Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 50 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Samson-Dom

Cena: 319 758 zł

Rata kredytu wynosi 1435 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
50 m²
Pokoje
1
Piętro
3

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:M3.4
Ceny mieszkań: 319 758 zł6 399 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:50 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Perła Śródmieścia, w której dostępnych jest jeszcze 8 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 1 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Perła Śródmieścia przy ulicy na Katedralnej, ul. Tuwima 32 (1 km od centrum Łodzi). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Samson-Dom.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 45 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 38 o powierzchni od 31 do 132 m², w budynku jest 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Perła Śródmieścia jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu M3.4 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Samson-Dom przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 319 758 zł (6 399 zł/m²).

Perła Śródmieścia to propozycja dla osób, które lubią łączyć tradycję z nowoczesnością. Luksusowy apartamentowiec usytuowany przy ulicy Tuwima 32 w nieszablonowy sposób nawiązuje do klimatycznej historii polskiego Manchesteru. Inwestycja ulokowana będzie w Nowym Centrum Łodzi najbardziej prestiżowej części miasta, która wyróżnia się wspaniałą architekturą, doskonale rozwiniętym systemem komunikacyjnym oraz wysoką dostępnością obiektów biznesowych, kulturalnych, sportowych czy handlowych.Projekt Perły Śródmieścia nawiązuje formą do XIX wiecznych kamienic usytuowanych w sercu fabrycznej Łodzi. 45 apartamentów dostępnych w inwestycji przeznaczonych jest dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, nowoczesne rozwiązania i unikatową lokalizację.Perła Śródmieścia to luksusowy apartamentowiec, który zostanie zlokalizowany przy ulicy Tuwima 32 w Nowym Centrum Łodzi. Z myślą o potrzebach mieszkańców zaprojektowaliśmy 45 apartamentów o różnorodnych rozmiarach i konfiguracjach od mieszkań z jedną sypialnią (31 mkw.) do dużych penthousów liczących nawet 132 mkw. Wiemy, jak ważne są przestronne i jasne wnętrza, dlatego mieszkania zostaną rozświetlone dużymi, panoramicznymi oknami o doskonałych właściwościach cieplnych i akustycznych.Projekt inwestycji przewiduje 40 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i naziemnym wjazd będzie usytuowany od południowo-wschodniej części inwestycji. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji wygodne pomieszczenie na rowery. Na parterze apartamentowca zostanie usytuowany lokal usługowy o powierzchni 142 mkw. Zewnętrzna bryła budynku będzie wzbogacona stylowymi balkonami wystarczy wyjść na taras, by cieszyć się niezapomnianym widokiem historycznej części miasta. W projekcie przewidziana jest klasyczna elewacja z naturalnego piaskowca, która będzie się idealnie komponowała z pozostałą zabudową ulicy Tuwima, sprawiając, że apartamentowiec stanie się istną perłą architektoniczną w sercu Łodzi. Na szczególną uwagę zasługuje też koncepcja zaplanowania przestrzeni, która w harmonijny sposób zespoli surową przestrzeń miejską z naturą.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Perła Śródmieścia, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 8 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Perła Śródmieścia

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

W odległości 150 metrów od inwestycji Perła Śródmieścia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Tuwima (0288).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Perła Śródmieścia znajduje się 55 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 223 w odległości 200m, Przedszkole Miejskie nr 58 w odległości 250m, Przedszkole Miejskie Nr 57 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Biała Sp. z o.o. Apteka, w odległości 150 m znajduje się Medica. Apteka. Gęs I., w odległości 150 m znajduje się Trident. ZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 200 m znajduje się Ośrodek Propagandy Sztuki, w odległości 200 m znajduje się Muzeum Przyrodnicze UŁ, w odległości 200 m znajduje się Biblioteka Główna Akademii Muzycznej im. G.K. Bacewiczów.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Alien. Klub Sztuk Walki, w odległości 600 m znajduje się Feel Joy - Fitness & Dancewear. Odzież do fitnessu i tańca nowoczesnego, w odległości 650 m znajduje się Brygada Bałuty Rugby Club. Klub sportowy.

Data publikacji: 14.12.2017

Data aktualizacji: 29.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie