Kasprzaka

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SGI Spółka Akcyjna

Ceny od: 7 000 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Kasprzaka dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
B3
471,19 m²
1
3 533 925 zł7 000 zł/m²

Zobacz inne etapy inwestycji Kasprzaka

Opis Inwestycji

Inwestycja Kasprzaka znajduje się na Czystem, ul. Kasprzaka (2.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera SGI Spółka Akcyjna.

Inwestycja Kasprzaka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych, posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kasprzaka pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 471 metrów kwadratowych w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper SGI Spółka Akcyjna przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 20 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: przeznaczone dla lokali U2 i U3.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 471 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 3 533 925 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 000 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kasprzaka

Osiedle „Kasprzaka” położone jest w kwartale ul. Kasprzaka, Korczaka, Szarych Szeregów oraz Zegadłowicza. Od Ronda Daszyńskiego, gdzie znajduje się m.in. stacja II linii metra, dzieli je zaledwie kilkaset metrów. Dzięki temu przyszli mieszkańcy nie będą wiedzieli, co to znaczy stać w korku. Osobom aktywnym fizycznie wystarczy 5 minut jazdy rowerem, by znaleźć się w jednym z trzech okolicznych Parków: Sowińskiego, Szymańskiego lub Moczydło, gdzie znajdują się m.in. odkryte baseny. Miłośników życia kulturalnego ucieszy zapewne bliskość muzeów, teatrów oraz kin. Zakupy można zrobić zarówno w okolicznych sklepikach, jak również w pobliskich Złotych Tarasach. Osiedle „Kasprzaka” to luksus mieszkania w centrum miasta, które zawsze ma coś ciekawego do zaoferowania!

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 150 metrów od inwestycji Kasprzaka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny KAROLKOWA 52.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kasprzaka znajduje się 56 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 62 w odległości 150m, Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa w odległości 150m, Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Arka. Centrum Medyczne NZOZ, w odległości 50 m znajduje się Praktyka lekarzy rodzinnych NZOZ, w odległości 200 m znajduje się Dziecięce Zmysły. Centrum terapii i wspomagania rozwoju.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się Muzeum Farmacji Im. A. Leśniewskiej, w odległości 450 m znajduje się Klub Space, w odległości 500 m znajduje się Odessa Club.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Fitmag. Aqua aerobik i Nauka Pływania, w odległości 250 m znajduje się Health and beauty, w odległości 350 m znajduje się Garden Partner.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie