi kameralnymi dziedzińcami.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Nova Bluszczańska, w której dostępnych jest w sprzedaży jeszcze 101 podobnych nowych mieszkań .

Opłaty administracyjne związane z nabyciem oferty

Podatek od czynności cywilnoprawnych

0 zł

Maksymalna taksa notarialna

3 361 zł

Koszty wypisów z aktu notarialnego

200 zł

Założenie księgi wieczystej

60 zł

Wpis własności do księgi wieczystej

200 zł

Wpis hipoteki

200 zł

Lokalizacja inwestycji Nova Bluszczańska

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza. W odległości 200 metrów od inwestycji Nova Bluszczańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: FIGOWA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nova Bluszczańska znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 im.Dzieci Powstania Warszawskiego w odległości 250 m, Przedszkole nr 281 "Stokrotka" w odległości 250 m, Viamoda. Szkoła wyższa w odległości 1 200 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m Masaż i Fizjoterapia Alicja Michnowska, w odległości 1 250 m Fundacja Ochrony i Promocji Zdrowia Magnus Animus, w odległości 1 300 m Adalta Gabinet Psychologiczny - psychoterapia i rozwój osobisty.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Centrum Handlowe ASG w odległości 500 m, Freetime. Zakład fotograficzny w odległości 800 m, Studio Łazienek w odległości 1 150 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Falconia Parafialny Klub Sportowy w odległości 900 m, Boisko Piłkarskie w odległości 900 m, ROD Czerniaków w odległości 1 100 m.

Data publikacji: 11 lutego 2019 15:18

Data aktualizacji: 15 lipca 2019 12:50

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

SGI Spółka Akcyjna

SGI Spółka Akcyjna

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
SGI Spółka Akcyjna
  +48 22 ...

  Umów spotkanie

  Nova Bluszczańska

  adres biura sprzedaży

  Ul. Bartycka 37a 00-716 Warszawa

  Wybierz datę

  • środa

   17

   lipca

  • czwartek

   18

   lipca

  • piątek

   19

   lipca

  Zaproponuj inny termin

  Wiadomości powiązane z SGI Spółka Akcyjna

  Nowe mieszkania dla Warszawy

  Nowe mieszkania dla Warszawy

  Szczecin sprzedaje się świetnie

  Szczecin sprzedaje się świetnie

  Dobiegają końca inwestycje SGI w Warszawie i Szczecinie

  Dobiegają końca inwestycje SGI w Warszawie i Szczecinie