Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 29,0 m2

Nieruchomość sprzedawana bezpośrednio przez Seima Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Cena: 469 780 zł

Rezerwacja

 • Powierzchnia

  29,0 m2

 • Pokoje

  1

 • Piętro

  5

 • Termin oddania

  4 kw. 2020

 • Zobacz rzut
Oznaczenie: M5-08
Liczba kondygnacji: 1 poziom
Pokoje: 1 pokój
Powierzchnia: 28,96 m2
Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe: balkon o powierzchni 6,36 m2.
Kuchnia: Otwarta kuchnia.
Łazienki: 1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń: 250 cm wysokości.
Piętro: 5 piętro
Strony świata: widok z okien jest na południe, wschód
Miejsca postojowe: dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.
Komórka lokatorska: dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.
Opis płatności: informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji: informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków: Informacja u dewelopera.
Inwestycja: mieszkanie znajduje się w inwestycji Grzegórzecka 15, w której dostępnych jest jeszcze 56 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 1 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 29,0 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji mieszkaniowej Grzegórzecka 15 przy ul. Grzegórzecka 15 na Grzegórzkach (0,8 km od centrum Krakowa). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Seima Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 63 nowe mieszkania , na sprzedaż pozostają 63 o powierzchni od 27 do 58 m2, w budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Grzegórzecka 15 jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu M5-08 znajduje się na 5 piętrze, jest 1-poziomowe, a pomieszczenia mają 250 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka, lokal posiada balkon o powierzchni 6,4 m2. Okna w mieszkaniu wychodzą na południe, wschód. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Seima Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 469 780 zł (16 221 zł/m2) .

Grzegórzecka 15 to kameralny budynek wielorodzinny położony pomiędzy ulicami Grzegórzecką, stanowiącą jedną z głównych śródmiejskich arterii oraz aleją Ignacego Daszyńskiego, dokładnie w połowie drogi pomiędzy Rynkiem Głównym a bulwarami Wisły, w miejscu o tyle wyjątkowym, że jednym z najbardziej perspektywicznych miejsc na mapie zmieniającego się Krakowa.

Już dziś jest to miejsce doskonale skomunikowane; bogata i rozwinięta komunikacja miejska, infrastruktura piesza, rowerowa, a także samochodowa, zapewniają szybki dostęp do najważniejszych punktów miasta, dawnej architektury, urokliwych miejskich uliczek i najważniejszych zabytków. Można by powiedzieć, iż niezależnie od wyznaczonego celu; Rynek Główny, Wawel, Kazimierz, Bulwary Wisły czy też Kopiec Kościuszki, wszędzie tam dotrzemy pieszo lub dojedziemy w 15 minut.

Grzegórzecka 15 to inwestycja od samego początku zaplanowana, zaprojektowana i tworzona zmyślą o inwestorach indywidualnych, osobach szukających mieszkań lub/i lokali użytkowych, które ze względu na swoją unikalną lokalizację dają gwarancję stabilnego dochodu w przyszłości, osobach ceniących wygodę oraz dobrze ulokowany kapitał.

W naszej ofercie znajduje się 63 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 27 do 58 m2. W znakomitej większości są to apartamenty jednopokojowe, zaprojektowane na planie kwadratu dzięki czemu całkowicie wyeliminowaliśmy tzw. straty komunikacyjne. Każda jednostka mieszkaniowa posiada pokój dzienny z otwartą kuchnią oraz funkcjonalnie zaprojektowaną łazienkę. Większość mieszkań posiada duży, przestronny balkon lub taras w ekspozycji południowej lub południowo-wschodniej.

Sama inwestycja zostanie wykonana zgodnie z najwyższymi standardami, przy użyciu nowoczesnych, solidnych materiałów i technologii budowlanych. Stonowana kolorystyka, wysokiej jakości elementy wykończeniowe oraz elegancka bryła nadadzą inwestycji charakter, pozwolą też idealnie wpasować się nowemu budynkowi w istniejącą tkankę.

Serdecznie polecamy Państwa uwadze naszą nową inwestycje i zapraszam do osobistego kontaktu.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Grzegórzecka 15, w której dostępnych jest w sprzedaży jeszcze 56 podobnych nowych mieszkań .

Opłaty administracyjne związane z nabyciem oferty

Podatek od czynności cywilnoprawnych

0 zł

Maksymalna taksa notarialna

3 258 zł

Koszty wypisów z aktu notarialnego

200 zł

Założenie księgi wieczystej

60 zł

Wpis własności do księgi wieczystej

200 zł

Wpis hipoteki

200 zł

Lokalizacja inwestycji Grzegórzecka 15

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa. W odległości 100 metrów od inwestycji Grzegórzecka 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Hala Targowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Grzegórzecka 15 znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 90 w odległości 200 m, Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie w odległości 200 m, VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m APTEKA S.C. OPIEKA FARMACEUTYCZNA. WYROBY PRZECIWŻYLAKOWE, w odległości 150 m APTEKA, w odległości 350 m JASKOT EWA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: BANK SPÓŁDZIELCZY w odległości 100 m, Lunch Bar Pod Chochołami w odległości 100 m, CITI HANDLOWY. BANKOMAT w odległości 100 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: SZKOŁA ZUMBY w odległości 100 m, SEMPRE Taniec & Fitness w odległości 450 m, Fitness Klub Lady Fit w odległości 850 m.

Data publikacji: 30 kwietnia 2019 11:31

Data aktualizacji: 17 maja 2019 09:45

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiadom o zmianach w rezerwacji

Seima Sp. z o.o.

Seima Sp. z o.o.

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Seima Sp. z o.o.
  +48 12 ...

  Umów spotkanie

  Grzegórzecka 15

  adres biura sprzedaży

  al. Płk. Władysława Beliny – Prażmowskiego 14/2, 31-514 Kraków,

  Wybierz datę

  • środa

   17

   lipca

  • czwartek

   18

   lipca

  • piątek

   19

   lipca

  Zaproponuj inny termin