Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 32,6 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Seima Sp. z o.o.

Cena: 423 897 zł

Rata kredytu wynosi 1903 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
33 m²
Pokoje
1
Piętro
1

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:M1-06
Ceny mieszkań: 423 897 zł12 999 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:33 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 5 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:250 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Strony świata:widok z okien jest na południe.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Grzegórzecka 15, w której dostępnych jest jeszcze 56 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 1 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 33 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Grzegórzecka 15 przy ulicy na Grzegórzkach, ul. Grzegórzecka 15 (0.8 km od centrum Krakowa). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Seima Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 63 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostają 63 o powierzchni od 27 do 58 m², w budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Grzegórzecka 15 jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu M1-06 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 250 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Okna w mieszkaniu wychodzą na południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Seima Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 423 897 zł (12 999 zł/m²).

Grzegórzecka 15 to kameralny budynek wielorodzinny położony pomiędzy ulicami Grzegórzecką, stanowiącą jedną z głównych śródmiejskich arterii oraz aleją Ignacego Daszyńskiego, dokładnie w połowie drogi pomiędzy Rynkiem Głównym a bulwarami Wisły, w miejscu o tyle wyjątkowym, że jednym z najbardziej perspektywicznych miejsc na mapie zmieniającego się Krakowa.Już dziś jest to miejsce doskonale skomunikowane; bogata i rozwinięta komunikacja miejska, infrastruktura piesza, rowerowa, a także samochodowa, zapewniają szybki dostęp do najważniejszych punktów miasta, dawnej architektury, urokliwych miejskich uliczek i najważniejszych zabytków. Można by powiedzieć, iż niezależnie od wyznaczonego celu; Rynek Główny, Wawel, Kazimierz, Bulwary Wisły czy też Kopiec Kościuszki, wszędzie tam dotrzemy pieszo lub dojedziemy w 15 minut.Grzegórzecka 15 to inwestycja od samego początku zaplanowana, zaprojektowana i tworzona zmyślą o inwestorach indywidualnych, osobach szukających mieszkań lub/i lokali użytkowych, które ze względu na swoją unikalną lokalizację dają gwarancję stabilnego dochodu w przyszłości, osobach ceniących wygodę oraz dobrze ulokowany kapitał.W naszej ofercie znajduje się 63 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 27 do 58 m2. W znakomitej większości są to apartamenty jednopokojowe, zaprojektowane na planie kwadratu dzięki czemu całkowicie wyeliminowaliśmy tzw. straty komunikacyjne. Każda jednostka mieszkaniowa posiada pokój dzienny z otwartą kuchnią oraz funkcjonalnie zaprojektowaną łazienkę. Większość mieszkań posiada duży, przestronny balkon lub taras w ekspozycji południowej lub południowo-wschodniej.Sama inwestycja zostanie wykonana zgodnie z najwyższymi standardami, przy użyciu nowoczesnych, solidnych materiałów i technologii budowlanych. Stonowana kolorystyka, wysokiej jakości elementy wykończeniowe oraz elegancka bryła nadadzą inwestycji charakter, pozwolą też idealnie wpasować się nowemu budynkowi w istniejącą tkankę.Serdecznie polecamy Państwa uwadze naszą nową inwestycje i zapraszam do osobistego kontaktu.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Grzegórzecka 15, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 56 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Grzegórzecka 15

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

W odległości 100 metrów od inwestycji Grzegórzecka 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Hala Targowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Grzegórzecka 15 znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 90 w odległości 200m, Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie w odległości 200m, VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się APTEKA S.C. OPIEKA FARMACEUTYCZNA. WYROBY PRZECIWŻYLAKOWE, w odległości 150 m znajduje się APTEKA, w odległości 350 m znajduje się JASKOT EWA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 450 m znajduje się KURIA PROWINCJALNA OJCÓW FRANCISZKANÓW, w odległości 500 m znajduje się KOŚCIÓŁ ŚW. MIKOŁAJA, w odległości 500 m znajduje się Teatr Współczesny w Krakowie.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się SZKOŁA ZUMBY, w odległości 450 m znajduje się SEMPRE Taniec & Fitness, w odległości 850 m znajduje się Fitness Klub Lady Fit.

Data publikacji: 30.04.2019

Data aktualizacji: 17.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie