Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 94,4 m²

- Mieszkania wykończone POD KLUCZ

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SAP-Property Sp. z o.o.

Powierzchnia
94 m²
Pokoje
3
Piętro
1
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:8
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:94 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 10 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz.
Wszystkie mieszkania są wykończone pod klucz.
Drzwi zewnętrzne
antywłamaniowe
Balkony
balkon/loggia/taras
Posadzka
panele lub parkiet drewniany
Ściany
pod klucz
Sufity
pod klucz
Instalacje
domofon światłowód RTV, telefoniczna w każdym pokoju
Ogrzewanie
miejskie
Wyposażenie łazienki
pod klucz
Wyposażenie kuchni
zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Górczyńska 46.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 94 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Górczyńska 46 na Górczynie przy ul. Górczyńska 46 (3.5 km od centrum Poznania). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera SAP-Property Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 115 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 4 o powierzchni od 66 do 127 m², w budynku jest 12 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Górczyńska 46 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 8 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper SAP-Property Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe naziemne.

GÓRCZYŃSKA 46 to elegancki i nowoczesny budynek, zaprojektowany przede wszystkim z myślą o rodzinach z dziećmi.WSZYSTKIE LOKALE WYKOŃCZONE POD KLUCZ !11 kondygnacji naziemnych, w których zlokalizowanych zostało 113 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 44 dwupokojowe do 144m2 pięciopokojowe w większości posiadających balkony, tarasy lub loggie. Wielkość mieszkań i ich funkcjonalność zostały tak zróżnicowane, aby jak najbardziej odpowiadać wymaganiom Klientów.Na dwóch kondygnacjach podziemnych zlokalizowane są miejsca postojowe i komórki lokatorskie.Dla wygody mieszkańców w budynku przewidziano m. in.- na parterze żłobek oraz przedszkole 360m2 z ogródkiem;- ochrona;- profesjonalny monitoring całego budynku i otoczenia;- przestronny reprezentacyjny hol wejściowy;- eleganckie, przeszklone wewnętrzne atrium, pozwalające na doświetlenie naturalnym światłem większość powierzchni wspólnych w budynku;- teren zielony pozostający do wyłącznej dyspozycji mieszkańców budynku;- Klub Mieszkańca, duże pomieszczenie, które pozostanie do dyspozycji mieszkańców, zlokalizowane na ostatnim piętrze, z własnym tarasem widokowym. Zaproś znajomych na wyjątkowe urodziny!;- pomieszczenia dla wózków i rowerów;- nowoczesna instalacja teletechniczna z pełnym okablowaniem w tym światłowody;Lokalizacja GÓRCZYŃSKIEJ 46 w otoczeniu osiedla mieszkaniowego zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do całej sieci instytucji handlowych, usługowych i edukacyjnych. Dojazd do centrum miasta autobusami i tramwajami trwa ok. 10min.BUDYNEK JUŻ GOTOWYKUPUJĄCY ZWOLNIONY Z PODATKU 2% PCC.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Górczyńska 46.

Lokalizacja inwestycji Górczyńska 46

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

W odległości 500 metrów od inwestycji Górczyńska 46 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Sielska (1:SIEL92).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Górczyńska 46 znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 90 w odległości 550m, JACEK I AGATKA. ŻŁOBEK. FILIA w odległości 550m, Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się POD JEMIOŁĄ SP.J. APTEKA. LEKI RECEPTUROWE, w odległości 500 m znajduje się POD NIEDŹWIEDZIEM. S.J. APTEKA. GÓRCZYŃSKA, w odległości 600 m znajduje się SONOL SP. Z O.O..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 400 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. CHRYSTUSA SŁUGI, w odległości 400 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚWIĘTEGO KRZYŻA, w odległości 550 m znajduje się AGAPE. ZBÓR EWANGELICZNY.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się STSPORT SP. Z O.O., w odległości 350 m znajduje się Poznańskie Stowarzyszenie Aikido Nishio, w odległości 550 m znajduje się ZDROWY STYL. MAŁECKA M..

Data publikacji: 08.01.2013

Data aktualizacji: 22.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie