Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 54,2 m²

- Mieszkania w wysokim standardzie, WYKOŃCZONE

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SAP-Property Sp. z o.o.

Powierzchnia
54 m²
Pokoje
2
Piętro
2
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:33.12
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:54 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 290 do 360 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Strony świata:widok z okien jest na wschód, północ.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz.
Dach
dachówka ceramiczna
Stolarka okienna
- okna drewniane
Drzwi zewnętrzne
-drzwi antywłamaniowe
Balkony
brak
Posadzka
deska podłogowa lub parkiet
Ściany
wykończone pod klucz
Parapety wewnętrzne
- parapety dębowe
Instalacje
- wideo domofony - gniazda RTV w każdym pokoju - sieć telefoniczna i internetowa - gniazdo w każdym pokoju
Ogrzewanie
grzejniki stalowe, w łazienkach drabinkowe
Wyposażenie łazienki
- ogrzewanie podłogowe w łazienkach - logoterma – pozwalająca obniżyć wskaźnik zużycia energii cieplnej
Wyposażenie kuchni
zabudowa kuchenna ze sprzętem AGD
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Dwór Marcelin, w której dostępne są jeszcze 2 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 54 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Dwór Marcelin na Starym Grunwaldzie przy ul. Marcelińska (3.2 km od centrum Poznania). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera SAP-Property Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 36 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 4 o powierzchni od 54 do 113 m², w budynku są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Dwór Marcelin została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 33.12 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 290 do 360 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, północ. Dla przyszłych mieszkańców deweloper SAP-Property Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe naziemne.

APARTAMENTY Z KLIMATEM w PoznaniuGorąco polecam mieszkania wykończone „pod klucz” w wysokim standardzie.Inwestycja: Dwór Marcelin ul. Marcelińska 62. MIESZKANIA GOTOWE DO ODBIORU!Dwór Marcelin jest luksusowym kompleksem apartamentów, o stylowej architekturze, idealnie wkomponowany w istniejący układ urbanistyczny prestiżowej dzielnicy willowej w ładnej i spokojnej okolicy na Grunwaldzie.W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przedszkole i szkoły wszystkich stopni.Świetne połączenie komunikacyjne z centrum miasta (autobusy i tramwaje).Proponujemy Państwu mieszkania od 82 do 112 m2.Przestronność oraz charakterystyczny klimat to największe atuty nieruchomości.KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z PODATKU 2% PCC.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Dwór Marcelin, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 2 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Dwór Marcelin

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

W odległości 800 metrów od inwestycji Dwór Marcelin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny R. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (1:RJNJ01).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Dwór Marcelin znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole pod Orzechem w odległości 50m, Gimnazjum nr 57 w odległości 250m, Przedszkole nr 100 w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się OPTIMUM. PRZYCHODNIA, w odległości 250 m znajduje się NOVA. APTEKA, w odległości 300 m znajduje się SYNERGIS.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się Biblioteka i Czytelnia Brytyjska UAM, w odległości 550 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. JERZEGO, w odległości 650 m znajduje się KOŚCIÓŁ CHRZEŚCIJAN BAPTYSTÓW.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się Klub Sportowy Poznań FC, w odległości 700 m znajduje się OLIMPIA. HALA BOKSU, w odległości 750 m znajduje się POZNAŃ FC. KLUB SPORTOWY.

Data publikacji: 10.08.2016

Data aktualizacji: 22.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie