Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 73,2 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SGI Spółka Akcyjna

Cena: 644 336 zł

Rata kredytu wynosi 2893 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
73 m²
Pokoje
3
Piętro
parter

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A4.0.2
Ceny mieszkań: 644 336 zł8 800 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:73 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras o powierzchni 4 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Nova Bluszczańska, w której dostępnych jest jeszcze 37 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 73 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Nova Bluszczańska przy ulicy na Siekierkach, ul. Bluszczańska (4.5 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera SGI Spółka Akcyjna.

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 213 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 148 o powierzchni od 33 do 123 m², w budynkach są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Nova Bluszczańska jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A4.0.2 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Spółka Akcyjna przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 644 336 zł (8 800 zł/m²).

Nova Bluszczańska to nowoczesne, a przy tym kameralne osiedle mieszkaniowe zlokalizowane na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa, niedaleko Wisły i w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych. To idealne miejsce, by żyć własnym rytmem – z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie tak blisko centrum Warszawy. Osiedle zaprojektowano w stylu miejskich willi – w niskiej, dwupiętrowej zabudowie. Jednym z nadrzędnych celów było zapewnienie mieszkańcom stylowego i przyjemnego miejsca do życia. Stąd nowoczesna architektura, wysokiej jakości materiałyelewacyjne, rolety zewnętrzne w standardzie oraz funkcjonalne przestrzenie wspólne z placami zabaw i wewnętrznymi kameralnymi dziedzińcami.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Nova Bluszczańska, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 37 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Nova Bluszczańska

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 200 metrów od inwestycji Nova Bluszczańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny FIGOWA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nova Bluszczańska znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 im.Dzieci Powstania Warszawskiego w odległości 250m, Przedszkole nr 281 "Stokrotka" w odległości 250m, Viamoda. Szkoła wyższa w odległości 1200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się Masaż i Fizjoterapia Alicja Michnowska, w odległości 1250 m znajduje się Fundacja Ochrony i Promocji Zdrowia Magnus Animus, w odległości 1300 m znajduje się Adalta Gabinet Psychologiczny - psychoterapia i rozwój osobisty.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 200 m znajduje się Ośrodek Działań Artystycznych Dla Dzieci I Młodzieży Ddk Dorożkarnia, w odległości 1500 m znajduje się Kościół pw Miłosierdzia Bożego, w odległości 1550 m znajduje się Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 55.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 900 m znajduje się Falconia Parafialny Klub Sportowy, w odległości 900 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 1100 m znajduje się ROD Czerniaków.

Data publikacji: 11.02.2019

Data aktualizacji: 16.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie