Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 51,67 m² - numer B2-82

4.21% stopa zwrotu inwestycji rocznie

Kraków, Czyżyny, ul. LemaInwestycja: Solaris Park etap IIDeweloper: Semaco

Cena: 702 712 zł brutto
Solaris Park etap II

14 zdjęć

Solaris Park etap II
Cena:
702 712 zł
Termin oddania:
3 kw. 2023
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
51,67 m²
Piętro:
1 piętro
Strona świata:
południe
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Udogodnienia
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
1 miesiąc, 15.000 opłata rezerwacyjna
Zabezpieczenie środków
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji Solaris Park etap II

Transport

TAURON Arena Kraków Wieczysta - 250 m

Sklepy

Piekarnia - cukiernia "Złoty kłos" - 200 m

Edukacja

Publiczne Przedszkole "Pod Magnolią" nr 1 - 220 m

Sport

Boisko - 330 m

Zdrowie

Centrum Medyczne Woś i Piwowarczyk - 240 m

Blisko ścisłego centrum Krakowa, a jednak w bardzo spokojnej okolicy, pozwalającej na odpoczynek od miejskiego zgiełku. To właśnie charakteryzuje inwestycję Solaris Park. Osiedle zostanie zlokalizowane przy ulicy Stanisława Lema w Krakowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Lotników Polskich oraz w pobliżu Stawu Dąbskiego. Lokalizacja Solaris Park pozwala na szybkie i bezproblemowe przemieszczenie się do centrum miasta, dzięki okolicznym węzłom komunikacyjnym. Z pewnością inwestycja przypadnie do gustu zarówno tym, ceniącym uroki miejskiego życia, jak i tym, szukającym ciszy, spokoju i miejsc rekreacji. • Rynek Główny – 4,5 km, 13 minut samochodem • pętla tramwajowa TAURON Arena Kraków Wieczysta – 500 m, 5 minut pieszo • Park Lotników Polskich – 20 m, 1 minuta pieszo • Galeria M1 Kraków – 800 m, 11 minut pieszo • Galeria Plaza Kraków – 550 m, 7 minut pieszo • Lidl – 1 km, 13 minut pieszo, 3 minuty samochodem • AWF – 1,5 km, 19 minut pieszo • Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej – 1,5 km, 19 minut pieszo • Zespół Szkół nr 1 im. św. Rafała Kalinowskiego – 900 m, 12 minut pieszo • szkoła podstawowa – 750 m, 10 minut pieszo • przedszkole – 600 m, 8 minut pieszo • restauracja – 450 m, 5 minut pieszo

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Solaris Park etap II logo

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 51,7 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Solaris Park etap II na Czyżynach, ul. Lema (3.1 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Semaco.

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 245 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 242 oferty o powierzchni od 35 do 112 m².

W budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Solaris Park etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B2-82 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 265 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na południe.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Dla przyszłych mieszkańców Semaco przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 702 712 zł (13 600 zł/m²).

Opis Inwestycji

Solaris Park to idealna inwestycja zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Znajdziesz w niej małe, funkcjonalne kawalerki oraz duże mieszkania rodzinne. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane również wygodne miejsca parkingowe, stacje ładowania samochodów, rowerownia wewnętrzną i zewnętrzną i obszerne komórki lokatorskie. Oprócz tego przewidzieliśmy stworzenie Strefy Mieszkańca, gdzie będzie można wspólnie spędzić czas wolny lub popracować. Strefa Mieszkańca będzie podzielona na część coworkingową i część bawialną z wewnętrznym placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Zarówno mieszkania, jak i części wspólne zostaną wykonane z najwyższej jakości, ekologicznych materiałów. W ramach inwestycji powstaną również lokale usługowe.

Mieszkańcy do swej dyspozycji będą mieli także zewnętrzną siłownię, strefę rekreacyjną (leżaki, stoły do gier), a o ich bezpieczeństwo będzie zagwarantowane przez monitoring i portiernię. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu największego parku w Krakowie – Parku Lotników, mieszkańcy będą mieli idealne miejsce, aby po pracy wybrać się na spacer i skorzystać z atrakcji, które się tam znajdują, takie jak staw i plaża wokół niego.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Solaris Park etap II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 118 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 08.06.2021
Data aktualizacji: 22.09.2021
Solaris Park etap II logo

Urszula Syrek

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Saska 9/6, Kraków

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: